Pššt

Když byl George Steele zavražděn, naskytla se Grace Allendalové příležitost vrátit se do rodného města, odkud s matkou před více než 20 lety za dramatických okolností utekly. Grace ví, že její návrat není vítaný, a tím méně, když je členkou policejního sboru. Rodina Steelova je ve Stoke známá svými nekalými praktikami a násilím, standardními prostředky k dosažení cíle. Dojde k první vraždě a Grace je povolána k vyšetřování případu, který ji zavede nebezpečně blízko vlivu rodiny Steelovy. Když Grace najde první anonymní balíček, je jí jasné, že hra začala a že stojí tváří v tvář nejen důmyslnému vrahovi, ale také své minulosti. S počtem přibývajících vražd Grace pochopí, že pokud chce případ Wedgwood vyřešit, je načase odkrýt všechny karty, ať to stojí cokoliv....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426934/big_psst-cIk-426934.jpg 4.1118

Grace Allendale 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Katto

Hush Hush, 2018

Kniha Pššt

klarence

Na prvotinu docela dost dobré, ale na začátku mi přišlo moc postav . Kniha ale jinak nabírá docela na rychlosti. Celkově se mi kniha líbila i hlavní představitelka a určitě si ráda přečtu další díl.

ivoiro

Myslim si, že kniha byla taková trošku neučesaná. Nicméně, věřím, že se autorka bude lepšit. Proto si případný další díl rád přečtu.

Jenny46

Já byla spokojená, detektivka dobře napsaná. Grace sympatická ...
Určitě se budu těšit na další díl.

ivzu77

Za mne by se u nás mohla objevit nová zajímavá detektivní série. Doufám, že vydavatelství přeloží a vydá další díly vyšetřování detektiv seržantky Grace Allendalové. Napínavé, čtivé rychlé.

Prateri

Když tu koukám na ta hodnocení, jsou dost rozdílná. Mně se detektivka se seržantkou Grace líbila a také se mi i hezky četla. Žádný velký trhák to není, plynulé vyšetřování, motivy vražd sahající do neradostné minulosti, a když člověk dospěje, tak třeba dojde i na pomstu.
Ke knize mě přilákal nezvyklý název a hodnocení známých spisovatelů kriminálních žánrů.
Hlavně ti za to mohou, že jsem si PŠŠT koupila.

alnahu
11.12.2020

První díl série s vyšetřovatelkou Grace Allendale se mi četl dobře .Příběh Grace ,která byla v dětství surově týrána otcem,spolu s matkou se jim podaří předním utéct .Po několika letech se vrací Grace do rodného města ,jako seržantka k policejnímu sboru ,ale vzpomínky a minulost se nedá vymazat.Budu se těšit na další díl.

zdendula31
26.11.2020

Stylem mi hodně připomíná Martinu Cole..

MishkaPlacha
19.08.2020

"Lehčí" krimi se zajímavou zápletkou a sympatickou vyšetřovatelkou. Ocenila jsem, že nemá potřebu užívat léky, pít alkohol a nebo není vyléčená alkoholička, která se dívá na čaj jako na whisky a nezahlcuje mě informacemi, že nesmí, že musí být silná atd... Grace je taková správňačka a ačkoliv taky má své chmury, tak nějak jsem jí to prostě věřila a byla mi díky tomu sympatická.