Terka18 Online Terka18 komentáře u knih

Reid Reid Melanie Moreland

Hezký romantický příběh. Zasmála jsem se i jsem měla slzy v očích. Super.

04.07.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tohle nevyšlo, co je to za styl psaní?.. Pomalu jak smsky. Žádná přímá řeč, všechno ve zkratkách. Honem rychle. Velké zklamání.

12.06.2021 1 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Krása, super, paráda. Autorka nikdy nezklame. Umí krásně a moc příjemně psát až to hladí po duši i na srdci. Kniha plná emocí a lásky a tak bravurně popsané a procítěné, že mi i slza ukápla. Jedním slovem nádhera.

03.03.2021 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Úžasně napsané,poutavé. Musíte číst dál,aby jsme věděli co a jak,ale především autorka psát umí,aby čtenáře udržela v napětí a styl psaní je bezchybný. Těšila jsem se na Jude i Uriaha. Příběh byl trošku více napjatý než první díl.

07.02.2021 5 z 5

Útěk za láskou Útěk za láskou Petra Martišková

Moc hezká kniha. Musela jsem se smát hláškám, které měly hlavní i vedlejší postavy v knize. Jak je Emma občas umanutá a prostě neposlouchá do příběhu moc dobře sedí. Příběh plyne sám, žádné natahování, prostě krásná kniha.

28.12.2020 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Krásný romantický příběh, který mě chytnul za srdce. Lucu jsem si zamilovala, chtěla bych takového kluka i v běžném světe. Ale ten konce to jako vážně???? Další díl hned PROSÍM

28.10.2020 5 z 5

Závity ulit Závity ulit Martina Málková

Příjemný odpočinkový příběh. Rychle plyne a ideální na léto. Špičkování mezi Adamem a Martou je super.

06.07.2020 5 z 5

Pššt Pššt Mel Sherratt

Parádní detektivka. Grace je super hlavní postava. Krátké kapitoly se skvěle čtou a příběh rychle plyne. Dost postav, ale to nevadí. Měla jsem dva podezřelé a pak podle jedné stopy jsem si myslela kdo to je a uhádla jsem, alespoň u této detektivky. Doporučuji, skvěle se četla.

21.06.2020 5 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Krásná knížka. Mě chytila za srdce a už nepustila. Od začátku se mi četla velice dobře a jsem ráda za takové knihy. Jsem romantická duše, takže knížka zůstane v mojí knihovně a určitě se k ní vrátím. A poslední odstavec nezapomenutelný.

03.05.2020 5 z 5

Dokonalá kořist Dokonalá kořist Helen Fields

Kniha se mi líbila, příběh měl spád. Napětí bylo v celé knize a já fandila hlavním hrdinům a na konci jsem se musela i pousmát, jak jde všechno vyřešit i když s něčí dopomocí.

13.04.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Detektivka se mi líbila. Napínavá až mi občas přeběhl i mráz po zádech. Přečteno za jeden den, prostě musíte číst dál. Já teda vraha hned neuhodla.

22.03.2020 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Co k této knize říct.. Možná to slovy nejde ani vyjádřit, to všechno co cítím uvnitř sebe po přečtení. Slzy v očích byly samozřejmé, kdo zná autora tak už ví co čekat. A i když jsem od něj přečetla všechny knihy, tak jsem přece jen doufala, že to tentokrát ukončí jinak. Kapesník byl potřeba. Kniha je krásná, příběh si vzal moje srdce i moji duši a naprosto si je podmanil. Tru a Hope neuvěřitelní. Kdybych mohla dám 10 hvězd!!!!

09.02.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Na knihu jsem se těšila a nezklamala mě. Bavila mě od začátku až do koce. Autor umí skvěle psát, protože vás to stále žene aby jste četli dál a dál a dozvěděli jste se jak to je. Během čtení jsem se snažila přijít co a jak, kdo za tím stojí. A konec super. Těším se na další díl.

17.11.2019 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Mně se kniha hodně moc líbila. Doslova jsem hltala kapitolu jednu za druhou a příběh mě uchvátil. Krásný romantický příběh, který chytne za srdce romantickou duši a už nepustí. A když si pak pustíte klip od Kryštofů, který byl natočen ke knize, tak pochopíte hodně moc. S koncem mě autorka lehce naštvala, i když jsem to čekala.

25.10.2019 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Úžasná kniha, která mě bavila od začátku do konce. Zasmála jsem se, to jak spolu Nick a Claire komunikovali a to jak se pošťuchovali, bylo dokonalý. Naprosto skvělá kniha, nemám co vytknout.

30.06.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Krásný příběh, četl se sám. Hokej mám ráda a tady ho bylo docela dost, naprosto chápu jak holky fandili. Zasmějete se i budete občas v očekávání jak to dopadne. Knížka se četla sama.

10.11.2018 5 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Knížka má zajímavý příběh, napětí, láska, ztráta paměti a hledání sama sebe. Zajímavé rozuzlení, nečekala bych, že to takto dopadne. Knížka se mi líbila, ale když si ji vezme někdo, kdo čte detektivky, tak bude zklamaný.

07.03.2017 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Dobrý námět na příběh. Něco nového a neokoukaného. Knížka se mi četla dobře, ale občas jsem měla pocit, že je až moc romantická/sladká a to mám romantiku ráda jako nikdo, ale tady toho někdy bylo moc, ale to nevadí i tak knížka byla velice dobrá.

28.02.2016 4 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Dokonalý. Jinými slovy tato knížka nejde ani popsat. Autorka umí moc dobře psát. Příběh Terezy a Jase je až k neuvěření. Museli překonat dost překážek a problémů. V jeden moment mi málem "vypadly oči" protože co se stane před koncem... Nechci spamovat, takže nebudu zabíhat dál. :) Smála jsem se, leskly se mi oči. Určitě se ke knížce vrátím.

29.07.2015 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Knížku jsem si vzala kvůli doporučení přátel, kteří ji četli. Ze začátku jsem nevěděla, proč se všem tak líbila, ale za chvilku jsem pochopila a smála jsme se skoro celou dobu co jsem ji četla. Humorných situací byla spousta, nelituji, že jsem si knížku přečetla.

12.06.2015 5 z 5