Exmanželka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

David a Molly Jonesovi vedou báječný život: bydlí v krásném bytě na Manhattanu, slaví úspěchy v práci, vychovávají tříletého syna. Jenomže pak v jejich domě přibude nová nájemnice. Jmenuje se Deidra Chandlerová a muži z ní padají na kolena. Ona však má zájem jen o jednoho - o svého bývalého manžela Davida Jonese. Ostatně kvůli němu utekla z psychiatrické léčebny. Ten zavražděný hlídač byl jen drobnou komplikací jejího dokonalého plánu... Pozvolna se jí daří vlákat Davida do nastražené pasti. Vždyť přece neexistuje muž, který dokáže odolat nabídce nevázaného sexu. Sotva si ale Deidra začně myslet, že David už zase patří jenom jí - a tentokrát už navždy -, vstoupí na scénu Molly Jonesová, odhodlaná udělat cokoliv, aby zachránila svou rodinu, zdravý rozum... a nakonec i vlastní život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/1928/exmanzelka-XCf-1928.jpg 4100
Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Domino
Orig. název:

The Ex (1996)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Exmanželka

Přidat komentář
wlado
04.11.2018

kniha plná sexu a manipulácií, až som si na konci vydýchol, že som sa s takým človekom ešte nestretol. Alebo áno ?

moudivlacek
23.09.2018

Nejdříve se mi do knížky moc nechtělo, takový divný začátek, ale pak to rychle nabírá spád, a přesto že víme, kdo je lidská zrůda, chvíli trvá, než to pochopí i někdo jiný než Molly. Deidra je víc jak šílená, a my ostatní ženy si přejme, ať ji nikdo z nás nikdy nepotká a nezkříží mu cestu.
Jen si myslím, že David ze svého poklesku vyšel bez újmy, že mu bylo rychle opuštěno a zapomenuto.
I když - kdo ví, jak by se někdo z nás v dané situaci zachoval.

M100
01.08.2018

Ani jsem nečekala, že mě kniha tak chytne. Je psaná tak, že vás nechce pustit. Vyhovovaly mi kratší kapitoly. Příběh děsivý. Určitě doporučuji.

intelektuálka
20.07.2018

No tedy ....

Co všechno dokáže žena, když si zamane dostat zpět bývalého muže...
Musím ovšem dodat, že od začátku víme, že ta žena není psychicky v pořádku...
Zdálo se mi neuvěřitelné, že by David o jejich problémech nevěděl...

Nečetlo se to špatně, hodně erotických scén a hodně manipulace s muži...

i.stefany
16.06.2018

Eroticky laděný psychothriller. Psychicky narušená exmanželka, která se neštítí ničeho a jde si tvrdě za svým cílem - získat zpět svého muže. Kniha je napínavá a chytlavě čtivá.

čef
01.10.2017

Tento rafinovaný thriller se nemusí každému líbit. Slovy autora "je to zkrátka příběh, který se u mnoha lidí dotkne citlivého místa". Pronásledování rodiny šílenou, manipulativní ženou je místy pěkně hnusné, musím však ocenit stálé napětí a poměrně vysokou uvěřitelnost děje. Jeden z nejlepších románů Johna Lutze vybočující z detektivek Franka Quinna.

niki7763
23.08.2017

Pro mě napínavé, přesné, překvapující a rychle čtoucí ... Dopuručuji ;) Četla jsem 2x a myslím, že jsi ji přečtu klidně znova. Erotické romány ráda nemám, ovšem v téhle knize by erotika chyběla. Hazardujeme se slovy "chtíč a slabost"

Kerberos
25.06.2017

Pozor na vyšinuté bejvalky.