silhavaemilka silhavaemilka komentáře u knih

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Tato kniha mě přímo nadchla, na druhou stranu velice chápu nepříznivce této knihy. Kniha je prostě zajímavá ať už si o ní myslí kdo chce co chce. Já přečtení určitě nelituju. Jen mě mrzí, že ke spoustě atům již odkaz neexistuje. Každopádně do krajiny těchto záhadných hor bych se určitě jednou ráda podívala.

16.11.2017 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha se mi velmi líbila. Vtáhla mě uplně do děje. Už se těším na další dilo :)

30.05.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Kniha se mi hodně líbila. Je napsána velmi čtivě a konec knihy mě uplně rozsekal. Takže za mě super.

18.12.2017 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Kniha, kterou by si měl každý přečíst. Kniha o silné mladé ženě, kterou bohužel zastihla na nejhorší doba. Jediný co mě mrzí, že jí doba udolala a nemohla být dál dobrou spisovatelkou.

04.12.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Pro mně první kniha od Jo Nesba. A i přes mé (ne)očekávání se mi hrozně líbila. Teď bohužel vím, že si musím přečíst i ostatní.

03.11.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Super. Bjork opět nezklamal. Jen mě trochu trápí ty jeho zbrklé konce.

03.05.2019 5 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Příběh se mi moc líbil, zvlášťe jeho konec a zamyšlení se na dnešní mocí internetu a všeho kolem. Nicméně kniha je místy hodně zdlouhavá, ale určitě doporučuji :)

23.07.2018 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Duchařiny nemám mic ráda, ale tato kniha mně hodně oslovila a vtáhla do děje...

18.04.2018 5 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Kniha byla zajimavá, plna sourozeneckých rivalit. Zajímavý náhled do sourozeneckých vztahů.

16.04.2018 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Za mě zatím nejlepší díl s Harrym. Kniha mě moc bavila už se moc těším na další díl.

18.02.2018 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Kniha se moc krásně četla. Stejně jako u podobných knih...říkám jim knihy HLTÁMČEKÁMCOBUDEDÁL.... jsem celou knihu hltala a přemítala co z toho bude a popravdě jsem doufala v něco trochu božejšího. Jednodušší kniha a já je občas prostě taky ráda :)... Hlavně ten pocit šílené zvědavostui v průběhu celého čtení :)

30.12.2017 4 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Ale jo, já mám nesbeho prostě ráda. I když mi jeho styl psaní příjde trochu složitější už ted se těším na další a další díly s Harrym H.

13.12.2017 4 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

V tomto případě je pro mě hodnocení docela složité. Cca prvních 100-150stran jsem nadávala jak je kniha hrozně psaná, že mě nebaví a že se v tom ohromném množství postav opravdu nejde vyznat. A pak to přišlo zničeho nic jsem se do příběhu položila a nemohla se odtrhnout. Doporučuji všem to vydržet a knihu neodkládat....vše má svůj smysl :)....

18.09.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Velice čtivé čtení. Nejde odložit - prostě se musíte dozvědět - CO. Vřele doporučuji.

11.08.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Super detektivka. Napínavé čtení, spousty dějových linek - každá svým způsobem zajímavá. Jen ten konec mi přišel trochu nedořešený a moc rychlý.

12.03.2019 4 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Kniha je mnohem lepší než film. Pomohla mi pochopit spousty věcí. Moc se mi líbila.

25.02.2019 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Nikdy nemůžu pochopit co je lidská havěť schopna provádět. Každou kapitolu jsem musela dlouho rozdýchávat. Kniha mi zabrala trochu více času než je obvyklé.

18.09.2018 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Další skvělý příběh s Harry Holem. Jelikož je to šestá přečtená kniha s ním - už mi přirostl k srdci i když mě umí pěkně naštvat.

29.01.2018 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Má pátá Nesbeova s Harrym. Mě se líbila hodně. Musím se přiznat, že tentokrát jsem s vrahem Anny byla uplně vedle :D.... Jen i docela chybela Rachel :(....

05.01.2018 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Knížka mě opravdu moc bavila. Byla taková trochu jináčí.Moc bych chtěla pokračování :D

25.11.2017 5 z 5