Až budu bez tebe

od:

Až budu bez tebe

Příběh o lásce, která láme srdce, a pak je zahojí. – Před rokem jsem potkal ženu svého života. Ani jeden z nás nevěřil na lásku na první pohled, a přesto se nám to přihodilo. Jmenovala se Lila a byla krásná, rázná, tvrdohlavá a úžasná způsobem, jaký slova nedovedou vyjádřit. Naučila mě, jak znovu žít. Moje Lila mi dala tolik, a přesto přede mnou měla tajemství, které mě nakonec zlomilo. Jmenuju se Callum Roberts a tohle je náš příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337641/az-budu-bez-tebe-l3H-337641.jpg 4.128
Originální název:

Me Without You (2014)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Přidat komentář
Peace
22. srpna

"Život je příliš krátký na to, aby se člověk necítil dobře."

Čekala jsem příval emocí, smršť, na kterou mi nebudou stačit kapesníky. Příběh byl hezký, o tom žádná, četl se lehce. Ale něco to mu prostě chybělo.
Uvítala bych delší zápisky z Lilina deníku, působily na mě mnohem osobněji. Většina děje z pohledu Calluma se mě bohužel příliš nedotkla..

anibeni
03. srpna

Začátek knihy byl trošku slabší, ale pak se to rozjelo a četlo skoro samo... Samozřejmě je to přesně ten typ knihy, který vás rozbrečí a přes slzy potom nevidíte na písmenka... Nimcéně - přestože jsem již četla více podobných knih, možná i o něco lepších, stojí za to si tuhle knihu přečíst...

Zrzavá_Tereza
30. července

Asi jsem potřebovala nějakou takovouhle romanťárnu, protože jsem si to moc užila a taky si poplakala... Je to plné lásky, radosti i smutku.

Jaruce
16. července

Tato kniha byla pěkná, ano trochu připomínala knihu Než jsem Tě poznala, jen je to z pohledu muže. Mě osobně to nevadilo a s chutí jsem četla dál, na konci se určitě nevyhnete slzám.

jluky
04. července

Jedna z tých nádherných kníh, na ktoré sa nezabúda.... Silný príbeh napísaný srdcom.

kneslova
04. června

Výborně napsáno, skvěle se čte , ale s knihou Než jsem tě poznala je o třídu níž - pro mne

Ans
01. června

odporúčam ! :)

Šánka
26. května

Tak, to byla síla! Název napovídá o čem kniha bude, přirovnání ke knize ,,Než jsem tě poznala" je více než výstižné a anotace tentokrát naprosto sedí. Věděla jsem, do čeho jdu, i tak mě příběh úplně rozsekal a posledních asi 100 stránek jsem chvílemi neviděla na písmenka.....
Nádherně napsaný příběh jedné lásky se zanechaným odkazem.....život se musí žít, ne jej přežívat, a že i po velké ztrátě, až se srdce částečně zahojí, je třeba jít dál a užívat si ho.


Autor a jeho další knihy

Kelly Rimmer

Kelly Rimmer
australská

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených3x
v Přečtených32x
v Čtenářské výzvě5x
v Doporučených6x
v Knihotéce36x
v Chystám se číst113x
v Chci si koupit17x
v dalších seznamech1x