Bane: Prokletá láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bane Nestoudný surfař. Hulič. Podfukář, lhář, zloděj a podvodník. Naposledy, když jsem o něm slyšela, vydíral boháče a spal s jejich manželkami. To byl ten důvod, proč jsem byla víc než jen trochu překvapená, když jsem ho našla stát na svém prahu, když prosil o mé přátelství, o mé služby. A co mě zmátlo úplně nejvíc? Vypadal u toho tak pokorně. Jenže já jsem ho chtěla vymazat ze svého života. Natrvalo. Problém je v tom, že jsem propadla jeho sladkým lžím… Jesse Carterová Zatraceně žhavá, a přitom studená jako led. Neměl jsem ponětí o její existenci, dokud mi v klíně nepřistála výhodná nabídka. Ona je její součástí. Je prostředkem k dosažení cíle a bonusem k uzavřený dohodě s jejím nevlastním otcem, ropným magnátem. Víc než cokoliv jinýho, je ale Jesse Carterová tvrdej oříšek. Ale já jsem odhodlanej ho rozlousknout…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445383/big_bane-prokleta-laska-jhR-445383.png 4.4323
Série:

Hříšníci 4.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Bane, 2018


více info...
Nahrávám...

Komentáře (71)

Kniha Bane: Prokletá láska

Toledo
15. listopadu

Tak tenhle příběh mě moc bavil! Musím říct, ze asi ze všech nejvíc. Jesse toho měla naloženo fakt hodně a Bane se jevil jako super chlap. Za mě super poslední z příběhů.

Jita160
16. září

Ach ty Hříšníků...tohle byla teda čtenářská nálož.
Bane a Jesse na tyto dva hodil osud tolik sraček,že to nemohlo dopadnout jinak než aby je osud spojil dohromady.I když to bylo tak trochu záměrné.
Příběh byl úchvatný ještě žádnému párů jsem tolik nefandila.
Super prostě nemůžu jinak než,že doporučuji.


kacenka6144
08. září

Příběh Banea a Jesse, pokud byl v reále, je skoro neuvěřitelný. Zápletek je tady až příliš mnoho. Stačilo se držet jedné z nich a zbytečně děj nekomplikovat. Ale i tak - knížka se četla skoro sama. Celá tahle série mě bavila. Už se těším na volné pokračování, které právě vychází.

nina3905
24. srpna

Kniha je parádna, smutná, ale aj vtipná. Perfektná bodka za celou sériou.

oresvo
29. července

Příběh se mi líbil. Sice dost drsné téma a nesedělo mi jak rychle se z toho oklepala, když několik let prakticky nevylezla z pokoje kromě terapie a běhu. Ale jinak to bylo pěkné čtení.

pipa36
21. července

Velmi se mi líbil námět, zpracování již o trošku míň, ale celkově hodnotím knihu velmi kladně. I když je kniha řazena do série Hříšníků (FHH), dotýká se jí pouze velmi okrajově - hlavní hrdina této knihy není takový psychouš, jako jsme měli tu čest v předchozích dílech, nicméně hodný brejlatý klučík z knihovny to taky není. Sečteno, podtrženo - slabší než předchozí díly, ale pořád dobré a na dovolenkové válení na pláži přesně akorát.

Karin94
10. července

No a dostali sme sa do úplného finále tejto knižnej série! Ak by som mala napísať ktorá z nich bola fakt tá naj naj naj, povedala by som že táto. Tu ste mohli vidieť fakt, že úplne všetko čo v takej knihe môžte vidieť a poprípade niektorí aj hľadať. Bolo tam napätie, romantika, erotika, smútok a dokonca by som povedala, že tam bolo niečo aj z krimi. Za mňa jednoducho TOP táto časť! A obzvlášť v tejto knihe pri Baneovi sa mi páčilo to, že sa nechoval až tak bezočivo a perverzne ako v predchádzajúcich častiach HotHoles. Na Baneovi bolo fakt vidieť, že Jesse ma naozaj veľmi rád už skoro od samého začiatku knihy a povedala by som, že túto poslednú časť napísala autorka asi najromantickejšiu podľa mňa. Neviem ako to vidia ostatní, ale mne to tak príde :) Takže odporúčam fakt všetkým, ktorí majú radi erotiku - romantiku v knihách, lebo táto séria je práve o tom. Fakt bravúrne napísane :)

petraLI
23. června

Já vlastně ani nevím co napsat. Tohle je pro mě trochu zklamání. Kniha mě moc neoslovila.... Shen to umí rozhodně i lépe.

1