Neohlížej se ekniha

Samanta je ve vlastním životě cizinkou. Až do té noci, kdy se svou nejlepší kamarádkou Cassie zmizela, o ní všichni říkali, že má všechno – bohatství, popularitu i přítele jako ze snů. Samantu sice naleznou, na nic si však nepamatuje. Neví, kdo je, ani co se té osudné noci událo. Zatímco se snaží pospojovat úlomky své minulosti dohromady, uvědomuje si, že o takový život, jaký dřív vedla, nestojí. Stará Sammy byla totiž docela zlá holka a je zřejmé, že s Cassie ji pojilo spíš nepřátelství. Samanta si je jistá, že ztráta paměti je pro ni jako výhra v loterii. Dostala druhou šanci, aby mohla být lepší dcerou, sestrou a přítelkyní. Bláznivě se zamiluje do Carsona Ortize, kluka, kterému na ní vždy záleželo a k němuž se ta stará Sammy nechovala hezky. Cassie ovšem stále není k nalezení. Pravda o tom, co se jí té noci stalo, je však pohřbena nejen hluboko uvnitř Samantiny hlavy. Zná ji i někdo jiný, někdo, kdo se chce ujistit, že o ní dívka pomlčí navždy. Samanta chce pouze jediné – zjistit pravdu. Jestli se jí podaří oživit vzpomínky na osudnou noc, bude se moct konečně posunout dál. Ale co když na tom, aby si nevzpomněla, závisí její život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/291669/neohlizej-se-tmK-291669.jpg 4.5250

Don´t Look Back (2014)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno: (ekniha), Baronet

Evka3814
10. prosince

Jedna z mých oblíbených autorek,která nezklame. Tento příběh byl pohlcující a napínák až do konce.

Denisa2694

Kniha byla velmi čtivá, dobře napsaná a hlavně napínavá.. Mohu jen doporučit.:)

inuska6280

Dalsi uzasna kniha, nemohla jsem odtrhnout, doporucuji:)

Šmoulinka1980

Kombinace detektivní zápletky s romantikou mě velmi bavila. Kniha má spád a pořád se něco děje, což vás nutí číst dál a dál až do konce. Já během čtení jako pachatele podezřívala téměř každého, takže pro mě byl konec dost překvapivý. Ale všechno bylo na závěr pěkně vysvětleno a rozuzleno, takže to dávalo smysl. Téma ztráty paměti je dnes v knihách také časté, ale zde bylo opravdu dobře uvěřitelně zpracováno. Knížku doporučuji jak dospělým čtenářům, tak klidně i teenagerům!

Danago

Knížka mě strhla hned na prvních stránkách, žádný dlouhý rozjezd, žádná hluchá místa.
Téma ztráty paměti je zde moc dobře a zase jinak zpracované.
Skvělá kniha, která má spád po celou dobu čtení , je napínavá, má zajímavou zápletku a je velmi čtivá.
Pro mě to bylo napínavé oddechové čtení , žádný krvák nic přehnaně překombinovaného.
Za mě super knížka.

rode

Ačkoliv jsem na knihu pohlížela skepticky, hned prvních pár stránek tyto mé pocity zahnaly! Přečteno jsem měla ani ne za den, i když příběh spíše pro náctileté, považuji ho za skvělou oddechovku, u které jsem se nenudila ani chvilku. Jediné co bych vytkla byl občas trochu nesmyslný překlad, který se mi v pár případech zdál celkem krkolomný.

jana79

Super čtení, napínavý příběh od začátku až do konce. Nelze odložit, doporučuji číst doma a mít čas. Vše je dobře napsané nikde nic nechybí ani není přehnané. Na prázdninové čtení jako dělané.

Hope80

Knížka byla pecka. Od začátku až do konce napínavé, i když část jsem už tušila. Četla se sama. Opravdu doporučuji.

LenRan

Líbilo se mi to. Krásně stupňovaný příběh, napínavý, dobře se to četlo. Od této autorky se mi nejvíce líbí knihy, kde kombinuje krimi zápletku s romantikou a příběhy z prostředí hospody U Mony zbožňuji. Tato kniha byla taky super. Doporučuji.

Pierette

Skvělá, napínavá, romantická a pořádně zauzlená knížka. Všechno má hlavu a patu a postupně se skládá dohromady příběh. I moc hezky zpracované téma amnézie. Za mě nejvyšší hodnocení a určitě se ke knížce vrátím. Stojí to za to.

jani.ruzicko

Velmi zajímavý námět a pěkné zpracování. =) Dlouho jsem knihu odkládala, protože mi připadala jiná než na co jsem u autorky zvyklá a já se bála, že se mi to nebude líbit. Jsem ráda, že jsem se spletla! Příběh je poutavě napsaný, naprosto mě to vtáhlo, že jsem se sama při čtení pořád rozhlížela, jestli mě někdo nesleduje. =D A né, nejsem blázen, ale ten příběh Vás prostě dostane do pasti =) Navíc nemůžete ani přestat číst, protože potřebujete vědět, kdo je vrahem. Přiznávám, že i tato varianta mi prolétla hlavou, choval se fakt divně, ale na druhou stranu mi pořád nedocházel motiv, takže jsem tomu nedávala moc šancí. =) Za přečtení určitě stojí, za večer to máte sfouknuté. ;o)

Koláček11

Pěkná kniha poutavá, přečtená jedním dechem. Jen ten konec je poněkud zvláštní ...

Lucuschka
11.12.2017

Hezka detektivka pro mlade. Nenarocny, ale napinavy pribeh s detektivni i romantickou zapletkou.

Ila117
20.09.2017

Autorka mě velmi mile překvapila tímto příběhem, napínavé, romantické, občas dojemné....Skvělé až do konce.

beruzzka
28.08.2017

Skvela kniha! Za me skoro tak napinava a ctiva jako More klidu nebo Easy? , rozhodne mohu jen doporucit, hlavni hrdinka neni blbka, dej mi nepřišel nijak predvidatelny, ackoliv jsem na padoucha zapletky myslela uz od zacatku, ale jista jsem si rozhodne nebyla.

Ivule_M
23.08.2017

Úžasná kniha od které je těžké se odtrhnout. Napínavá po celou dobu a během čtení jsem podezřívala úplně každého. Překvapivý konec. Vřele doporučuji :)

1JiTkA2
09.07.2017

První kniha od této autorky a rozhodně né poslední. Kniha mě velmi nadchla a byla velmi napínavá od začátku až do konce. Konec mě velmi překvapil. Vůbec jsem to nečekala. Rozhodně tuto knihu doporučuji!

Lentilka2
19.05.2017

Trošku jiné, než jak jsem od autorky zvyklá, ale nezklamalo. Kniha byla napínavá do poslední chvíle. Podezřívala jsem každého. Avšak konec překvapil... ;-)

ElenaM
21.04.2017

Autorka mě opět nezklamala. Kniha byla čtivá od začátku do konce. Byl to trochu jiný styl než jsem u její tvorby zvyklá, ale vůbec mi to nevadilo. Samotný námět je velmi zajímavý. Ztráta paměti je podle mě jedna z nejhorších věcí, která může člověka potkat a zvlášť když je spojená s takovou událostí jako je zmizení kamarádky. Možná někdo napíše, že je to literatura pro puberťáky, ale pro mě to mělo hlavu a patu. Čtenář se dobře vcítí do hlavní postavy a jejich přátel i nepřátel. Je to taková sonda mezi smetánku a lidi, kteří si myslí, že peníze a postavení je to nejdůležitější. Chvílemi je nejen hlavní postava Samanta paranoidní, ale i samotný čtenář. Někdy jsem vážně netušila, co je skutečné a co ne. Ale myslím, že Samanta to celé ustála velmi dobře. Viníka toho všeho jsem odhalila velmi brzy, ale to mi nevadilo, neznala jsem motiv a nevěděla jsem proč a co se vlastně stalo. Když jsem knihu dočetla, všechno do sebe zapadlo a myslím, že se to mohlo klidně skutečně stát.

Ráčkajda
15.04.2017

Sice je to opravdu spíše pro náctileté, ale s chutí jsem si knihu přečetla a nemohla se odtrhnout.

dzucka
09.04.2017

Super knížka! Do poslední není jasné, kdo za tím vším stojí - podezření padá na každého. Rozhodně doporučuju - já ji přečetla za jeden den :-)

luciefeix
16.03.2017

Strhující ! Trochu mi to připomínalo Hru lží ale napínavé až do poslední stránky

Terka18
07.03.2017

Knížka má zajímavý příběh, napětí, láska, ztráta paměti a hledání sama sebe. Zajímavé rozuzlení, nečekala bych, že to takto dopadne. Knížka se mi líbila, ale když si ji vezme někdo, kdo čte detektivky, tak bude zklamaný.

allyce
03.03.2017

Nemohla jsem se dočkat, až budu u konce. Detektivka pro náctileté.

adelaska
01.03.2017

Oddychové, napínavé a celkem neodhadnutelné, alespoň pro mě. Moc se mi to líbilo, četlo se to neskutečně rychle.

Paja1974
18.02.2017

Tady se ukazalo ,ze autorka umi delat svou praci.Je jedno jakou knihu od ni ctu ,vzdy to stoji za to.Kniha me pohltila a cetla se sama.Napinave az do konce .Doporucuji precist.

jana3099
04.01.2017

Zajímavé, napínavé čtení, kdy prostě musíte číst a číst, je zde plno zvratů a stále netušíte, kdo za tím svinstvem stojí, nu a nechybí ani trocha krásné romantiky ;-)

spencer
19.12.2016

Naprosto úžasná knížka. Četla se rychle a moc se mi líbila. Rozhodně nebude moje poslední od této autorky :)

Eevina
14.12.2016

Je to taková detektivka/thriller/romanťárna pro mladé, ale je to rozhodně super. Na klasickou detektivku nebo thriller to určitě nemá, ale proč ne. Jennifer ukázala, že umí i jiné příběhy než sladké romantické knížky z vysokoškolského prostředí. Sice bych brala ještě pár vysvětlení k určitým lidem nebo k ději v knížce, ale to rozhodně hvězdičku neubírá. Za mě super.

Kolka97
03.12.2016

Super knížka, stejně jako všechny této autorky.