Zachráníš mě ráno

V zapadlém floridském městečku Torrance se nikdy nic neděje. Když přitažlivý doktor Crosbie opustí svou ženu Sandy kvůli místní královně plastických operací a rozvodů Kerri Franklinové, zdá se, že nic zajímavějšího už se nemůže stát. Ale pak je brutálně zavražděna Liana Martinová, nejkrásnější studentka posledního ročníku torranceské střední školy, a města se postupně zmocňuje plíživý strach. Kdo mohl tak nesmyslný zločin spáchat? A udeří zabiják znovu? Oblíbená autorka Joy Fieldingová si ve svém nejnovějším románu obratně pohrává se čtenářem a splétá mrazivý a napínavý příběh plný zvratů a falešných stop......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1878/zachranis-me-rano-JwC-1878.jpg 4.1397
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery
Vydáno, Ikar (ČR)

Heartstopper, 2007

Kniha Zachráníš mě ráno

Jack Bauer

Tak jsem oprášil starší zapomenuté knihy v mé knihovničce od Joy Fieldingové, která mě navnadila u nás vyšlým prvním románem Jane utíká. Jelikož druhý román Hranice smrti byl o třídu slabší, tak jsem na ni trochu zanevřel. Do této třetí knihy co od ní čtu se nemohu nějak začíst, malá písmenka, první kapitola Deník zabijáka, druhá ve škole, třetí šerif, čtvrtá Deník zabijáka a stále mě to nebere. Zbytečně rozvláčné, asi jsem si zvykl už na lepší díla, z knihy je cítit velká ženskost, prostě román pro ženy.

klarence

za mne tentokrát docela zklamání, mám tuto autorku ráda, ale tentokrát jsem se s knihou docela prala

Modrina

Knihy paní Fieldingové mám moc ráda, ale tahle nebyla úplně to pravé ořechové. Vrah byl poměrně jasný, trošku mě mrzelo, že to opravdu byla tahle postava, těšila jsem se, že to bude úplně jinak. Ztráta času to není, ale když si to nepřečtete, zas o tak moc nepřijdete.

Pavlína2019

Tipovala jsem úplně jiného pachatele, takže jsem byla překvapena. Kniha by mohla být poloviční. Ale rozhodně dobrý nápad. Líbilo se mi prokládání děje s úvahami pachatele. Sice se mi jiné knihy četly lépe, ale špatná nebyla.

Mrňous1

Moje první kniha od této autorky. Nebylo to vůbec špatné, i když jsem vraha tipla hned na začátku a během četby se jen utvrzovala v tom, že tipuji správně, dojem z knihy to vůbec nezkazilo. Jde o hodně dobrou sondu do psychologie postav, které jsou vykresleny opravdu plasticky. Až se nabízí otázka, kdo je vlastně zločinec...:-) Kniha stojí za přečtení.

m_martina

Knihy od Joy jsou oddechové, proto je ráda čtu. Tohle je jedna z těch slabších, ale stále dost dobrá na to, abych ji ohodnotila čtyřmi hvězdami.

evincz

Kniha mě vtáhla do děje. Popisuje vztahy a charakterové vlastnosti jednotlivych postav, a donuti vas přemýšlet a hodnotit, jak ovlivňuje výchova dětí jejich dospívání. Opravdu je konec tak nečekaný?

Horalka5

Nejdříve jsem se do knihy nemohla nějak začíst, ale byla jsem příjemně odměněna za to, že jsem to nevzdala. Myslela jsem si, že je děj celkem předvídatelný, ale neustále jsem zjišťovala, že mé domněnky se ukázaly jako zcela chybné. A 5* dávám také za skvělý konec! :)

Dívka, která si hrála s ohněm
Dívka, která si hrála s ohněm