Terectioncandy1 Terectioncandy1 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Troufám si napsat, že je to ta nejlepší kniha, kterou jsem kdy přečetla. A že jich bylo!

18.06.2023 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Tohle je jedna z těch knížek, u kterých si člověk jednak řekne, že povinná maturitní četba není občas vůbec špatná, ale hlavně mu v hlavě zůstane viset myšlenka, že máme v dnešní době opravdu všechno a že nemáme důvod si na cokoliv stěžovat, třebaže to děláme neustále. Co měli říkat oni, sakra?

26.07.2017 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tohle bylo TAK DOBRÝ!

16.03.2023 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Kniha s hodně nehezkým tématem, která je ale paradoxně svým způsobem naprosto nádherná a hlavně jedinečná. Určitě jí dejte šanci.

04.03.2023 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tohle není jen obyčejná knížka. Tohle je definice lidskosti, definice dospělých a definice dětské fantazie v jednom, která Vás neskutečným způsobem dojme.

16.04.2017 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tohle je prostě můj šálek kávy! Kniha je zvířecí a nebere si servítky. Nemluvě o tom, že je fakt čtivá a její hlavní hrdiny nemůžete nemilovat. Skvělý relax, doporučuju!

03.01.2017 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Naprosto nádherná kniha. Vůbec mi těch 200 stran nepřišlo málo, zvlášť když je napsal stoletý pán! Nepovažuji se za člověka, který by si života nevážil, naopak ho mám moc ráda, ale i tak jsem si během čtení uvědomila, jaké zbytečnosti občas řeším a že bych neměla opravdu NIC brát jako samozřejmost. Děkuji, Eddie!

30.06.2023 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Zatím nejlepší knížka, kterou jsem od C. přečetla.

14.07.2023 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

B. A. Paris je výborná! Jediné, co si po dočtení jejích knížek přeju je, aby tu byly k dispozici už nějaké další. Ale co už, kdo si počká, ten se dočká. Navíc se určitě zase dočkáme něčeho skvělého! :)

16.12.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Musím se přiznat, že už mě jen málokterá romantika chytí a nakonec vždycky raději sáhnu po nějaké detektivce, ale musím uznat, že tohle bylo moc pěkný! :)

03.09.2020 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Možná budu jedna z mála, ale musím říct, že se mi tenhle díl zatím líbil úplně nejvíc. Průběh vyšetřování mě bavil, Ninu jsem si zamilovala, Maxovi jsem přála jen to nejhorší... Vzbudilo to ve mně přesně takové emoce, jaké jsem od toho očekávala a fakt bych tomu nic nevytkla. Takže super a těším se, až se pustím do dalšího dílu :-)

19.01.2020 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Na tohle slova nestačí...

03.01.2017 5 z 5

Někdo tě vidí Někdo tě vidí Clare Mackintosh

Smekám před autorkou, tohle bylo skvělý!

27.11.2021 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Ze začátku jsem se nějak nemohla začíst, ale od nějaké sté stránky už to jelo! :-)))))

04.06.2020 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

kdybych měla hodnotit poslední třetinu knížky, dala bych 4*, ale z hlediska celku musím dát bohužel jen 3*, což je v mém případě u Colleen docela málo Námět byl originální a zajímavý, ale to zpracování mi prostě nějak nesedlo.

18.07.2023 3 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Musím bohužel konstatovat, že mě knížka spíš zklamala. Na Keplera jsem slyšela spoustu chvály (a slyším stále), takže nejspíš dám v budoucnu šanci ještě jinému dílu, ale Hypnotizér fakt nic moc.

15.12.2020 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Konec byl možná trošku přitažený za vlasy a reálně je to pro mě naprosto nepředstavitelné, ale kniha byla velmi čtivá a rozhodně mi příběh nepřišel předvídatelný, jak tu někteří píší. Sto lidí, sto chutí, ale mně se to líbilo a určitě knihu můžu doporučit.

08.07.2019 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Bohužel jsem od knížky čekala daleko víc. Nebyla psána špatně, ale děj byl v mnoha ohledech dost předvídatelný, takže to ve mně ani nevyvolalo patřičné napětí a celkově jsem tu knížku četla tak nějak bez emocí, což se mi moc často nestává. Škoda...

22.08.2020 3 z 5

Exmanželka Exmanželka John Lutz