Ralemo Ralemo komentáře u knih

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

(SPOILER) Miluju knihy od této autorky! Nádherně napsané, nešlo se odtrhnout. Knížka přečtená na jeden zátah.

Moc hezky napsaná příběh, se zajímavou zápletkou. Líbila se mi přitažlivost mezi hlavními hrdiny. Hudson byl sympaťák hned od začátku a Stella byla úžasná mladá dáma, se skvělým podnikatelským nápadem.

Vůbec mi nevadí číst knihy ve slovenštině. Takže určitě doporučuji. :)

04.03.2022 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Za mě, velice povedená kniha, nešlo se odtrhnout. Děj měl neustále nějaký zvrat, zápletku, drama. Příběh je docela napínavý, je ze začátku těžší se v něm zorientovat. Každopádně to stojí za to. Zajímavé prostředí mafiánských rodin.

Riley i Kai mi ihned padli do noty, Kai i přes to všechno co udělal mi nepřišel pořád jako záporák, asi tím jak se hezky choval k Riley a snažil se ji chránit.

Každopádně knížka se řadí mezi moje oblíbené a určitě stojí za přečtení! :)

01.03.2022 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

(SPOILER) Za mě osobně o něco lepší než Hacker, každopádně velice čtivý a hezký příběh. Super prostředí vysoké školy.

Nikol byla velice sympatická dívka s velkou zálibou ve čtení, která byla ublížená po slovech Luka, tak se snažila o to ho vyprovokovat. Luke byl sympaťák, fešák s dobrým stylem pro humor, který si stál za tím, že pro něj jsou ty pravé blondýnky s modrýma očima, ale to bylo jen na oko. Při osudovém setkání s Nikol, byla mezi hlavními hrdiny jasná chemie a i přes malé tajemství Luka, který se snažil otci dokázat, že je lepší než si o něm myslí. Si s Nikol při společném bydlení padli do oka a naprosto jim to klapalo, proto i přes lež, kterou Luke před Nikol tajil se jim nakonec povedlo jejich vztah zachránit.

Moc hezky, lákavě a zajímavě byla kniha napsána, nešlo se odtrhnout.

28.02.2022 5 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Moc hezký, milý příběh. Zajímavě napsaný, jediné co mi vadilo byly jména- Jessica, Jirka, Denis, John? To mi vážně nesedlo. Mix českých a anglických jmen.

Každopádně Jess byla skvělá, od začátku bylo jasné kdo je Hacker, to napětí bylo super. John byl zábavný, sebevědomý a milý kluk, který měl evidentně problémy s klasickým seznamováním. Jeho taktika však byla velice zajímavá a kdo by nechtěl tajného ctitele?

Každopádně krásná, jednoduchá, za jeden večer přečtená kniha, která neurazí.

27.02.2022 4 z 5

Ty nejsi moje spřízněná duše Ty nejsi moje spřízněná duše Ilsa Madden-Mills

(SPOILER) Trošku slabší díl než ten předchozí, každopádně určitě stojí za přečtení! :)

Giselle je chytrá, mladá dívka, která touží po pořádném muži, Devon lamač dívčích srdcí, mladý, krásný fotbalista. Chemie mezi nimi funguje na 100 % a když konečně Devon podlehne kouzlu Giselle, svět je konečně v pořádku.

Giselle obětuje svůj sen v CERNu ve prospěch svého štěstí a lásky a Devon se jí snaží splnit vše, po čem touží. Obě dvě hlavní postavy mi padly do noty.

27.02.2022 5 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

(SPOILER) Krásný, smutný příběh o mladické nerozvážnosti. Bohužel nehody se stávají a i to se stalo Chasovi v době jeho puberty. Odnesla to Bethanina sestra, každopádně Chase si za to vytrpěl už dost a Bethy se mu snaží pomoct a zárověn tím pomoct i sama sobě.

Osudové setkání dvou zlomených duší, které si vzájemně pomáhají za lepší budoucností. Každý si zaslouží druhou šanci, Chase ji dostane od Beth a nakonec ji využije se vším všudy. Beth dostane rozum, vybere si správnou cestu a nakonec i její rodiče pochopí, že ji sice mohou chránit, ale veškerá jejich nadměrná ochrana ji spíše dusí. Nakonec i oni Chasovi odpustí a uvědomí si, že to byla bohužel nehoda, kterou z velké části zavinil Rachelin přítel.

Smutný a dojemný příběh, taková jednohubka přečtená za pár hodin. Moc hezky napsané, stručně, jasně, žádné protahování.

26.02.2022 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

(SPOILER) Moc hezky napsaný příběh. Prostředí vysoké školy a zajímavá dramatická zápletka.

Jaqueline mi ihned padla do noty, poté co ji opustil její dlouholetý přítel a zažila pokus o znásilnění, našla oporu v doučovateli Landonovi alias Lucasovi. Knížka se četla sama, hlavní hrdinové byli skvělí, Lucas byl miláček, každopádně si v mládi prošel peklem, o to více si pak vážil vztahu, který spolu mají.

Klasická romantická oddechovka, která neurazí.

26.02.2022 5 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

(SPOILER) Jedním slovem BOMBA! Těšila jsem se na pokračování této série, jelikož předchozí díly byly skvělé a doufala jsem, že v dalším díle uvidím jak hrdinové z předchozích dílů pokročili. :) Nádherně napsaný příběh, se zajímavou zápletkou co se týká Johna a jeho depresí. Autorka dokáže psát tak zajímavě, že se od knihy nelze odtrhnout.

Každopádně Stella byla skvělá, odhodlaná dívka, která si musela v mládi projít peklem, bez matky a otec se nijak nesnažil. Dokázala se o sebe postarat a chtěla jen někam patřit, což se jí díky Johnovi podařilo i přes to, jak ji od sebe dokázal odehnat.

John kapitolka sama o sobě, jeho duševní stav nebyl vůbec lehký, čím si musel procházet bylo hrozné, každopádně příchod Stelly do jeho života byla ta nejlepší možnost co se mu mohla stát. A poté co ji odehnal si konečně uvědomil, kdo je pro něj nejdůležitější a kvůli čemu vlastně žije.

Moc doporučuji toto pokračování a těším se na následující díly! :)

23.02.2022 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

(SPOILER) Za mě nádherný a zajímavý příběh. Moc hezky napsané, sice je kniha dlouhá, ale rychle utíká. Faith jsem si vážně oblíbila, prošla si peklem poté co se dozvěděla u oltáře. Každopádně se nevzdala a žila dál a nakonec pro ni příběh skončil nejlépe jak mohl. Levi byl láska na první pohled, drsňák, který skrýval svoje city a ještě k tomu policista. Moc hezké bylo propojení s rodinou, je vidět, že rodina je základ a dobré vztahy jsou v životě nejvíc co můžete mít.

23.02.2022 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

(SPOILER) Druhý díl napsaný stejně krásně jako ten první, nádherné pokračovaní a boj Sage se svojí úzkostí.

Nedivím se jí, po tom všem co ji její otčím udělal. Každopádně škoda, že se Lucovi nesvěřila dříve, což by samozřejmě prozradilo zápletku hned. Proto chápu autorku, že to tak dlouho napínala. Luce se k tomu krásně postavil a nakonec i pana policajta dostihly jeho činy.

Krásný konec se vším všudy, Sage získala vše co mohla, milujícího přítele, skvělé kamarády a nakonec i šťastnou rodinu.

22.02.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

(SPOILER) Dlouho jsem se odhodlávala ke čtení této knihy a nakonec přečetla oba dva díly za jeden den. Nádherně napsané, se zajímavou zápletkou, kniha obsahuje všechno drama, napětí, romantiku.

Sage byla bojovnice, čím vším si prošla. Každopádně se jí podařilo aspoň vzdálenostně utéct před otčímem a začít nový život. Luca a April se jí krásně ujali, čímž jí zachránili aspoň trochu život.

22.02.2022 5 z 5

Placebo My Placebo My Baja Dolce

(SPOILER) Nejtěžší díl celé série. Tak citově vyčerpávající! Nádherně napsaný se vším všudy, někdy jsem měla chuť knihu odložit, protože toho bylo moc.

Každopádně Ema byla nejsilnější člověk, to co dokázala, aby ochránila své nejbližší bylo neskutečné. Její odhodlanost byla úžasná, i když jsem si kolikrát říkala, ať už se někomu svěří. Každopádně o tom byl celý příběh.

Chris byl princ na bílém koni, který nejenže musel řešit svůj zdravotní stav a výpadky paměti, ale i to jak zachránit Emu.
O Desire ani mluvit nemusím, to byla mrcha po celou dobu této trilogie. Zayn byl blázen, který měl špatné dětství a bohužel si nevybral dobrou cestu ani v dospělosti. Nejvíce mi je líto Mikea, byl to kamarád za všechny peníze, který neustále chránil Emu. Jeho ztráta byla vážně těžká.

Každopádně vše nakonec dopadlo jak mělo, konec byl nádherný. Určitě doporučuji přečíst. V poslední době slovenské autorky vážně píšou nádherné knihy! Jen tak dál! :)

Placebo Ja Placebo Ja Baja Dolce

Pokračování opět nezklamalo! Ema se snaží postupně vrátit do normálního života, v čem jí pomáhá Michael. Celou dobu mi verze tajemství od Michaela neseděla na někoho jako je Chris. Když si vezmu jak hodný, ohleduplný byl k Emě. Každopádně takové nedorozumění se stávají a naštěstí vše dopadlo, jak nejlépe mohlo. Chrise mi bylo líto, čím si prochází. Desire je pouze vypočítavá mrška, ta mi nesedla od začátku a doufám, že v dalším pokračování už moc nebude.

Tento díl byl hodně citově náročný, drama, intriky Desire, spousta nedorozumění a problém v komunikaci. Velice poutavě napsáno, opět se nešlo odtrhnout.

Placebo On Placebo On Baja Dolce

(SPOILER) Nádherný příběh! Moc hezky napsané, kniha se četla sama, nešlo se odtrhnout.

Ema byla skvělá, mladá dáma, která si v dětství prošla peklem a postupně se snaží na vše zapomenout, s čím jí pomáhají její dvě nejlepší kamarádky. Jejich sesterský vztah je nádherný!

Chris je sympaťák od pohledu, mladý, bohatý a jde si za tím co chce. Každopádně společně s Emou tvoří nádherný, romantický pár. Jen jaksi vázla komunikace a proto jejich nevyrčené tajemství dopadly tak jak dopadnou neměly.

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Jednohubka, jednoduchý, hezký příběh, který měl vše co kniha má mít. Zajímavý začátek, drama, zápletku a nakonec šťastný konec. Skyler přesně věděla co a koho chce a pevně šla za tím. Gage se snažil odolat a udržet si svoji masku drsňáka, každopádně Skyler se povedlo prolomit všechny jeho zdi.

Romantika k odpolednímu kafíčku, určitě doporučuji. :)

20.02.2022 4 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Nádherná kniha! Nešlo se odtrhnout, přečtená za pár hodinek. Zajímavý příběh se spoustou zápletek, rodinných dramat. Myslím, že ten konec by chtěl ještě pár stránek. Každopádně příběh byl vtipný, mezi hlavními hrdiny byla ta pravá jiskra. Příběh byl z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, což mám vážně ráda.

20.02.2022 5 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Velice podobné jako první díl. Moc hezky napsané, četlo se to samo, za pár hodinek bylo po knížce.

Aston si prožil těžké dětství a po celou dobu si sebou nesl těžké vzpomínky, které ho neustále ubíjely. Každopádně s pomocí Meghan se mu podařilo bojovat s démony a nechal lásku aby okouzlila i jeho duši.

19.02.2022 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

(SPOILER) Hezky napsaný příběh. Zajímavé prostředí vysoké školy, bylo tam vše, rodinné drama, zápletka, šťastný konec.

Maddie byla příjemná, mladá slečna, které prožila rodinnou tragédii a neustále řešila hříchy svého bratra. Je dobře, že konečně dospěla do stavu mu přestat neustále pomáhat. I přes to, že se do Bradena nechtěla zamilovat, tak se to stalo a i Braden se změnil po tom co potkal Maddie a přestal být arogantní týpek co sbalil každou druhou buchtu.

I přes jejich sázky, si nakonec dokázali odpustit. :) hezký příběh, doporučuji přečíst.

19.02.2022 4 z 5

Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy Svet sa zbláznil, keď nás dvoch dal dokopy Denisa Hoffer

Zajímavý příběh, nečetla jsem dlouho žádnou knihu z učitelského prostředí. Příběh měl všechno, drama, nenávist, zápletku a nakonec šťastný konec.

Naďa byla skvělá, nejen jako učitelka, ale nejvíce jako matka a to jak zvládala Danielovu zradu z ní udělalo silnějšího člověka. Svobodná maminka a jak vše zvládala s přehledem, vedle sebe měla svoji nejlepší kamarádku Vanessu. A o Arii ani nemluvím, tu jsem si zamilovala hned.

Zajímavá zápletka s Vanessiným vlastním otcem byla třešničkou na dortu, ředitel Klazár byl zajímavou osobou a počas příběhu se velice vyvíjel. Z osoby, která měla zálusk na vyhození Naďi až po zamilovaného blázna.

Naštěstí vše dopadlo jak mělo, za mě moc hezky napsaný příběh. Kniha se četla moc hezky. Nikdy jsem neměla moc v oblibě knihy od českých či slovenských autorek, každopádně v poslední době na ně narážím čím dál častěji a moc se mi líbí! :)

18.02.2022 5 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Sladká jednohubka se šťastným koncem. Dlouho jsem se přemlouvala do této knihy, podle hodnocení nic moc. Každopádně mě příjemně překvapila.

Julian chtěl zachránit monarchii a vybral si k tomu svoji starou lásku Emelii. Každopádně zápletka, která odhalovala tajemství z jejich puberty byla zajímavá a zamíchala kartami.

Miluju příběhy z obou pohledů hlavních hrdinů a tato kniha to potřebovala, znát pravdu od obou hrdinů. Každý měl jiný úhel pohledu, co se před osmi lety stalo.

Nakonec se mi líbilo, kam jejich vztah dospěl, postupem času si dokázali opustit a vlastně odvolání svatby mělo taky něco do sebe. Julian chtěl dokázat, že si ji nebere jen kvůli titulu, ale z lásky. Sice mu trvalo, ji opět přesvědčit o tom, že ji miluje. Každopádně i tato kniha má šťastný konec.

Moc hezky napsané, určitě doporučuji. :)

17.02.2022 5 z 5