Coolinářka - Testováno na rodině

Coolinářka - Testováno na rodině https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318384/bmid_coolinarka-2O0-318384.jpg 4 16 5

Svatava Vašková alias foodblogerka Coolinářka začala svůj blog psát teprve nedávno – na mateřské dovolené. Za necelý rok si získala řadu nadšených čtenářů a to už byl jen krůček k vydání knížky. V maximálně autentické kuchařce najdete její nejoblíbenější rodinné recepty. Kniha je rozdělena do čtyř částí – jaro, léto, podzim a zima. Výběr pokrmů mapuje celý rok a vy tak můžete vařit ze surovin, které jsou právě k dispozici.... celý text

Calinda
14.04.2023 5 z 5

Nádherně graficky zpracovaná kniha plná zajímavých, jednoduchých a po vyzkoušení i výborných receptů. Všechny recepty jsou z běžně dostupných a cenově přijatelných surovin, přesto se Vám dle nich povede malý zázrak, doporučuji.

Rosana
13.03.2018 5 z 5

Moc hezká a krásně zpracovaná kuchařka. Jedna z nejlepších a nejhezčích kuchařek, která mi v poslední době prošla pod rukama. Jsem ráda, že ji vlastním.

Aleen
05.03.2017 5 z 5

Jasné, přehledné a moc pěkné na pohled. Food styling na velmi slušné úrovni, kterou bych, popravdě, hledala spíše u vydavatelství Smart Press. Jedná se o recepty na pokrmy, které jsou z dostupných ingrediencí, na nic si nehrají a budou chutnat celé rodině. Pokud ale chcete chia a jiná semínka, sáhněte jinam :-)

J.books
09.02.2017 5 z 5

Skvělá kuchařka, která je díky své vazbě skladná a není ani příliš tlustá, takže se Vám dozajista vejde do knihovny. Je překrásně zpracovaná, moderně a fotografie jsou dokonalé. Těší mě , že jsou zde pokrmy,které si v našich končinách snadno připravíte a přesto jsou nápadité a nejedná se o jídla která jsou v každé druhé kuchařce. Ideální i pro začátečníky, recepty nejsou složité.

barunka.p
31.12.2016 5 z 5

Pokud hledáte kuchařku, tak rozhodně doporučuju tuto! Krásné grafické zpracování, moderní, ale i klasická jídla. Je doplněná rodinnými fotkama, což tomu dodává své kouzlo. Pozitivně hodnotím i rozdělení do 4 ročních období, člověk alespoň ví, že sežene ingredience. Některá jídla vypadají složitěji, ale po přečtení receptu to zvládne snad každý. Jednoznačně doporučuji i jako dárek!

2016  89%Coolinářka - Testováno na rodině
2019  70%Krásné Vánoce