Až budu bez tebe

Příběh o lásce, která láme srdce, a pak je zahojí. – Před rokem jsem potkal ženu svého života. Ani jeden z nás nevěřil na lásku na první pohled, a přesto se nám to přihodilo. Jmenovala se Lila a byla krásná, rázná, tvrdohlavá a úžasná způsobem, jaký slova nedovedou vyjádřit. Naučila mě, jak znovu žít. Moje Lila mi dala tolik, a přesto přede mnou měla tajemství, které mě nakonec zlomilo. Jmenuju se Callum Roberts a tohle je náš příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337641/az-budu-bez-tebe-l3H-337641.jpg 4132
Vydáno, Ikar (ČR)

Me Without You, 2014

Kniha Až budu bez tebe

Zelvicka03

Kniha mě bavila od začátku do konce, úžasná kniha. Možná mi trochu připomíná Než jsem tě poznala.

B99

Krásný a dojemný příběh! Začetla jsem se hned od začátku a postavy této knihy nejde nemilovat.

Ivik3

Chci něco napsat a vlastně vůbec nevím co.
Ne z důvodu, že není o čem psát, ale proto, jak mě tento příběh rozložil.
V první třetině knihy jsem se musela do čtení lehce nutit za což jsem se na sebe zlobila ,že jsem si těch náznaků nevšimla už mnohem dříve.Az se nakonec u mě objevil zlom a vše mi začínalo do sebe stále víc zapadat. Od první stránky jsem tušila, že v knize není žádný břitký příběh,jen jsem se soustředila na nesmyslné hledání jakékoliv nápovědy místo pouhého vnímání a nesouzení hrdinů. Naštěstí jsem se včas do příběhu opravdu ponořila.Slz bylo mnoho.Spíše bych měla napsat, že konec knihy jsem četla velice rozostřeně s občasným hlasitým zvlyknutím.
Nádherný a bolestivý

NikolaVyb

To byla taková nuda. Dočetla jsem to do stránky 214. A nic závratného se tam do té doby nestalo. Jen vleklý a nudný příběh o jedné protivné ženské (ta mi teda pila krev, všechno ví a dělá nejlíp a ostatní neví a dělají nejhůř). On takový ňouma, který má svoje názory, ale kvůli jedné ženské si za nimi ani pořádně nestojí. Tahle dvojice si vůbec neuměla získat moje sympatie, víceméně už mi byl jejich další osud ukradený a proto jsem si přečetla už jen poslední kapitolu a epilog, protože ta nuda mezitím už mě nezajímala.
Do čtení jsem se nutila a málokdy nechám knihu nedočtenou. Ale tohle se fakt nedalo.
Nechápu že tohle napsala stejná autorka jako Když jsem tě ztratila.

pocketka

Nezbývá než souhlasit s komentáři níže. První polovinu se do čtení nutíte, ale vydržte. Jakmile se přes ní přehoupnete, začne nápor na emoce, kniha má spád, je zajímavá, možná se dozvíte i něco nového. Škoda jen, že tak skvělá nebyla hned od začátku. A pláč? Ten bude. A ne jen sem tam ukápnutí a dojetí, ale pořádné krokodýlí slzy. Za mne doporučuji.

LucyBooks

Panebože, nemám slov!
Na knížku jsem narazila náhodou ve výprodeji a řekla jsem si proč ne a nelituji.
Ze začátku jsem se nemohla pořádně začíst, na mě moc dlouhé popisy až nezáživné, takže jsem ji na pár týdnů i odložila. Dnes na ni přišla opět chuť a jsem moc ráda, četla jsem do půlnoci.
Opět jsem se dozvěděla o určité nové chorobě.
Konec mě velmi dojal, už dlouho jsem u knížky takto nebrečela.
Je to přesně ten typ knihy, kdy si uvědomíte, jak jste rádi, že jste zdraví a můžete žít svůj život naplno. A bonus je krásné prostředí Austrálie.
Nedá se než doporučit všem deseti!

jasmína

Zpočátku mě Lily tak nějak rozčilovala, ale čím víc jsem jí poznala, tím víc jsem ji chápala, a po delší době jsem si u knihy i zaplakala.

Janule789

Nádherná kniha u které jsem bulela jak želva.

Záměna
Záměna