Polibek jako dezert

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert. Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire Parker-Wickhamovou, je jako u vytržení – tuhle ženu musí získat! Je dobře, že se nechala zlákat k labužnické sázce. Teď má Nick čtyři týdny na to, aby Claire okouzlil nejen svým jídlem… Volně navazuje na předchozí titul kulinářské série Tajná přísada Láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397181/polibek-jako-dezert-ZUh-397181.jpg 4.1113
Série

Chuť lásky 2.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

Taste of Love - Küsse zum Nachtisch, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (29)

Kniha Polibek jako dezert

Přidat komentář
Mikik
12. března

Vtipná oddechovka, docela jsem se u ní i nasmála, což oceňuji. Nicka jsem si oblíbila, i když větší machírek by asi být nemohl :-D . Ale na proložení náročnější literatury ideální.

Nelička
03. března

Lehké, rychlé, sladké...


Tesset
26. února

Stejné jako první díl. Příběh by nebyl špatný, kdyby to nebylo tak strojeně napsáno. Některá slova se k sobě vůbec nehodila a dialogy působily strašně nepřirozeně. Škoda, knížky s tak krásnými obálkami a tak neuspokojivým obsahem.

2688
05. února

Pohodové čtení ..... nezklame ani extra nenadchne

Janík511
23. ledna

Tahle autorka umí psát oddychovky. Těším se na něco dalšího až někdy výjde.

Aracely
01.09.2020

Zase krásný kousek, ale možná se mi první díl líbil o něco více. Nicméně i Nick a Claire mají své kouzlo, příběh byl velmi zajímavý. Přála bych si přečíst další knihy od této autorky. Docela zajímavá postava mi přišla Vicky, o ní by mohl být další příběh, no ale uvidíme :-). Jisté je, že nás čeká i třetí díl, otázka je kdy...

Doporučuji k přečtení!

Ella161
29.08.2020

Jak jsem předpokládala, tahle kniha se mi líbila mnohem více, než předešlá. Nicka si prostě každá zamiluje. Okouzlí Vás svým šarmem, stejně jako Claire. Docela mě překvapilo co měl Nick za problém. Neočekávala jsem, že to bude tak pečlivě skrývat. A že to skrýval pěkně dlouho. To klobouk dolů, že to neprasklo. Dokážu si představit, jak to pro Nicka muselo být těžký, frustrující či hanebný. Každopádně jsem ráda, že si vyhledal pomoc a Claire ho podporovala . Když už jsem u Claire... ona je prostě báječná. Obdivuji, jak v každé situaci vždy jednala vyrovnaně a s klidem. Až na jeden moment, kdy jí praskly nervy (kdo se jí ale může divit, že? S Nickem to chudák holka neměla jednoduchý), všechno zvládala skvěle. Docela jí závidím, že jí jen tak něco nenaštve. Jejich příběh je kouzelný i čtivý. Určitě se k němu vrátím. Také mě potěšilo, že tam byly zmíněné postavy z předešlé knihy. Moc mě těší, jak jejich příběh nakonec dopadl.

PetraN17
14.07.2020

Hezké pokračování romanťárny, jen nedoporučuji číst na dietě :))

1