Až budu bez tebe

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh o lásce, která láme srdce, a pak je zahojí. – Před rokem jsem potkal ženu svého života. Ani jeden z nás nevěřil na lásku na první pohled, a přesto se nám to přihodilo. Jmenovala se Lila a byla krásná, rázná, tvrdohlavá a úžasná způsobem, jaký slova nedovedou vyjádřit. Naučila mě, jak znovu žít. Moje Lila mi dala tolik, a přesto přede mnou měla tajemství, které mě nakonec zlomilo. Jmenuju se Callum Roberts a tohle je náš příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337641/az-budu-bez-tebe-l3H-337641.jpg 4115
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Me Without You, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Až budu bez tebe

Přidat komentář
Eerian
předevčírem

Smutna ,ale krasna

Martina1988
03. listopadu

Kniha hneď na začiatku možno nezaujme, ale ten čitateľ, ktorý vytrvá, sa aj dočká. Kopec emócií, lásky a... a toho, čo si musíte prečítať. Kniha nesie silné posolstvo a treba sa tu vyrovnať s nie príliš pekným koncom.

niknikita
29. října

Zpočátku jsem zápasila s nudou a od druhé poloviny s emocemi. Bylo to zvláštní a nesnadné objektivně posoudit, protože jde o vážné téma, ale někdy to v textu trochu zadrhaválo.
A přiznávám, tahle kniha má krásnou obálku, které jsem neodolala...

lucka1998
19. září

Kniha ktera nenecha nikoho chladnym...

andream
22. července

Síla a bezmoc, vše namichane v jednom... tak děsivé smutné a hluboké... doporučuji přečíst a nezapomeňte kapesniky, hodně kapesniku ...

bartule
28. června

Krásné, dojemné, romantické a smutné :( Velmi hezky napsaná knížka se silným příběhem ,která se čte opravdu rychle. Och dlouho jsem tolik u knihy nebrečela :( .

Micha-Él
18. června

Nádherná, citlivá a smutná knížka... Hodně se podobala "Love story" a "Než jsem tě poznala", všechny tři jsem si zamilovala.

Meryl555
02. května

Velmi pěkný příběh, o lásce, nemoci, citlivě zpracovaný, moc se mi kniha líbila. Ráda ji doporučuji.

1