sabiburesova - Příspěvky

Poslední paní ParrishováPoslední paní ParrishováL. Constantine

Tak konec mě opravdu dostal!

06.09.2018

Všechno není zapomenutoVšechno není zapomenutoW. Walker

Za mě tahle knížka bohužel taky ne:-( Na mě byla prostě až moc psychologická. Hodně se v téhle knize přeskakovalo z jedné postavy na druhou a celé to bylo nějaké chaotické a konec mě taky vůbec nějak nešokoval, přišel tak z nenadání a opravdu jsem po dočtení knížky spokojená nebyla. Velké zklamání!

22.08.2018

PusinkaPusinkaS. Hannah

Za mě toto byl jeden velký omyl.

07.05.2018

Život ve dvouŽivot ve dvouN. Sparks

Tahle knížka byla boží ♥. Ano, začátek pro mě trošku nudnější, než jsem se začetla,ale potom to už začalo být úžasné. Na konci jsem dokonce i plakala a dojalo mě to. Charaktery v knize jsou dle mého skvěle vykresleny a za mě Sparks prostě nezklamal :). Za mě úžasná oddychovka.

27.04.2018

Hora mezi námiHora mezi námiC. Martin

Tahle kniha mě prostě dostala. Krásná, dojemná, čtivá. Konec me rozplakal. ❤️

07.04.2018

Tak to je, tak to budeTak to je, tak to budeS. J. Bolton

TAK TOHLE BYLA NAPROSTÁ PECKA! konečně po delší době knizka, od kterém jsem se opravdu nemohla odtrhnout a při které jsem zažívala pocity totálního zděšení a touhy dozvedet se konečně uz pravdu!:D pro me NEČEKANÝ konec. V knize jsem podezrivala snad každého, ale toho praveho vraha ne. Trochu me mrzi, ze tohle byla moje první kniha od Sharon a že jsem nezačala prvním dílem serie, dle mého bych si stálé postavy vic užila a byly tam některé momenty, kdy se knizka vracela do předešlého dilu. Každopádně se tesim na to, až si tyhle mezery doplním a opravdu se tesim na to, co další knizky od téhle autorky přinesou. Za me proste paráda❤️

31.03.2018

Žena v okněŽena v okněA. Finn

napínavá a skvela knizka:) sedla mi
Jediné co mi vadilo, byly pasáže z filmu, někdy az přehnaně dlouhé.
Ale jinak nemam opravdu co vytknout! Byla to proste pecka a ve třech větách v různých částech knizky, jsem si dokonce řekla WOW TAK TO JSEM FAKT NEČEKALA! :) skvělá knizka ❤️

15.03.2018

0.4 – Soumrak civilizace0.4 – Soumrak civilizaceM. Lancaster

Místy jsem mela dokonce i husinu a nechtěla jsem číst dal. Tak moc dobre to bylo❤️ Skvela knizka a skvělý napad

12.03.2018

SirénaSirénaK. Cass

Pro mě skvělá oddechovka, která se mi proste libila :) originální napad a pekny konec

12.03.2018

Ruka ruku myjeRuka ruku myjeJ. D. Robb (pseudonym)

Za mě skvělá detektivka! :)

10.03.2018

Probuzení Simona SpieraProbuzení Simona SpieraB. Albertalli

Božee tak to byla pecka ! ♥ tuhle knížku jsem si zamilovala, dokonce mi na konci ukápla i slza. :D Příjemná oddechovka ! Roztomilá knížka (:

07.03.2018

Ostré předmětyOstré předmětyG. Flynn

Za mě nic extra:/
Nebylo to nejhorší, ale místy me knizka nudila a zdalo se mi, ze se tam furt nic neděje.
Cekala jsem teda vic ... a poznámka od Kinga? S ni teda nesouhlasím.
Proste nenadchne, neurazí..

06.03.2018

PanenkaPanenkaH. Overton

Knižka mě bavila a měla jsem ji přečtenou hned :) doporučuji všem. Konec jsem čekala úplně jiný, proto jsem nadšená, že mě konec překvapil. :)

05.03.2018

Ztracené světloZtracené světloJ. Santopolo

Jak uz tady více lidi psalo, knizka si získala me srdce. Byla pro mě neskutečně krásně napsána a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Nešlo to. Chtěla jsem vedet, jak tato kniha skončí, a i přes to, že jsem tenhle konec předpokládala, konec knížky mě dojal a dokonce ukápla i nějaká ta slza. Mela jsem ji přečtenou za 4 hodiny!! Pro me naprosto krásná, čtivá knížka, která mě prostě dostala ❤️.

03.03.2018

Hadrový panákHadrový panákD. Cole

Četla jsem uz lepsi. Ale příběh me bavil a v jednu chvili jsem ho hltala. Pokračování si urcite nechci nechat ujit :).

03.03.2018

Na Větrné hůrceNa Větrné hůrceE. Brontë

Knížka mě zaujala, ale ke čtení jsem se musela trochu nutit. Postavy (kromě paní,která vypravovala) mi lezly na nervy... Některé části mě bavily méně, některé více. Sem tam se mi pletly postavy, což mě brzdilo při čtení.Každopádně kniha byla celkově dobrá a určitě se k ní ještě někdy vrátím a třeba si čtení užiji ještě více.

01.03.2018

Dívka v leduDívka v leduR. Bryndza

Úžasná knížka! Bavila mě od začátku do konce a jsem ráda,že jsem měla možnost si ji přečíst :) určitě si ještě něco dalšího od Bryndzy přečtu..

24.02.2018

LolitaLolitaV. Nabokov

Uff, tak to bylo něco. Opravdu jak tady celkem dost lidí píše, strašně nudná kniha. Nechápu to velké hodnocení, ale asi sto lidí - sto chutí. V celé knize se skoro nic nedělo, věčné popisování mě strašně štvalo. Bavilo mě snad jen 30 stránek z celé knihy a to je opravu málo. Styl Nabokova mi asi bohužel nesedí. Myslím, že kdybych tuto knihu nečetla, o nic bych nepřišla. Dočetla jsem ji jen z důvodu toho, že knížky dočítám do konce, ale opravdu jsem se musela hrozně moc nutit. Francouzština mě v téhle knize taky štvala a po půlce knihy jsem se už ani neobtěžovala otáčet dozadu na vysvětlivky. Za mě prostě ne, a moc mě to mrzí, jelikož jsem si tuhle knížku chtěla dát do maturitní četby a moc jsem se na tohle dílo těšila.. Ale bohužel..... nic pro mě

Dvě hvězdy za celkem dobrý nápad ( který podle mého byl bohužel ale pojat celkem dost špatně.) a za těch pár stran, které mě bavily.

23.02.2018

Jak je důležité míti FilipaJak je důležité míti FilipaO. Wilde

Úžasné dílo! :) skvěle jsem se bavila a přečetla jsem to celé najednou. Zábavný příběh a konec se povedl! :D dokonce jsem se i upřímně zasmála, doporučuji si vybrat k maturitní četbě :)

21.02.2018

V divočiněV divočiněD. Thomas

Za mě teda ANO. Knížka mi sedla a doporučila bych.

20.02.2018

Kam se poděla ElizabethKam se poděla ElizabethE. Healey

Z téhle knížky mám bohužel smíšené pocity. Asi kvůli toho,že podle názvu jsem očekávala úplně něco jiného. Bylo zajímavé dostat se do "hlavy" stařenky, která trpěla nemocí zapomínání. Bohužel mě ale ani jedna dějová linka moc nebavila a nevím jestli je to jen mnou, ale samotný konec jsem úplně na 100 % nepochopila.
Chvilkami ale dobrý a za zajímavé, originální téma 2 hvězdy.

18.02.2018

HobitHobitJ. R. R. Tolkien

Pro mě naprosto perfektní knížka, která mě bavila od začátku do konce. :)
ÚŽASNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

13.02.2018

Muži v ofsajduMuži v ofsajduK. Poláček

TAK TO BYLO NĚCO! pro mě, jakožto fotbalového fanouška, opravdu skvělé čtení. :) Bavila jsem se a mohu doporučit. :)

ProměnaProměnaF. Kafka

Tahle kniha mi bohužel nesedla. Četla se mi špatně a celkově téma se mi - bohužel - nelíbilo. :(

Malý princMalý princA. d. Saint-Exupéry

Půvabný příběh, půvabná knížka. Nemám slov. Snad jen možná to, že si myslím, že když si knihu za pár měsíců přečtu znovu - objevím v ni další a další věci. Krása. ♥

Denník Anny FrankovejDenník Anny FrankovejA. Frank

Tuhle knihu by si měl přečíst prostě každý! Doporučuji.

Král LávraKrál LávraK. Havlíček Borovský

Tohle je snad má nejoblíbenější kniha z maturitní četby. :) doporučuji.

Tyrolské elegieTyrolské elegieK. Havlíček Borovský

Určitě bych všem maturantům doporučila. :) mně se kniha četla dobře a do 10 minutek jsem ji měla přečtenou.

Petr a LuciePetr a LucieR. Rolland

Úžasná knížka.

Romeo a JulieRomeo a JulieW. Shakespeare

Knížka se mi četla velmi dobře a za chvilku jsem ji měla přečtenou:-). Určitě si ji přečtu zase někdy zas...

1 2