Vendulik Vendulik komentáře u knih

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Velmi milé a jednoduché čtení na léto k moři. kniha ma jednoduchý příběh, který potěší ale rychle na něj zapomenete. Závěr příběhu mohl bát malinko více napinavější.

22.07.2021 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

22.07.2021 3 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

První díl my tedy přišel lepší. Tedy tato kniha nebyla vůbec propracovaná a místy jsem se u příběhu nudila. Velká škoda, protože námět knihy je byl velice zajímavý a u hlavních hrdinu mohlo být více napětí.

17.07.2021 3 z 5

Tak hodně štěstí Tak hodně štěstí Kristan Higgins

Hodně aktuální téma - vzhled a vaše váha. Hodně záleží, jak se na sebe diváme my sami a jak se máme rádi. Kniha byla super. Veselá ale taky zároveň smutná. Podle mě je jedno, jak vypadáme, důležíté je, jak se citíme my .

12.07.2021 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Kniha pro byla zklamáním. Těšila jsem se na výbornou knihu, jako je černé lži ale tahle je hodně mimo mísu. Dej byl celkem o ničem a v kniha se jen pořád točila kolem sexu a závěr byl moc urychlený, jako kdyby autorka chtěla knihu rychle dokončit.

04.07.2021 1 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Kniha jsem mi moc líbíla, ale mám jednu výtku, nelíbíl se mi konec. Více by ke knize seděl tradičnější závěr. Závěrem jsem zklamaná ale celkové kniha působí velice dobře a hodně dobře se četkla.

02.07.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Kniha byla o něco slabší než předešlá kniha, co jsem četla. Moc mi neseděla kombinace studentka - profesor. Takové to právě ořechové mi v příběhu chybělo. A nebyla ani zmínka o otci hlavní hrdinky. A celkově o rodinných příslušnících. Za mě docela průměr.

30.06.2021 3 z 5

Posedlost Posedlost J. R. Ward (p)

Konečně kniha od autorky, která není jen o upírech a fantastycnu. Příběh se mi moc líbil, hned mě vtáhl do děje. Velice čtivě je kniha napsána a dobře se četla.

24.06.2021 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Kniha byla na můj vkus docela krátká. Příběh mohl být více rozvedený. Ale bylo super si dát z předešlých knih věci do souvislosti. Hlavní hrdina mi ze všech ostatních byl nejvíce příjemný.

21.06.2021 4 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Předešlé díly byly teda lepší. A můžu říct, že si z knihy pamatuji jen poslední 100 stránek. Konec byl bomba ale začátek byl malinko mimo. A život Jess mi přišel taky moc vymyšleny. Pro mě je kniha tedy zklamáním.

18.06.2021 2 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Krásný závěr celé série. Mě je líto, že další příběhy už nebudou. Mám ale malou výtku, nebavilo mi číst pořád dokola, jak někdo pořád brečí a dokonce na jedné straně to bylo čtyřikrát.

Poslední stránky krásné shrnutí všech postav celé série.

14.06.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Dlouho jsem uvažovala, jakou recenzi k této knize napíšu. Je pro mě malinko zklamaním. První polovina knihy byla velice nudná, ale druhý čast knihy byla o něco lepší. Ale i tak je pro mě příběh průměrný a to nejen díky častým překlepům v knize, kdy věty potom nedávaly smysl.

11.06.2021 3 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Kniha mě moc neoslovila. Hodně jsem se u ji nudila a v polovině jsem ji odložila.

09.06.2021 2 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Kniha byla na mě moc jednoduchá. Nevím, proč má příběh tak vysoké hodnocení. Ze začátku to bylo fajn, líbilo se mi spickovani bez hlavními hrdiny ale postupně můj zájem upadal, až se mi hrdinka začala úplně protivit. Jako oddechová kniha na pláž dobré.

07.06.2021 2 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Já tak vysoké hodnocení dávat nebudu. Trent vystupoval jako totální čuně, i když měl milující rodiče. To nechápu. A navíc si začal s náctiletou dívkou. To mi moc k sobě nepasuje.

03.06.2021 3 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Celková kniha působí průměrně. Malinko mi v příběhu chyběl spát. Kniha je čtivě napsaná. neurazí ale taky moc nenadchne. Vadily mi přízpěvky na Facebook. Ocenila bych jiny konec, byl takový moc veselý.

27.05.2021 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Jde vidět, že spisovatelka umí psát. Kniha je velice čtivě napsaná, ale v knize mi chyběla jiskra a hlavním hrdinům, jsem teky nevěřila, tomu jejich vzplanutí. Chybí příběhu jiskra. Zápletka taky nebyla nic moc.

Za me tedy průměrná kniha. Vypadá, že druhy díl bude lepší.

24.05.2021 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Dávám zlatý střed. Kniha byla docela dobrá ale kdyby měla o sto stránek méně, byla by lepší. V příběhu bylo hodně vnitřních pocitů od hlavní hrdinky, a to bylo moc zdlouhavé. Škoda, že kniha taky nebyla napsána z pohledu hlavního hrdiny, byla by kniha o to více zajímavá.

21.05.2021 3 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Této knize jsem moc nevěřila. Cole je moc dokonalý a hlavní hrdinka je moc ufňukaná. Sex byl taky takový bez emocí a o ničem. Celkové byla taková bez života. Na Colea a jeho příběh jsem se moc těšila. Ale je pro mě velikým zklamáním, jako kdyby spisovatelce docházel dech ale taky nápady.

18.05.2021 3 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Začatek knihy perfetkní. Mělo to spád a nutilo mě to číst stale více a více. Někdy v prostředku jsem se ale začala nudit. Příběh knihy mohl být více propracovaný, hlavně mezi hrdiny.

Ale knihy z hokejového prosřední mě neomrzí. Bavíme číst o vymykaných chlapech :)

16.05.2021 3 z 5