smejkalova.m smejkalova.m komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Než jsem knihu začala číst, tak jsem vůbec nevěděla o čem je. Věděla jsem jen, že strhla nespočet čtenářů, tak jsem si ji zvědavosti přečetla taky. Je psaná hodně poutavě, zase trošku jiný pohled na "život" za druhé světové války. A věneček na obálce teď dává úplně jiný rozměr.

17.11.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Chris Carter je skvělý! Z některých nechutných pasáží mi bylo až zle, ale to k tomu patří :)) Ale nic pro lidi slabší povahy... :)

15.08.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Tak tahle knížka mi teda dala zabrat po psychické stránce!! Četla se úplně sama, jako všechny knížky od Colleen, ale tohle bylo úplně něco jiného než to, co jsem od ní doposud četla. Teď otázka, pravda nebo lež?

05.06.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Všechny knížky Cartera jsou skvělé ale tahle mi přišla jako jedna z nejlepších! Těším se na další díl.

02.03.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Za mě paráda, čekala jsem klasický erotický román, kterých je na trhu kvanta, ale tohle bylo (alespoň za mě) úplné jiné. :)

19.12.2021 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Jedním slovem : PARÁDA. Jestli to bylo podle skutečnosti, aspoň v něčem, tak absolutně nechápu.. a pokud si to Carter vymyslel, tak zase klobouk dolu :)

16.10.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

(SPOILER) Paráda.. Vrah se asi na začátku někde mihnul, takže jsem ho asi ani pořádně nezaregistrovala (nepřišel mi důležitý). Tak jsem po odhalení musela docela namáhat mozek, abych si vzpomněla kde jsme se s ním vlastně setkali. :D :-)

20.03.2022 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Carter nezklamal, ostatně jako vždy.. Dílo plné až neuvěřitelné brutality. Nic pro slabé povahy, ale jinak ráda doporučím. ;-)

30.10.2021 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Chvílema jsem se docela ztrácela, protože už je to nějakou dobu co jsem četla předchozí díly, ale kniha se mi líbila, určitě bych sérii doporučila. Oceňuju, že autor si řekl 3x a dost a nenatahoval to až bůh ví kam.

18.10.2020 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Tak to byla paráda.. Konec jsem doslova hltala, jelikož to bylo tak napínavé, že jsem prostě nemohla knihu odložit a musela jsem se dozvědět jak příběh pokračuje. Za mě 5 *

27.01.2016 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Škoda, že jde dát jenom PĚT hvězdiček. Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla!! Už na začátku mě strašně upoutala a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ani mě nenapadlo, že by to mohlo dopadnou takhle! Nádherná kniha, rozhodně doporučuji přečíst, stojí to za to!

20.12.2014 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Přečtená během několika hodin, četla jsem v kuse, nedalo se od ní odtrhnout. Další oblíbená knížka, jako všechny od Colleen. ! Těším se na další pecku.

20.11.2021 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Moc jsem od této knihy neočekávala, ale za mě je Sama sebou nejlepší díl z celé triologie.

18.08.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Wow. Jedna z nejlepších knížek co jsem četla. Pro někoho asi moc brutální, ale bylo to skvělé. Čtivé od začátku do konce a těším se na další knížky od autorky.

28.01.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Moc se mi líbila, ostatně jako každá knížka od Colleen. Akorát tahle byla dost smutná, ale na druhou stranu dost ze života některých párů... Každopádně doporučuju a těším se na další. :)

02.11.2019 5 z 5

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Moc se mi do ní nechtělo, nelíbila se mi obálka, ani název :D ale byla mi doporučena, tak jsem se přemluvila. A nelituju, čtivá, během chvilky jsem ji měla přečtenou a ráda se k ní někdy ještě vrátím. :)

12.10.2019 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Miluju všechny knihy od Colleen! To je pro mě Autorka s velkým A. Myslela jsem, že příběhu Sky a Holdera se nic nevyrovná.. Ale tohle bylo skvělé,, nevím co bylo lepší, ale rozhodně se těším na další :-)

04.07.2015 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Báječná kniha,, moc jsem Jenny fandila :))

08.11.2014 5 z 5

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

jedným slovem - úžasná. První kniha od Sparkse, která se mi dostala do rukou. Nádhera, určitě stojí za přečtení, doporučuji :-)

26.06.2014 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Paráda. Všech šest knížek zhltlých za pár dní. Duo Temperance&Kane se mi líbilo víc, nicméně musím říct, že autorka umí psát a nešlo se odtrhnout. ;)

20.08.2022 5 z 5