swayno swayno komentáře u knih

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Za mě nejslabší z autorčiných knih. Celá kniha víceméně o ničem a konec pro mě přitažený za vlasy...

28.07.2019 3 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Ani nevím, co napsat. Do čtení jsem se musela nutit, příběh také nic moc, dle recenzí jsem se těšila na "nečekaný konec", ale ten mě tedy taky moc nenadchl.

26.09.2018 2 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Ani tentokrát autor nezklamal. Přečteno jedním dechem! :)

01.04.2018 5 z 5

Třetí hvězda jen za to, že mám celoživotní slabost pro HP. Na knihu jsem se těšila, o to větší bylo zklamání. Za ty prachy se mi chce i trošku brečet.
Děj se mi zdá osekaný, stránky poloprázdné, chybí mi tam JK Rowling (její barvité vyprávění a umění strhnout čtenáře do děje)

09.10.2016 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Pěkná, svižná knížka. Ze začátku to do sebe absolutně nezapadá, složitější na paměť a ke konci brajgl v množství jmen, ale za mě super čtení :))))

19.08.2016 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Bože to bylo skvělý. Teď můžu omrknout film :)

13.10.2022 5 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Bomba! Do posledních chvil jsem netušila, kdo co jak a proč :)

05.12.2018 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

nedočteno, kniha není špatná, ale z pohledu Any to bylo někdy přitažené za vlasy, ale tak nějak se to dalo. Z pohledu Gree mi to přijde spíš k smíchu, než že bych hltala každou řádku. Tohle prostě není pohled chlapa. :(

21.06.2016 2 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Tak jsem se na pokračování těšila... za mě super čtení, jen v množství postav jsem se totálně ztrácela! :(

01.08.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Pro mě obrovské zklamání. Autorku mám ráda, ale tato kniha mi vyloženě pila krev. Připomínalo mi to Beverly Hills - každý se zajímá o pocity toho druhého. Rozvázala se mi tkanička. A jak se cítíš? Chceš si o tom popovídat?
Děs běs.

02.06.2022 2 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Příjemná oddechovka. Neměla jsem velká očekávání a nakonec jsem se nemohla odtrhnout :-))

18.08.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Do půlku knihy jsem se vůbec nemohla začíst, bojovala jsem i s nutkáním knihu nedočíst. V druhé polovině už to chytlo děj... když porovnám s předchozími knihami s Erikou, tak slabota...:(

07.03.2020 3 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Kdyby bylo 6 hvězd, tak je dám. Za mě nejlepší z nejlepších!!!!! Naprosto dokonalé!

01.11.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

četlo se to bezvadně, konec byl trošku křeč, ale celkově hodnotím kladně :)

25.03.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Sfouknuto za jeden den. Neskutečně čtivé. Suprové. Jen mě mrzí, že nebylo zmíněno, co skutečně Jack dělal v tom Thajsku :(

14.11.2017 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Myšlenka knihy je perfektní. Bohužel pro mě nebyla kniha příliš čtivá.

12.03.2016

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Taková příjemná oddechovka.

25.07.2020 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Možná trošku zmatené. Dle recenzí jsem se těšila na konec knížky, kdy měl přijít nečekaný závěr, ale za mě teda nic moc :) Občas v knize něco nesedělo. Ale hodnotím kladně, četlo se to rychle a dobře :)

26.08.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Přečteno jedním dechem. Doporučuji

17.09.2017 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Za mě dobrý :) zrovna u žízně se mi "padoucha" povedlo odhalit nečekaně brzo, ale četlo se to rychle, bylo to napínavé, zajímavé.

07.06.2017 5 z 5