Chovejte se jako kočka

Kočka je váš nejlepší kouč! Svobodná, klidná, zvědavá, pozorující, odolná, elegantní, charismatická, hrdá, nezávislá... Kočka všechno pochopila, dělejme to jako ona! Tato samozřejmost inspirovala Stéphana Garniera k napsání příručky o osobním rozvoji pojaté jinak než podobné knihy. Kočka je svobodná, klidná, pozorující, opatrná, elegantní, charismatická, samostatná, hrdá, nezávislá… Má tolik záviděníhodných vlastností, které můžete snadno rozvíjet, když se jí budete inspirovat ve svém každodenním životě. Nechejte se tedy vést Stéphanem Garnierem a jeho společníkem Ziggym, kteří vám krok po kroku vysvětlí, jak pozorováním vaší kočky zlepšit svůj život. Buďte i vy zvědaví, buďte zen a nároční. Záleží na vás, jak budete jednat, myslet, očekávat! Už nebudete podléhat rozkazům ani tlakům všedního života! V kanceláři, v rodině nebo mezi přáteli vám kočka pomůže lépe zvládat stres, tříbit vaši nezávislost, zvyšovat vaše charisma… Stéphane Garnier a Ziggy nám nabízejí udivující příručku nabitou vynalézavostí, kočičími větami a mazanými radami… které vám změní život! První kniha inspirovaná kočkou, která vám poradí, jak lépe žít všední život!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377966/chovejte-se-jako-kocka-Alj-377966.jpg 3.6147
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Jota

Penser et agir comme un chat, 2017

Kniha Chovejte se jako kočka

aktijnov

Je vidět, že autor kočku sám má.... Některé rady je nutné brát s nadhledem. Ale knížka rozhodně pobaví a občas člověka donutí se zamyslet.

jirka7470

Motivační příběh třínohého kocoura Ziggiho je minimálně za 4* :)

knihyKeMne

Čteno podruhé. Napoprvé jsem taky byla nějak zklamaná, jenže nedovedu říct, co jsem vlastně čekala.

Teď při druhém čtení jsem si užívala hlavně ty citáty, co doprovázejí každou kapitolku. Možná že knížka obsahuje příliš textu. Možná mohla spíš víc naznačit než do nás vtloukat ten seberozvoj :-) Ale jakožto kočkařka a kočičí povaha si knížku nakonec užiju i tak. I když tomu něco chybí.

Vanya

Krásně napsané, jsem z toho na větvi

senbja

Sama jsem ke kočkám nikdy nijak zvlášť netíhla, ale přátelé mají kočky, které mě docela berou. Když jsem v knihovně zahlédla tuto útlou knížečku, zaujal mě obal i to, že by mohla být kočka inspirací, jak spokojeněji žít. Nevím, jak bych celkem zajímavě pojatou knihu vnímala, kdybych byla kočkomilka, ale jako člověk, který tíhne k "duchovnu", ji hodnotím kladně. Líbila se mi zřejmě ze zcela jiných důvodů, než kvůli jakým ji mnozí četli.

lenka6751

Na knihu jsem se těšila, ale její obal je lepší než obsah.

Shirlei
15.09.2020

Odpočinková četba plná zajímavých myšlenek. Podle pana autora bychom se měli inspirovat kočkami, co se týče přístupu k životu i chování vůči ostatním lidem, a já s ním v hodně ohledech souhlasím. Přeci jen, kočky působí opravdu poklidným a moudrým dojmem, což je často cílem i nás lidí. Hlavně si zachovat klid a nadhled, ve všech situacích. Krásná knížka, pro všechny milovníky koček a seberozvoje.

JanaO118
12.08.2020

Pohodové nenáročné čtení večer před spaním, horký čaj a svíčka se také hodí. Lehce nadnesená a vtipná, pro odpočinek. Mně se líbila.

kočičí povaha seberozvoj

Stéphane Garnier
francouzská, 1974

Kniha Chovejte se jako kočka je v

Právě čtených12x
dalších seznamech2x