Polibek jako dezert

Lepší než čokoláda – žena snů jako dezert. Nick O´Reilly je opravdový kuchařský rebel s neuvěřitelnou vášní pro věc. Strhující kritika ve vlivných bostonských novinách ho ovšem raní až do morku kostí. Když ale pozná autorku, gastronomickou kritičku Claire Parker-Wickhamovou, je jako u vytržení – tuhle ženu musí získat! Je dobře, že se nechala zlákat k labužnické sázce. Teď má Nick čtyři týdny na to, aby Claire okouzlil nejen svým jídlem… Volně navazuje na předchozí titul kulinářské série Tajná přísada Láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397181/big_polibek-jako-dezert-ZUh-397181.jpg 4.1151

Chuť lásky 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Taste of Love - Küsse zum Nachtisch, 2017

Kniha Polibek jako dezert

motokatty

Ačkoliv se mi příběh četl rychleji, často jsem se během četby smála i nahlas, než u prvního dílu... Tak musím konstatovat, že u tohoto příběhu mi chybělo nějaké větší "zašmodrchání" děje. Prakticky do poslední kapitoly jsem čekala kdy jim autorka ten románek trochu stíží... a ono defakto nic.

Kekik

Na příběh Nicka jsem se těšila. Tedy ale že mě naštve, to jsem nečekala. Jeho chování na konci by zasloužilo pořádnou lekci, aby se probral. Claire se mi jako postava hodně líbila. Ta její trpělivost s Nickem...
Také se mi moc líbily slovní přestřelky mezi Nickem a Marah. Byly lepší než přestřelky mezi Nickem a Claire. Škoda, že jich bylo pomálu.
Z receptů mě zaujaly jen ty sladké. Ostatní mě svými ingrediencemi nelákaly. A ani nejsem fanda takových snobských jídel. Ovšem ty sladké pochoutky, jó ty bych moc ráda ochutnala.
Dalších dílů se asi nedočkáme, ale kdyby ano, tak pokud by byly v akci, jako tyto dva, určitě bych si je koupila.

RendyaDav

Knihu doporučuji všem romantickým duším , kteří hledají milou knihu na jedno odpoledne. A doporučuji si ke knize vzít něco dobrého. Je to milá oddechovka, u které budete slintat. Hlavní hrdina umí uvařit opravdové skvosty pro osůbku které opravdu hříšně chutnají. Je to nenáročné čtení , které vás pobaví a potěší.

Carol1122

Sladší než dezert příběh opravdu byl. Dokonce jsem se bála, že na chvíli dostanu cukrovku. Jedná se opravdu o oddechovku, románek s kulinářským pozadím (o kterém Claire doslova pořad básnila) okořeněném vtipem a dialogy. Žádnou přehnanou zápletku nebo drama nečekejte, jedná se o příběh, u kterého vypnete po dlouhém dni v práci a nezbude vám, než se nad řádky usmívat, a při čtení těch dobrot vám to nedá a podniknete i cestu do ledničky. Za mě dostává příběh palec nahoru a hodnocení lepší průměr.

Dela90
15.11.2021

Naprosto dokonalá směsice romantiky a humoru. Už dlouho jsem se u popichování dvou hlavních postav, tak nebavila. A to popisování jídla ach, sbíhaly se mi sliny jedna báseň. Láska prochází žaludkem a v téhle knížce to platí dvojnásob. Moc povedená romantická oddechovka okořeněná vtipem a božským jídlem.

Kešu1981
13.09.2021

Příběh Nicka a Claire se prostě četl jedním dechem, nechyběl humor ani romantika. Vzhledem k tomu, že píše paní autorka vážně skvěle, doufám ve vydání dalších tří dílů :o)

SammSamm
27.08.2021

Krásné pokračování Tajné přísady. Musím říct, že téma kulinářské mne opravdu nadchlo a těším se na další knihy nadějné autorky .-)

Kočičáci
28.07.2021

Nick je nejen bůh sexu, ale taky bůh kuchyně. Víc než pikantních sexy scén si užijete sbíhání slin na jazyku. Dobroty, které připravuje šéfkuchař Nick nejen pro své zákazníky, ale hlavně pro svou "gastrokritičku" Claire, jsou víc než sugestivně popsány a moje chutě byly nejednou vážně rozdrážděny.
Celkově ideální letní odpočinkové čtení, které vám bude dobře odsýpat a nechá váš mozek zregenerovat.

PS: Recept na Irský guláš - Irish stew už mám pečlivě opsán a určitě ho vyzkouším!