Ticiana Ticiana komentáře u knih

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Hodne se mi to libilo. Drsne sceny, ostrov, kde radi boure a vypadava elektrina, mistami az hororove. A to ja mam rada. Linda a Paul byli bozi a taky synator senatora. Mela jsem to precteny za jeden den.

21.04.2020 5 z 5

Smrt paní Westawayové Smrt paní Westawayové Ruth Ware (p)

Ruth Ware patří k mým oblíbeným autorkam. Pro mne však nadále zůstává její nej Všude kolem černý les. Ale tahle nemá daleko od ni. Bavila mne moc. Postavy byli sympatické i ne. Autorka to podala báječně. Taroty v knize mne taky bavili. Doufám, ze coskoro vyjde další.

14.04.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Nemohla jsem se odtrhnout. Knihu jsem musela mit co nejdriv prectenou. Hotel ve tme a do toho mraziva boure. Postavy mi nebyli nijak zvlast sympaticke. A napeti se stupnovalo. Za mne to splnilo me ocekavani.

24.03.2020 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Cetla jsem knihu Mama milovala Gabcika. Mengeleho děvče je v rovnakem stylu. Líbilo se mi, ze autorka zahrnula i jiné části života, toho před i po válce. Ale ty hrůzy ja si nedokážu představit. A jen doufám, ze uz se nic takového nestane.

13.01.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Tohle je bozi kniha. Velká oddechovka a mne prisla úplně vhod. Animant je skvělá jak i další postavy. A pan Reed? No to jsem si fakt užila. Dokonce i slzicka ukapla. Možná si ju prectu jeste jednou až budu mít čtecí krizi nebo tak. V každém pripade doporucuju jak oddechove čtení.

29.12.2019 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha se cetla svizně teda hlavne druhá polovina, kde zacina vse davat smysl. Určité postavy mi neseděli od zacatku a nakonec se to potvrdilo. Nicméně jsem očekávala vic napětí a mysticna.

29.12.2019 4 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Musim říct, ze za mne asi nejslabší dil. Nejak se nekonal wow efekt, na který jsem si zvykla. Ale i tak je pro mne Carteruv Hunter úplně bozi.

14.11.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Mesic straveny s Harrym Pottrem a jeho kamaradama. A to teda bola jizda. Posledni dil byl pro mne spolu s prvnim a tretim nejlepsi. Konecne zavrseni a konecne se dozvidame, co a jak bylo. Mistrovsky napsany. Rowlingova proste umi psat a nedivim se, ze tohle je jedna z nejvic ctenych serii. A my za to dekujeme.

01.10.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Další Carterovka a další pecicka. Ted mi to sice ubihalo na začátku pomaleji ale konec byl hodně svizny. Vraždy byli fakt nechutné. Ted chvilku oddech od tohoto psycha a pak další díly.

25.08.2019 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Tohle byla supr jízda. Skvele vymyšlený, neotřelý tema a sympatické postavy. A ted rychle na druhy dil.

04.07.2019 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Poslední kniha od autorky. Viděla jsem seriál, ale nějaké věci mi zůstali u něho otevřené. Kniha byla famózní. Miluju, jakou autorka dokáže naladit temnou atmosféru. Úžasně vykreslene postavy a jejich démoni. Taky se mi líbilo, jak promlouvali slova. Úžasné a zároveň velice znepokojivé dílo.

08.03.2019 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Úžasné. Spisovatel je supr vypravěč. V knížce se stále něco děje. Do poslední chvíle jsem čekala jak budou zakončený postavy. A dočkala jsem se. Postavy jsou vykresleny úplně detailně. Jejich vývoj, co je pohání a proč dělají to, co dělají. Jediná výtka jak uz jsem četla v jiném komentáři je, ze je to spis o Merciriovi. Plný počet hvězd. Kdybych mohla, dam i víc.

19.02.2019 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Kniha vybrana na zaklade obalky. Let balonem jsem zazila a proto mne kniha zaujala. A byla to naprosta pecka. Hned zactena do knihy. Skvely napad a tipovala jsem nekoho jinyho teda. Vsechny otazky, co v knize vyvstali byli bravurne zodpovezeny. Za mne doporucuju a urcite si prectu dalsi knihy od spisovatelky.

26.01.2019 5 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Cilem knihy bylo podle mne, aby se ctenar zamyslel nad tim co je dulezite. Zduraznil, ze to nejde zmenit, takze vse pro co se rozhodneme ma nejake dusledky. Libili se mi moc ilustrace i poznamka autora.

09.01.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Po pravde 2/3 knihy jsem si rikala, co je to za blbost a blbou zenskou. Prislo mi to jak Divka ve vlaku a jeji hlavni hrdinka. Poslednich 80 stran jsem si uzivala, a divila se, kam az jsou lidi ochotni zajit.

02.11.2018 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Mne se to libilo. Precteno docela rychle, stranky mizeli a mela jsem docteno. Mi to prislo spis pohadkove vypraveni s prvkama strasidelnosti.

25.10.2018 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Nahoru a dolu, nahoru a dolu. Je uzasne jak se zakazdym z toho dostala a pak do toho zpatky spadla. Stoji za precteni. Jsem zvedava jak to s ni dopadlo po 35 letech.

20.09.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Trosku mne mrzi, ze nebyla vydana plna verze. Knizka na zamysleni.

20.07.2018 4 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Svizna trilogie, a zaverecny dil byl famozni. Bylo skvely pozorovat jak rychle Layla dospela. Roth uplne skvely, doufala jsem ale, ze se vic dozvime i Robinovi. Jsou to knihy pro dospivajici lidi, kdy vlastne bojujou s tim, kym jou a chteji byt. Ja si to uzila. Tym Roth vede.

14.04.2024 5 z 5

Hospodyně Hospodyně Natalie Barelli

Precteno v podstate za par hodin. Kratke kapitoly a svizni dej. Tak nejak jsem tusila, ze ne vse je tak, jak se zda. Ale ani jednu postavu jsem si neoblibila. Presto se mi kniha libila.

23.03.2024 5 z 5