Chirurg

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V Bostonu řádí šílený vrah žen. Proniká do domů v noci, své oběti dlouze mučí a pak zabíjí skalpelem. Tisk mu přezdívá Chirurg. Co je to za šílence? V Bostonu žije i doktorka Catherine Cordellová, která před dvěma lety přežila podobný útok – jenže svého ona mučitele zabila. Jak tedy může někdo opakovat jeho metody do nejmenších podrobností, které nikdo jiný neznal? Thomas Moore začíná věřit, že vysvětlení zločinů musí hledat právě u Catherine. Ale ani on ji nedokáže před lovcem, tak pečlivě si vybírajícím svou kořist, ochránit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50416/chirurg-wU4-50416.jpeg 4.6630
Série

Jane Rizzoliová a Maura Islesová 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

The Surgeon, 2001

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (151)

Kniha Chirurg

Přidat komentář
monte
19. února

Super, přečteno jedním dechem

marcela3562
13. února

Výborná kniha....napínavá, už se těším na další knihy od této autorky

smejkalova.m
28. ledna

Wow. Jedna z nejlepších knížek co jsem četla. Pro někoho asi moc brutální, ale bylo to skvělé. Čtivé od začátku do konce a těším se na další knížky od autorky.

Art82
10. ledna

Super detektivka jak začnete číst tak jste v tom prostě až po uši. Od toho prostě neodejdete.

Tensen
06. ledna

První kniha od Tess Gerritsenové, kterou jsem četla jedním dechem a přečetla za jednu noc. Pak jsem přečetla všechny její knihy, kde jsou hlavní hrdinky Jane a Maura. Vždy naprosto skvělé a mrazivé čtení. Knih od této autorky mám 13, pokud budete chtít, prodávám výhodně celou sérii. Můžete mne kontaktovat. Nebudete litovat.

Atak
05. ledna

Skvěle napsané, vtáhne do děje a nepustí až do samého závěru.

kaja77
14.12.2019

Z počátku jsem se bála jako malá... ale přesto jsem prostě musela číst dál.byla jsem děsně zvědavá kdo je ten chirurg. Ke konci už jsem sice jaksi předvídala co se stane a jak to dopadne... ale stejně bylo to fajn.

HanWali
05.12.2019

Super , bomba. Brilantně napsané. Řadím mezi své top autory.

1 ...