sabiburesova sabiburesova komentáře u knih

Hobit (alebo Cesta tam a späť) Hobit (alebo Cesta tam a späť) J. R. R. Tolkien

Pro mě naprosto perfektní knížka, která mě bavila od začátku do konce. :)
ÚŽASNÉ DOBRODRUŽSTVÍ

13.02.2018 4 z 5

Muži v ofsajdu Muži v ofsajdu Karel Poláček

TAK TO BYLO NĚCO! pro mě, jakožto fotbalového fanouška, opravdu skvělé čtení. :) Bavila jsem se a mohu doporučit. :)

Proměna Proměna Franz Kafka

Tahle kniha mi bohužel nesedla. Četla se mi špatně a celkově téma se mi - bohužel - nelíbilo. :(

08.02.2018 1 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Půvabný příběh, půvabná knížka. Nemám slov. Snad jen možná to, že si myslím, že když si knihu za pár měsíců přečtu znovu - objevím v ni další a další věci. Krása. ♥

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Tuhle knihu by si měl přečíst prostě každý! Doporučuji.

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Tohle je snad má nejoblíbenější kniha z maturitní četby. :) doporučuji.

Tyrolské elegie Tyrolské elegie Karel Havlíček Borovský

Určitě bych všem maturantům doporučila. :) mně se kniha četla dobře a do 10 minutek jsem ji měla přečtenou.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Úžasná knížka.

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Knížka se mi četla velmi dobře a za chvilku jsem ji měla přečtenou:-). Určitě si ji přečtu zase někdy zas...

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

TAK TO BYLO NĚCO! Skvělé hodnocení u téhle knihy mě nepřekvapuje. Začátek je sice pomalejší, ale to co přijde potom - na to se oplatí "počkat". Úžasná knížka plných úžasných okamžiků a hlavní postavy jsem si velice oblíbila:) tady nejde jinak než všechny hvězdičky.

Revisor Revisor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Bezvadná knížka! :) skvěle jsem se bavila a kniha mi rychle utekla. Sice maturitní četba, což pro někoho může znamenat otravu, ale mně se knížka opravdu líbila a můžu doporučit :)