Máma v kuchyni

Máma v kuchyni https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357324/bmid_mama-v-kuchyni-yTG-357324.jpg 5 30 12

Přestala jste věřit, že vás vaření bude bavit? Já ho miluju! A v kuchyni experimentuju. Vyhýbám se polotovarům a náhražkám. Při výběru surovin se řídím hlavou, při vaření citem – a zatím mi to vychází. Určitě vám nemusím říkat, že si děti někdy u jídla dost navymýšlejí a je složité vymýšlet stále nové recepty. Do knihy jsem jich vybrala 70 a u všech najdete informaci o tom, pro jak staré děti se hodí, a tipy na jejich vylepšení, aby chutnaly i tatínkům.... celý text

kubajda
23.01.2024 2 z 5

Recepty zatím vyzkoušené nemám, ale úvodní text a informace pod recepty ohledně úprav pro nejmenší děti jsou plné polopravd a nesmyslů. Navíc ani nejsou napříč knihou konzistentní.

Ohledně rad pro zavádění přikrmů a obecně k výživě se tedy doporučuju obrátit jinam.

LunaL.
27.09.2022 5 z 5

Nejlepší kuchařka, co jsem kdy viděla! Skvěle napsaná, stručná, s hezkými fotkami a hlavně se skvělými recepty :) Máme v ní oblíbená jídla, která chutnají i nám, nejen dětem :)

Romanka89
28.06.2022 5 z 5

Nikdy jsem moc nevařila, vařil spíš partner. Až s dítětem jsem pořádně začala a objevila tuhle kuchařku, která mi naprosto sedí. Jednoduché, vyvážené, s informacemi pro jak staré dítě jsou pokrmy vhodné. Vyzkoušeny téměř všechny recepty a máloco mi nesedlo.

L_Into
29.01.2021 5 z 5

Moc kvituji, že kuchařka obsahuje jídla zdravá, jednoduchá a fakt moc dobrá v obměnách pro malé děti až dospěláky. Použité suroviny jsou lokální a dostupné, recepty srozumitelné i pro nešiky jako jsem já :)

Edeltruda
26.10.2020 5 z 5

Zatím vyzkoušeno pět receptů a doma panuje spokojenost a v případě střapatého jablečného koláče úplné nadšení! Pokrmy jsou jednoduché na přípravu a zároveň chutné. Mrzímě jen jedna věc, a to, že jsem ji neobjevila dřív, když jsem měla doma ještě batole!

JeKa
03.08.2020 5 z 5

Tahle kuchařka patří teď u nás k těm z nejohmatanějších. Věčná inspirace, když už nevíte, co tomu prckovi zkusit uvařit. Ne vše se setkalo u nás s úspěchem, ale to k tomu patří. Spousta receptů může sloužit i jako odrazový můstek pro další kreace jako nápad, jak kombinovat chutě a suroviny.

Jájinka
17.03.2020 3 z 5

Krásné fotografie jídel, bohužel ta jídla by v naší rodině neuspěla...

lucieBel
04.07.2019 5 z 5

Kuchařka se mi líbí, zaujalo mě neobvykle použití některých surovin. Doporuciji

Rosana
25.06.2019 5 z 5

Skvělá kuchařka s vynikajícími recepty. Pár jsem jich již vyzkoušela a moc jsem si pochutnala, a to nejen já. Těším se na další vaření a pečení:-).

Verrrunka
08.06.2019 4 z 5

Konečně kniha s recepty pro děti, kde nejsou nesmysly, vaření v mikrovlnce a podobný hrůzy. Takže za mě rozhodně doporučuji, našla jsem dost zajímavých receptů. Jediné, co se mi moc nelíbilo, jsou fotky.

Janule164
02.01.2019 5 z 5

Během půl roku vyzkoušeno víc než deset receptů, z toho sedm zařazeno do stálého jídelníčku! Na spoustu dalších se chystám. Kuchařka je skvělá, jednoduchá, přehledná. A obrázky s opičkou na spodním okraji stránky můj téměř dvouletý syn miluje :)

ringlicka
16.06.2018 5 z 5