Rosana Rosana komentáře u knih

Ranhojička Ranhojička Ricarda Jordan (p)

Krásná kniha a pěkný příběh, který byl místy rozvláčný.

17.03.2018 5 z 5

Coolinářka - Testováno na rodině Coolinářka - Testováno na rodině Svatava Vašková

Moc hezká a krásně zpracovaná kuchařka. Jedna z nejlepších a nejhezčích kuchařek, která mi v poslední době prošla pod rukama. Jsem ráda, že ji vlastním.

13.03.2018 5 z 5

Kublanka vaří doma - Přes 70 důvodů, proč vařit doma Kublanka vaří doma - Přes 70 důvodů, proč vařit doma Jakub Kard

Skvěle zpracovaná kuchařka s dobrými recepty a radami, na kvalitním papíře s příjemnými barvami a fotkami. Včera jsem si ji vyhlédla v Luxoru a dnes jsem si ji koupila. Je vkusná a moc se mi líbí.

09.03.2018 5 z 5

Píseň plačky Píseň plačky Wolf Serno

Stejně jako Loutkář a Loutkářova hra, je i tato kniha úžasná. Všechny tři knihy se dobře četly, měly spád a překvapivý závěr. Velice doporučuji.

05.02.2018 5 z 5

Loutkářova hra Loutkářova hra Wolf Serno

Skvělá knížka, od které se nedá odtrhnout. Velmi doporučuji.

24.01.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Wolf Serno

Skvělá kniha, která se čte jedním dechem. A není pravda, že je vrah znám či zřejmý v půli knihy. Jdu hned na další díl.

13.01.2018 5 z 5

Medikus z Heidelbergu Medikus z Heidelbergu Wolf Serno

Skvělá kniha a i když jsem se občas ztrácela v přemíře jmen a postav a někdy mi lezlo na nervy samé pánbíčkaření, dávám pět hvězd

07.01.2018 5 z 5

Zánik samoty Berhof Zánik samoty Berhof Vladimír Körner

Cekem drsná knížka. Opět se ukázalo, že na každého jednou dojde.

10.10.2017 5 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Skvělá kniha, stejně jako byla skvělá Skála a Muž z Ostrova Lewis. To je neuvěřitelné, jak skvěle tento pán píše. Od jeho knih se nejde odtrhnout. Dát šest hvězd je málo, ale víc jich tu není:)

04.08.2017 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Skvělá kniha, stejně jako byla skvělá Skála.

03.06.2017 5 z 5

Cesta pravého muže Cesta pravého muže David Deida

Přes moc jsem vydržela číst cca 50 stran. Hrozné plky.

16.04.2017 odpad!

Obrazy ze Starého zákona Obrazy ze Starého zákona Renáta Fučíková

Krásná kniha se skvělými ilustracemi a poučnými příběhy.

11.01.2017 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Skvělá knížka, i když hrozně smutná. Měla jsem co dělat, abych místy nebulela.

27.11.2016 5 z 5

Had a hůl Had a hůl Barbara Wood

Tato kniha nemá chybu. Dobře se četla.

26.11.2016 5 z 5

Švadlena z Dachau Švadlena z Dachau Mary Chamberlain

Kniha mě po cca 30 stranách vůbec ničím nenadchla a nezaujala, takže jdu na jinou; a taky mi vadil ten typicky britský styl (všechno rozvleklé a popsáno tisíci slovy).

26.11.2016 1 z 5

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Nic moc knížka. Nezaujala mě. Ani jsem ji nedočetla. A taky mi vadily rádoby psychologické a intelektuální apod. fráze.

25.11.2016 1 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Skvělá knížka. Prostě skvělá. Kdyby to šlo, dam šest hvězd.

23.11.2016 5 z 5

Dívka z přístavu Dívka z přístavu Tania Crosse

Skvělá kniha, opět nádherný příběh jako v předchozích dvou knihách této autorky. Všechny tři knihy od ní jsou prostě vynikající. Doufám, že ještě nějaké knihy napíše.

05.11.2016 5 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Skvělá knížka se zajímavým dějem a zejména závěrem. Velice doporučuji.

30.10.2016 5 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Knížka se mi moc líbila. Jediné, co mi vadilo, byla hovorová čeština. I tak dávám pět hvězd.

23.10.2016 5 z 5