Chovejte se jako kočka

Kočka je váš nejlepší kouč! Svobodná, klidná, zvědavá, pozorující, odolná, elegantní, charismatická, hrdá, nezávislá... Kočka všechno pochopila, dělejme to jako ona! Tato samozřejmost inspirovala Stéphana Garniera k napsání příručky o osobním rozvoji pojaté jinak než podobné knihy. Kočka je svobodná, klidná, pozorující, opatrná, elegantní, charismatická, samostatná, hrdá, nezávislá… Má tolik záviděníhodných vlastností, které můžete snadno rozvíjet, když se jí budete inspirovat ve svém každodenním životě. Nechejte se tedy vést Stéphanem Garnierem a jeho společníkem Ziggym, kteří vám krok po kroku vysvětlí, jak pozorováním vaší kočky zlepšit svůj život. Buďte i vy zvědaví, buďte zen a nároční. Záleží na vás, jak budete jednat, myslet, očekávat! Už nebudete podléhat rozkazům ani tlakům všedního života! V kanceláři, v rodině nebo mezi přáteli vám kočka pomůže lépe zvládat stres, tříbit vaši nezávislost, zvyšovat vaše charisma… Stéphane Garnier a Ziggy nám nabízejí udivující příručku nabitou vynalézavostí, kočičími větami a mazanými radami… které vám změní život! První kniha inspirovaná kočkou, která vám poradí, jak lépe žít všední život!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377966/big_chovejte-se-jako-kocka-Alj-377966.jpg 3.5178
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Jota

Penser et agir comme un chat, 2017

Kniha Chovejte se jako kočka

jaroiva

Neurazí, nenadchne, většinu citátů o kočkách už znám, stejně tak jako další věci. Pro milovníka koček asi zbytečné opakování, pro nemilovníky koček je to asi zbytečné tak jako tak.

boeink

Nemám ráda motivační knihy, ale miluju kočky. Nejvíc tu svoji, která mi teď, jako obvykle, spí v klíně, Shanzinku.
Knížečku jsem dostala pod stromek od svého syna. Má moc pěknou kočičí obálku. Nedozvěděla jsem se vlastně nic nového, ale v každé kapitolce jsem poznávala tu svoji číču. Je hrdá, milující, je šéf, myslí jen na to, co je pro ni důležité, je přemýšlivá...
Moc ji miluju a vím, že ona mě taky.

Aneleh

Malá útlá knížečka věnovaná chovatelům koček. Kdo kočku nemá, ten ji nepochopí. Kočka je jedinečná a líbí se mi, jak autor ukazuje na jejích vlastnostech, jak bychom si podle ní mohli zlepšit život a udělat jej radostnější. Když pozoruji svoji kočku, musím mu dát ve všem za pravdu. Jen nechápu, jak tuhle knížku může číst někdo, kdo kočky nemá rád a pak sem dávat negativní hodnocení. Pro tohle nádherné, pohodové a laskavé dílko je i pět hvězdiček málo.

marci8
29.12.2021

Knihu jsem četla, protože mám ráda kočky. Všechny myšlenky, co tam jsou, jsou dle mne všeobecně známé a tak jsem se nic nového nedozvěděla. V některých případech, co se týká koček, má autor nepřesnosti, protože i každá kočka je úplně jiná a ve vlastnostech, které připisuje všem kočkám, se autor mýlí. S kočkami jsem vyrůstala, léta jsem měla chovatelskou stanici a jsou to moji nejlepší zvířecí přátelé, tak to mohu posoudit. Knihu nedoporučuji. Mám z ní pocit, že ji autor napsal, aby něco napsal a co to bude, bylo jedno.

Hanichka
16.11.2021

Co si budeme povídat, není to dobrá knížka. Rozhodně to není seberozvoj, ale to by ani tolik nevadilo. Spíš jde o to, že autor neví, co sdělit - když to není seberozvoj, tak co tedy? Ani jako oslava na kočky to nefunguje, informace se chaoticky opakují, na začátku to ještě docela jde, ale pak už jsem se musela hodně nutit k dočtení :(
(Jak je vidět, krásná obálka neznamená, že i obsah bude krásný).

Lusa
08.10.2021

Líbila se mi obálka a někdy jsem se pousmála, ale nějak mě nezaujala.

Dandy1
21.09.2021

Četla jsem ji pro zábavu ne pro koučink. Proto mě nezklamala.

emilieselden
16.08.2021

Pro každého kočkomila, který ví, o čem je řeč.