Polibek jako dezert přehled

Polibek jako dezert https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397181/bmid_polibek-jako-dezert-ZUh-397181.jpg 4 188 188

Chuť lásky série

< 2. díl

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert. Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire Parker-Wickhamovou, je jako u vytržení – tuhle ženu musí získat! Je dobře, že se nechala zlákat k labužnické sázce. Teď má Nick čtyři týdny na to, aby Claire okouzlil nejen svým jídlem… Volně navazuje na předchozí titul kulinářské série Tajná přísada Láska.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Taste of Love - Küsse zum Nachtisch , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polibek jako dezert. Přihlašte se a napište ho.

Parwana
26.01.2024 odpad!

Bphužel mi nesedl styl psaní a odložila jsem po dvou kapitolách.

mary2019
21.01.2024 3 z 5

Popravdě? Na knížku jsem se těšila. Zaujala mě krásná obálka, takže jsem trochu doufala, že obsah bude stejně pěkný (dobrý).
Hlavní postavy mi moc nesedly. Nick mi přišel jak malý kluk a Claire mi spíš přišla jako jeho starší sestra.
Čtení to sice bylo pohodové, ale žádný wow efekt se nekonal. Vadily mi dlouhé kapitoly.
Tohle čtení nikoho neurazí, ale pro náročnější čtenáře to asi úplně nebude. Řekla bych, že to ocení spíš mladší ročníky. Dávám tři .

karin4338
11.08.2023 5 z 5

Super. Lepsia nez 1 diel. Uvidime s cim este autorka pride. ;)

Knižní novinky (2. týden)

03.01.2019

Kniha Polibek jako dezert v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech5x