sabiburesova sabiburesova komentáře u knih

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Autorka mě opět Nezklamala, i přes to, že tahle kniha byla jiná... každopádně při čtení jsem zapomínala dýchat a pobrečela jsem si taky dost. Úžasná kniha, jedna z nejlepších tento rok

29.11.2020 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Tahle kniha mě prostě dostala. Krásná, dojemná, čtivá. Konec me rozplakal. ❤️

07.04.2018 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Nejlepsi kniha roku 2018 pro mě. Neni co dodávat. MILUJU!!❤️

09.02.2020 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Každá knížka od Colleen je naprosto fantastická. Miluju její knížky! Tahle byla sice dost odlišná od ostatních jejich knížek, ale opět to bylo naprosto fantastické. Každá kniha, kterou od ní přečtu, se ihned řadí mezi nejlepší za ten daný rok. Ani tady tomu nebylo jinak. Skvostná záležitost. Mnohokrát jsem měla na krajíčku, Colleen mě opět dostala! ♥

19.09.2020 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Tahle knížka byla boží ♥. Ano, začátek pro mě trošku nudnější, než jsem se začetla,ale potom to už začalo být úžasné. Na konci jsem dokonce i plakala a dojalo mě to. Charaktery v knize jsou dle mého skvěle vykresleny a za mě Sparks prostě nezklamal :). Za mě úžasná oddychovka.

27.04.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Půvabný příběh, půvabná knížka. Nemám slov. Snad jen možná to, že si myslím, že když si knihu za pár měsíců přečtu znovu - objevím v ni další a další věci. Krása. ♥

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

TAK TO BYLO NĚCO! Skvělé hodnocení u téhle knihy mě nepřekvapuje. Začátek je sice pomalejší, ale to co přijde potom - na to se oplatí "počkat". Úžasná knížka plných úžasných okamžiků a hlavní postavy jsem si velice oblíbila:) tady nejde jinak než všechny hvězdičky.

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Nejlepší kniha tohoto roku! Colleen je královna????!

02.08.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Tak konec mě opravdu dostal!

06.09.2018 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Jak uz tady více lidi psalo, knizka si získala me srdce. Byla pro mě neskutečně krásně napsána a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Nešlo to. Chtěla jsem vedet, jak tato kniha skončí, a i přes to, že jsem tenhle konec předpokládala, konec knížky mě dojal a dokonce ukápla i nějaká ta slza. Mela jsem ji přečtenou za 4 hodiny!! Pro me naprosto krásná, čtivá knížka, která mě prostě dostala ❤️.

03.03.2018 5 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Knížka se mi četla velmi dobře a za chvilku jsem ji měla přečtenou:-). Určitě si ji přečtu zase někdy zas...

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Tak tahle kniha byla jedna velká jízda ! Moc všem doporučuji

22.06.2021 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Úžasná knížka! Bavila mě od začátku do konce a jsem ráda,že jsem měla možnost si ji přečíst :) určitě si ještě něco dalšího od Bryndzy přečtu..

24.02.2018 5 z 5

V divočině V divočině Diane Thomas

Za mě teda ANO. Knížka mi sedla a doporučila bych.

20.02.2018 5 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Tyjo tak tenhle psychothriller ve mně vyvolal opravdu šílené emoce.. nejspíš asi i kvůli tomu, že je to jen par měsíců, kdy se mi narodilo miminko z knihy jsem měla dokonce noční můry, naprosto uzasna knizka!!!!

09.04.2023 5 z 5

Nejšťastnější muž na Zemi Nejšťastnější muž na Zemi Eddie Jaku (p)

Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Ukrývá v sobě toho tolik….. :)

18.09.2022 5 z 5

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Tak tohle bylo skvělé!:) dala bych precist jak mladším čtenářům/ čtenářkám, tak i starším :)

27.11.2020 5 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Celou dobu jsem si říkala - proč?? Proč???:( jedna z nejlepších knih tohoto roku! Chtěla jsem něco odpočinkového, ale tohle mě rozemlelo.. miluju to!!

14.08.2020 5 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

TAK TOHLE BYLA NAPROSTÁ PECKA! konečně po delší době knizka, od kterém jsem se opravdu nemohla odtrhnout a při které jsem zažívala pocity totálního zděšení a touhy dozvedet se konečně uz pravdu!:D pro me NEČEKANÝ konec. V knize jsem podezrivala snad každého, ale toho praveho vraha ne. Trochu me mrzi, ze tohle byla moje první kniha od Sharon a že jsem nezačala prvním dílem serie, dle mého bych si stálé postavy vic užila a byly tam některé momenty, kdy se knizka vracela do předešlého dilu. Každopádně se tesim na to, až si tyhle mezery doplním a opravdu se tesim na to, co další knizky od téhle autorky přinesou. Za me proste paráda❤️

31.03.2018 5 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland