Rosana Rosana komentáře u knih

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Tak ani tato kniha od Jojo Moyes me bohuzel nechytla. Treba po ni v budoucnu jeste sahnu. Ted jdu zkusit dalsi knihu, a to Zakazane ovoce.

22.07.2020 2 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Skvělý příběh z Paříže, a opět taková milá romantika. Všechny tři knihy od této autorky se mi moc líbily.

19.06.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Opět skvělá knížka, taková příjemná romantika.

19.06.2020 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Skvělý příběh a moc se mi líbil závěr knihy. Brala bych pokračování nebo filmové zpracování.

08.03.2020 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Po předchozích skvělých knížkách od Jojo Moyes, které jsem přečetla, musím říci, že tato mě nechytla. Ztratila jsem se v obrovském množství postav a dějů a událostí. Ale možná se k této knize v budoucnu ještě vrátím.

25.09.2019 2 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Příběh z období války neměl chybu a líbil se mnohem, mnohem víc než ten ze současnosti týkající se vlastnictví obrazu.

21.09.2019 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Krásný příběh, jako vždy, od Jojo Moyes. Jsem moc ráda, že to dobře dopadlo se psem Normanem.

29.08.2019 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Opět krásný a velice čtivý a příjemný příběh od Jojo Moyes. Celou dobu mi bylo úplně jasné, že Natasha je stále zamilovaná do Maca a on do ní, takže to nemohlo skončit jinak:-).

18.08.2019 5 z 5

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Přečteno během pár hodin. Knížka se četla sama. Moc se mi líbil styl, jakým byla knížka napsaná, ilustrace a citáty a bylo znát, že z každého slova v textu dýchá autorova láska ke kočkám.

11.08.2019 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Na tuto knihu jsem se moc těšila, ale nepodařilo se mi do ní začíst, prostě mě nechytla.

16.07.2019 2 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Skvělá a velice čtivá knížka, která má spád a nutí k zamyšlení. Líbila se mi mnohem víc než Slepá mapa od Aleny Mornštajnové. A měla by si ji povinně přečíst dnešní mládež, jelikož jim zoufale chybí pokora, a nejen ta.

14.07.2019 5 z 5

Ta hudba mi stále zní v hlavě Ta hudba mi stále zní v hlavě Agnès Martin-Lugand

Skvělá knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Přečetla jsem všechny knihy od této autorky a všechny se mi moc líbily.

13.07.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Opět skvělá Jojo Moyes! Chci čtvrtý díl:-)

04.07.2019 5 z 5

Máma v kuchyni Máma v kuchyni Barbora Charvátová

Skvělá kuchařka s vynikajícími recepty. Pár jsem jich již vyzkoušela a moc jsem si pochutnala, a to nejen já. Těším se na další vaření a pečení:-).

25.06.2019 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Opět krásný a čtivý příběh. Moc fandím Louise a Samovi. A Jojo Moyes řadím definitivně mezi mé oblíbené autor(k)y.

03.06.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásná knížka se smutným příběhem. Knížka se dobře četla.

18.05.2019 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Tuto knihu jsem nedočetla pro její příšernou rozvláčnost. Chválím krásnou obálku.

18.05.2019 2 z 5

Máme to rádi zdravě Máme to rádi zdravě Tomáš Kosačík

Skvělá knížka s recepty pro zdravou výživu a navíc z dostupných surovin. Toho si dost cením. Vyzkoušela jsem kokosovou bábovku a moc mi chutnala. Mám doma všechny Tomovy kuchařky a těším se na další jídla podle jeho receptů.

15.04.2019 5 z 5

Planeta Země: Kruté místo k žití Planeta Země: Kruté místo k žití Andor Šándor

Velmi zajímavá a poučná kniha. Chtěla bych mít aspoň procento Šándorových znalostí. Správně a výstižně jednu kapitolu brig. gen. Andor Šándor ukončil slovy: "Doba kolem nás je opravdu zvláštní." Andora Šándora mám moc ráda a už několikrát jsem ho viděla naživo. Je to nejen velice chytrý člověk, ale i velmi pohledný muž:-)

13.04.2019 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Prečteno cca na jeden zátah. Bylo mi líto mj. Ingrid a ševce. Líbila se mi linie lásky mezi Joanou a Florianem. Těším se na další knihy od této skvěle píšící autorky.

09.03.2019 5 z 5