Vendulik

Láska mého životaLáska mého životaPenelope Ward

Od této autorky už jsem četla lepší knihy. Tady tato mi přišla, taková celá rozpracovaná a děj byl takový zmatený. Hlavní postavy nebyly moc vykreslené a byly nudné.

S láskou, LukovS láskou, LukovMariana Zapata

Mám moc rádá knihy ze sportovního prostředí a moc jsem se na ni těšila ale jsem z ní tak akorát zklamaná. V příběhu hlavní hrdinka moc nad sebou bloumala a hlavní hrdina se mi jeví jako takový nudný suchar.

Pan RomantikPan RomantikLeisa Rayven

Z této knihy mám smíšené pocity. Začátek příběhu byl prefektní, to jsem četla jedním dechem ale postupem času začal příběh upadat. V některých místek dokonce působí nerealisticky.
Námět knihy perfektní ale konec a prostředek knihy chtělo ještě malinko zapracovat. Konec více méně působí nudně. Čekala jsem, že se hlavní hrdinové rozejdou ale ono nic.

Bez závazkůBez závazkůVi Keeland

Kniha mě zklamala. Začátek příběhu běžel jako na drátkách ale někdy v polovině jsem na hlavní hrdinku začala chytat nervy, až jsem myslela, že knihu nedočtu.
Je to taková oddechová kniha.

TitanicTitanicEllen Emerson White

Moc pěkné napsaný příběh o Titanicu, očima malé holky. Nechybí na konci knihy taky fotografie a časová osa potopení lodi.
Obdivuji hlavní hrdinku jak vše zvládla a šla svým životem dál ale nikdy nezapoměla.

NávratNávratNicholas Sparks

Pro mě kniha je zklamáním. Uvažovala jsem, jestli mám knihu odložit ale chtěla jsem vědět, jak dopadne příběh s Karen.
Kniha působí nudným dojem. Hlavní hrdina je předvidatelný .
A Celkově příběh působí takovým rozpracovaným dojem.

Když jsme se poznaliKdyž jsme se poznaliSarina Bowen

Krásný vývoj vztahu mezi dvěma hrdiny. Kniha mě velice čtivě napsaná ale v příběhu mj chybělo to pravé ořechové. Jo a do hlavního hrdiny jsem se zamilovala.

Chci těChci těJen Frederick

Taková horší oddechová kniha, která vás moc něpřekvapí. Celkový dojem z příběhu mám, že příběh mohl být více propracovány a působí taková nereálným dojmem. Konec byl taky moc pohádkově zakončený.
Kniha neurazí a na dovolenou idealní.

NesmrtelnostNesmrtelnostJ. R. Ward (pseudonym)

Poslední díl mě zklamal. Jim je sympaťák ale Sissi mi přišla velice nudná osoba, jako málo vykreslená. A celkově příběh působil takový nedokončeným dojmem. Možná je to ale věc překladu.

Hříšné dopisyHříšné dopisyVi Keeland

Pro mě je kniha velkým zklamáním. Luca byl nudná postava a moc komlikovaná. Griffin jako hlavní hrdina je vyobrazený v příběhu velice dobře.
Od těchto dvou autorek už jsem četla lepší knihy. Námět příběhu je super ale kdyby se více zapracovalo na jeho zpracování, byla by kniha o mnoho lepší. Taky to asi bude věc překladu.
Vadilo mi taky velké množství chyb ve skladbě vět. Potom samotný příběh působí trhaně.

Cosi o toběCosi o toběJulie James

Kniha mě moc neoslovila, nakonec jsem jí odložila.

Život udeří, kam se mu zachceŽivot udeří, kam se mu zachcePetra Hülsmann

Nedocteno. Knihy byla na můj vkus moc zdlouhavá a děj se strašně táhl. Škoda. Námět knihy je perfektní.

09. lednaodpad!

Oheň a vodaOheň a vodaSimona Ahrnstedt

Knihu jsem nakonec odložila. Moc zdlouhavé a celkově o ničem.

09. lednaodpad!

Buď se mnouBuď se mnouJ. Lynn (pseudonym)

Kniha byla nudná a moc pohádkově napsaná. Ze začátku se to zdálo velice dobré ale s přibývajícími stránkami jsem se začala do čtení nudit a nezachránil to ani konec samotného příběhu. Škoda první díl této série byl super.

27.12.2021

DokonaláDokonaláCecelia Ahern

Kniha je bombastická. Skvělé zakončení. A není to jen kniha pro mládež.

Byla jsem jen překvapená kolik bylo nenávisti k lidem mezi sebou.

Hlavní hrdinka je sympatická a všechny postavy byly dobře vykreslené.

12.12.2021

Důvodné pochybnostiDůvodné pochybnostiW. G. (pseudonym)

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Začatek se sám o sobě super ale v průběhu jsem se začala nudit a hodně mě rozčilovali hlavní postavy.
Příběh je dobře čtivě napsaný a rychle se čte. Skladba vět je taky super. Ale něco mi v knize chybělo.

09.12.2021

Nové začátkyNové začátkyLilly Lucas

Kniha je naprosto skvělá. Uchvátila mě její obálka a proto jsem si ji koupila.

Příběh je podobný od série Mony Kasten Začít znovu.

Kniha je nenáročná a velmi čtivě napsána.

01.12.2021

HrdinaHrdinaSamantha Young

Kniha mi přišla o malinko sladší. Příběh je čtivě napsaný a velice dobře se čte ale něco mi v něm chybělo.

Líbí se mi Alexa. Má suprově prorizlou pusu.

23.11.2021

IdolIdolKristen Callihan

Kniha mě tedy moc neoslovila. Příběh byl nudný. Uvažovala jsem jestli nemám knihu odložit ale nakonec jsem ji dočetla. Závěr byl o něco lepší ale chybělo mi v příběhu více akce a napětí.

19.11.2021

Alfa samecAlfa samecVi Keeland

Kniha mě moc neoslovila. Zatím nejslabší knihy této autorky. Začátek příběhu je velice nudný. Prostředek knihy je malinko lepší ale konec ten to zabil úplně.

06.11.2021

Dívka ze Summer HilluDívka ze Summer HilluJ. Deveraux (pseudonym)

Kniha je velice čtivě napsána ale je pro mě zklamáním. Hlavně poslední část knihy, je napsána hodně nerealistický. Námět příběhu super a místy jsem taky měla s problém se skladbou vět.

01.11.2021

Důvěřuj miDůvěřuj miJ. Lynn (pseudonym)

Tuto knihu si autorka mohla odpustit. Byla celkově o ničem. Nudná a nezáchranilo to ani bonusy na konci knihy. škoda, první díl je moc lepší.

27.10.2021

Hluboká modř mořeHluboká modř mořeM. Lamballe (pseudonym)

Tato kniha předčila mé očekávání. Je prostě úžasná. Nemohla jsem knihu vůbec z ruk pustit a proto jsem ji přečetla na jeden zátah.

27.10.2021

Jen jeden rokJen jeden rokPenelope Ward

Konečně kniha, kde nejsou jen krásní a bohatí lidé. Příněh mi příšel takový nedokočně. Mohla autorka na knize ještě více pracovat. Náměh knihy nádherný. Z pohledu Celeba kniha nemusela být vůbec napsaná, stačilo jen z pohledu hlavní hrdinky. Celeb působil jako takový špatný doplněk.

RomeRomeJay Crownover

Nemohla jsem knihu dočíst. Ze začátku byla perfektní ale s přibývajícími stránkami jsem se začala více a více nudit. Vadily mi dlouhé myšlenky a velice často se opakovaly věci, které už byli zmíněné dříve.

13.10.2021

Schovej mě v deštiSchovej mě v deštiJojo Moyes

Knihu jsme musela odložit. Vůbec mě nebavila a celkový pocit z přečtených stránek .... Jsem zmatená.

10.10.2021odpad!

Počkám na tebePočkám na tebeJ. Lynn (pseudonym)

Kniha je čtivě napsána. Ale neoznačila bych jej jako Roman pro ženy ale spíše pro dívky. Kniha mi přišla celkové nudná až na pár výjimek.

08.10.2021

Mám tě ráda, nemám tě rádaMám tě ráda, nemám tě rádaJo Watson

Skopičiny hlavní hrdinky mě moc bavily ale celkově mi přišla kniha o ničem a ten konec byl moc růžový.
V příběhu mohlo být více zápletek dalších postav. Kniha byla moc ztrohá.

04.10.2021

ZničenáZničenáRachel Van Dyken

Vůbec nevím, co si o této knize myslet. Je čtivě, vtipně napsána ale něco mi námi vadí. Asi ten pohádkový konec. Příběh mě velice bavil od první stránky.

28.09.2021

Nepřátelé a milenciNepřátelé a milenciSimona Ahrnstedt

Kniha byla pro mě nudná. V začátcích jsem chtěla příběh odložit ale nakonec jsem mu dala ještě šanci a byla to ztráta času. Nevím, ani proč dávám knize dvě hvězdičky. Za mě tedy ne.

26.09.2021