Jediná maličkost

Bethin život se po smrti její sestry zásadně změnil. Rodiče by ji nejradši zamkli pod zámek a věří, že jediný způsob, jak ji ochránit, je hlídat každý její krok. Když se Beth jednoho večera vykrade z domu, pozná nového souseda Chase. Je nadšená, že má tajného kamaráda. Je to vlastně jen maličkost, něco, co je pouze její. Beth ovšem netuší, jak obrovské její tajemství doopravdy je… Chase právě propustili z vězení pro mladistvé a je odhodlaný začít nový život. Je toho mnoho, za co se musí kát, včetně role, již sehrál té noci, kdy zemřela Bethina sestra. Beth, která má právo ho nenávidět víc než kdo jiný, je ochotna mu dát druhou šanci. Zakázaná láska je to poslední, co kdokoli z nich čekal, ale čím víc času spolu tráví, tím hlubší city je pojí. Beth se tak musí rozhodnout – buď se bude držet pravidel, nebo riskovat, že vše ztratí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380605/jedina-malickost-mOQ-380605.jpg 4.277

One Small Thing (2018)

Literatura světová, Pro ženy
Vydáno:, Baronet

Kekik
včera

Jediný kaz na této úžasné knize je nezdařený konec. Bohužel. Tentokrát to autorkám moc nevyšlo. Určitě by prospělo pár stránek navíc. Jinak jsem spokojena. Mou dnešní maličkostí je přidáním "přečteno" v kolonce u této knihy.

Za ten konec bohužel jedna hvězda dolů. Až tak moc jsem z toho ukončení zklamaná. Chtělo to víc rozepsat.

Denisa31
02. prosince

No, jakoby napad dobrý. Ale kniha byla slabší. To časté musíme si promluvit, mi už lezlo lehce na nervy. Urcite to není kniha, která ve mě něco zanechala a chtela bych se k ni někdy vrátit.

Magič
30. listopadu

Příběh byl neotřelý, ojedinělý, neobvyklý. Na můj vkus si hlavní hrdinka často stěžovala na svůj život. Taky tam byl docela kýčovitý konec a moc se tedy nad ztracenou dcerou moc nepozastavovaly. Chtělo by to dopilovat detaily jinak super oddechovka.

V3runecka
29. listopadu

Tohle jsem musela trošku rozdýchat.
Spisovatelku mám vážně moc ráda, jedna z mých nejoblíbenějších, ale tohle bylo co prosím? Strašná hloupost!

Petra38
28. listopadu

Je to sotva dve minuty,co jsem docetla. Musim rict,ze takou uzasnou knihu jsem v ruce uz dlouho nemela,nestaci mi na ni hvezdicky. Vazne me vzala za srdce, i kdyz problemy Beth se me uz dlouho netykaji a jeji vyvadeni je obcas na povazenou- tak me oslovil ten dej, ze si za svoji laskou stali i pres vsechny probemy a obdivuji Chase- tu jeho silu jit v zivote dal i s tou obrouvskou tihou viny co ho tizi...doporucuji:-)

jaspis
27. listopadu

Zjišťuji, že už jsem na knihy, kdy jsou hlavní hrdinové ještě jednou nohou v pubertě prostě stará. Nechápala jsem chování Beth a nad jejím myšlením občas zvedala obočí. Kdybych byla o pár let mladší, nejspíše bych byla z knihy unesená, ale dneska ne.
Nechci ale knihu nijak kritizovat, svou úroveň to mělo, jen to prostě už není pro mě.

prcek19
27. listopadu

To byla zase kniha..při čtení mě provázelo plno emocí od vzteku k slzám..chvilkama sem Beth opravdu litovala.. věřím, že problémy, které sou popisované v knize, provází plno lidí, ať už jde o chování rodičů Beth nebo odsouzení jejich kamarádů a spolužáků..sem moc ráda za ten konec a tuto knihu doporučuji

Market = )
27. listopadu

Hm... Už bych zase radši něco přímo od Elle Kennedy, tohle duo mě zatím z toho, co u nás vyšlo, zaujalo asi nejmíň. Knížka se mi líbila (ale ne tolik, jak jsem zvyklá a ne tolik, jak jsem, celá natěšená, doufala :-D).

MarkettT
26. listopadu

SPOILER?
Opět krásný příběh, každý si zaslouží odpuštění a tady je to názorná ukázka, ze se může stát cokoli a nikdo to nemůže předvídat. Vůbec by mi nevadilo pokračování, jak to bylo dál.

Evka3814
23. listopadu

Spisovatelka která nikdy nezklame. Opět krásné čtení:))) Krásný příběh plný odpuštění,pochopení. Akorát ty rodiče,z těch by mě trefilo:)

Maruš.D
22. listopadu

Nádherná kniha o neštěstí, zakázané lásce a odpuštění. Dokázala jsem soucítit se všemi. Kniha mne velmi rychle vtáhla do děje. Chase jsem si zamilovala od prvních okamžiků a bylo mi ho velmi líto. Taková mladická nerozvážnost ho přivedla k chybě na celý život. Zamlouvalo se mi, jak trest přijal. Celý příběh byl velmi uvěřitelný, od nehody, přes velmi ochranářské rodiče až po zakázanou lásku. Za mě rozhodně jedna z top knih :-))

Lea48
22. listopadu

Erin Watt je pro mě zatím sázka na jistotu a toto se mi moc líbilo. Je to jedna z těch knížek, kdy se nemůžete odtrhnout a zároveň to ještě nechcete dočíst. Dobře napsané postavy, které jednají uvěřitelně. Hlavní hrdiny si nejde nezamilovat a myšlenka - společně s názvem knihy - je moc hezká.

MarKy95
22. listopadu

Čtivá kniha, ale ten konec mi přišel takový odseknutý :/ Škoda. Stojí za přečtení:)

1moniccka
21. listopadu

Knížka byla super a děj úplně něco jiného něž bývá. Strašně mě od začátku štval ten Jeff a pak se vyklubalo to že na té nehodě měl i svoji vinu on. A konec byl celkem rychle.a to že se pul roku o sobě si nedaly vědět a pak už šup a byly oba na škole hned oba u jejího auta takový rychlí ukončení

anishta
19. listopadu

Uf... Při čtení tohoto příběhu mě celou dobu doprovázel pocit bezmoci, kterou cítila i hlavní hrdinka, ale... I když jsem s ní soucítila a pěnila vzteky nad chováním všech v jejím okolí, tak i ona mě neskutečně štvala svým jednáním... Jedinou sympatickou postavou byl asi Chase... A ten konec? Na posledních 30ti stranách došlo u všech k zázračnému osvícení? Autorku mám ráda, ale umí to lépe...

Evitsa
18. listopadu

knižka je moc hezky napsaná jen jsem nečekala asi tak vážný děj,ale rozhodně je nad čím se zamyslet a doufám,že si z ní každý veme nějaké ponaučení a jen to nejlepší...

u konce mi chyběl rozhodně epilog,nějaké odlehčení.

moudro,které se mi líbilo bylo..."Učíš lidi,jak s tebou mají jednat"

inom
17. listopadu

Elle Kennedy je jedna z mých nejoblíbenějších autorů. Mám od ní přečtené všechny knihy a ještě se nestalo, že by některá zklamala. Zklamání nepřišlo ani v případě Jediné maličkosti. Knihu jsem sfoukla během jednoho dne. :)
Musím však souhlasit s názorem, že ten konec se mi zdál velmi zrychlený až uspěchaný. Uvítala bych ještě nějaké 2-3 kapitolky na závěr, abych se lépe do příběhu vcítila.

jani.ruzicko
17. listopadu

Příjemná oddychovka. Určitě čtivá. Beth je číslo, tvrdohlavá, a to se mi líbí =D Chase je velkej sympaťák.
Chování jejích rodičů asi úplně nechápu, až moc přehnané =)

Konec mi přišel až nějak moc rychlý, trochu mi tam "něco" scházelo. =) ale jinak mě autorky nezklamali a mohu doporučit =)

ptavichripkaa
17. listopadu

Zatím nejlepší kniha od dua Erin Watt. Četlo se to samo a nedalo se odtrhnout. Beth mi byla sympatická a Chase..no páni...
Nepochopitelné mi bylo chování rodičů, ale jak bylo v knize napsáno, každý se s traumatem vyrovnává jinak.

EvaSupovic
16. listopadu

Moc pěkná knížka :-D

LilliBell
16. listopadu

Autorka opat nesklamala. Jej meno navrchu knihy je zarukou skveleho citania, nech uz sa dej odohrava na akomkolvek mieste a postavy nech su akehokolvek veku... Jednym dychom precitane.