Ralemo Ralemo komentáře u knih

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Klasická hate to love romance. Každopádně já takové knížky vážně zbožňuji. Moc hezké prostředí vysoké školy, nových kamarádů a spolubydlícího na zabití. Lily začíná po ošklivém zranění novou etapu svého života. Skvělé slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny, rodinné dramata a spousta zápletek. Kniha určitě stojí za přečtení. :)

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Knížky od Melanie patří mezi moje oblíbené a ani tato není výjimkou, zajímavý příběh se skvělými hlavními hrdiny. Uznávám, že první díl této série byl o krapánek lepší, každopádně moc hezká oddechovka, která neurazí. Beth byla silná mladá žena, které si prožila hrozné období a snaží se přežít a vychovat svého bratra. Mezi Beth a Ronanem panovala neskutečná přitažlivost a byli stvořeni pro sebe. Zajímavý příběh který spojuje předchozí díly s touto sérií se mi velice líbil. Samozřejmě se neobejdeme bez dramatu, nedorozumění, každopádně kniha skončí tak jak má. :)

Letný návrh Letný návrh Vi Keeland

Sázka na jistotu u této autorky. Nádherný příběh, sexy hokejista, kdo by mu odolal? Skvělé slovní přestřelky, zajímavé prostředí i zákeřná zápletka. Hlavní hrdinové mají mezi sebou neskutečnou přitažlivost. Kniha obsahuje vše, co od románku očekáváte. Já jsem ji přečetla na jeden zátah a nešlo se od ní odtrhnout. Určitě doporučuji. :)

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Zajímavě napsaný příběh v podobě dopisů, mělo to své kouzlo a kniha se mi velice líbila a četla se sama. Zajímavé propojení s další knihou od této autorky, takže jsem věděla, jak kniha dopadne. Každopádně nádherná oddechovka, ten konec mi připadal rychle ukončený. Každopádně určitě stojí za přečtení. :)

Tajemný pan Frost Tajemný pan Frost Sylvia Day

Dlouho mi trvalo se k této knížce donutit, každopádně nakonec jsem z ní byla nadšená. Nádherný a zároveň smutný příběh o Teagan, která se přestěhuje do nového města a chce začít novou kapitolu života. Zajímavá zápletka v podobě Garetta a jejich společné minulosti. Určitě doporučuji přečíst. Moc hezká oddechovka k odpolednímu kafíčku. :)

11.04.2023 5 z 5

S láskou z Riviéry S láskou z Riviéry Jules Wake (p)

Tak tato kniha se vážně povedla, možná bych si troufla říct, že je nejlepší z celé série! Zajímavý děj s úžasnou zápletkou, dramatem, neskutečnou přitažlivostí mezi hlavními hrdiny, zajímavé drama v podobě sexy herce alias manžela, který se zuby, nehty brání rozvodu. Kniha vás vtáhne do děje a nepustí dokud se nedostanete na poslední stránku. Moc ráda se ke knize vrátím. Tato autorka je sázka na jistotu a knihy od ní patří mezi moje nejoblíbenější! :)

13.03.2023 5 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Neurazí, ale ani nenadchne. Příběh šéfa a podřízené, rychle ukončené, chtělo by to více rozepsat, jinak zápletka byla zajímavá. Taková jednohubka k odpolednímu kafíčku, každopádně chyběl tomu ten pravý šmrnc.

13.03.2023 3 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Třetí díl této série a opět velice povedený příběh. Do čtení vás nakopne konec druhého dílu a nešlo odolat a hned jsem se musela pustit do třetího dílu. Presley se postupně dostává z hnusného odkopnutí u oltáře a přes nenávist si vybuduje skvělý vztah s neodolatelným Shawnem. Zajímavá zápletka v podobě filmu, ex snoubence, spousta dramatu, smutku, ale i lásky a pochopení. Od knížky se nešlo odtrhnout, musela jsem ji přečíst na jeden zátah. Těším se na další díl. :)

Španielsky ľúbostný podvod Španielsky ľúbostný podvod Elena Armas

Velice povedená kniha, která vás zaujme od první stránky. Klasické téma od nenávisti postupně až k lásce, každopádně povedený příběh o Catalině a božském Aaronovi. Vtipné slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny, postupně se dostávají k neskutečné přitažlivosti, která nelze mezi hlavními hrdiny popřít. Bavila mě španělština, dávala příběhu ten pravý šmrnc. Moc hezky napsáno a ráda se ke knize někdy vrátím. :)

Nevděčný Nevděčný Penelope Ward

Už jsem od této autorky četla i lepší a propracovanější knihy, každopádně ideální jednohubka k odpolednímu kafíčku. Hezký a zajímavý příběh o lidech, kteří si i přes špatné vzpomínky a zkušenosti k sobě postupně najdou cestu a zjistí kdo je pro ně ten pravý. Jednoduché téma, bez velké zápletky, každopádně knížka neurazí a stojí za přečtení. :)

Láska Láska Geneva Lee

Poslední díl Královské ságy, za mě celá série byla skvělá. Moc hezky se četla, zajímavé pojetí královské rodiny, nevšední seznámení a spousta zápletek, které brání Alexandrovi a Clare v jejich vztahu. Třetí díl je povedené zakončení celé série. Po celou dobu skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny, zamilovala jsem si i Edwarda. Kniha má vše co od románu očekávat, spoustu zápletek, dramat, smutku, ale nádherný a povedený konec se vším všudy. K této sérii se ráda vrátím.

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Lehce nereálná situace, každopádně velice povedená kniha u které se budete po celou dobu bavit. Klasické téma nenávisti a postupného poznávání až vše skončí láskou. Velice úsměvné rozhovory mezi hlavními hrdiny, neskutečná přitažlivost a zajímavé zápletky. Od knihy se nešlo odtrhnout, určitě doporučuji. :)

Rytíř Rytíř Devney Perry

Velice povedená stejně jako první díl, trvalo mi dlouho než jsem se k této knize dostala, každopádně stojí za to. Moc hezký, zajímavě napsaný příběh s velice napínavým dějem. Oba hlavní hrdinové mi přirostli k srdci a jejich vzájemné a postupně sbližování vážně stojí za přečtení. Moc hezký konec a jdu na další díl. :)

28.02.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) dočasná chůva Moje (tak trochu) dočasná chůva Penelope Bloom

Asi nejlepší díl z celé série, škoda, že tyto knihy jsou tak krátké. Každopádně od začátku vás kniha vtáhne do děje a nepustí, skvělé propojení s předchozími díly, velice čtivý příběh s klasickou zápletkou- najatá chůva a sexy osamělý otec, v této podobě sexy hráč baseballu a nejlepší nadhazovač ligy. Kdo by odolal? Líbilo se mi spojení dvou malých hrdinů, jak se vzájemně ovlivňovali a oba se měnili k lepšímu. Zajímavý zápletka s hezkým koncem. :)

Královsky obdařen Královsky obdařen Emma Chase

Třetí skvělý díl o královské rodině a příběh o mladé Ellie, která se tajně zamiluje do svého ochránce. Kniha hezky navazuje na předchozí díly, čte se krásně, děj je zajímavý se spoustou zápletek, dramat, ale nakonec vše skončí tak jak má. :)

Past na knihomolku Past na knihomolku Emma Hart

Velice milé pokračování prvního dílu, jen se nyní příběh odehrával u další majitelky skvělého knihkupectví Holly a vše se točilo okolo sexy zraněného hráče baseballu, který ji v mládí zlomil srdce. Opět nezklamala část s domovem důchodcům a jejich kachnami. Skvělé propojení postav z minulého dílu, kniha se moc hezky četla a ráda se k ní jednou vrátím.

Pak ses objevila ty Pak ses objevila ty Helen Paris

Oproti prvnímu dílu mi trvalo se do této knihy začíst, docela dlouho se čekalo na romantickou zápletku, první polovina knihy mě moc nebavila. Každopádně konec velice povedený, hlavní hrdinové byli oba dva miláčci, postupně se k sobě opět dostávali a vše skončilo, tak jak má. :)

27.02.2023 4 z 5

Slušný vybavení Slušný vybavení Lauren Blakely

Povedený třetí díl, napsán velice čtivě a vtipně. Líbí se mi, že tyto knihy jsou psány z pohledu hlavního hrdiny, což se taky jen tak někde nevidí. Trošku klasické téma podřízené a šéfa, každopádně se u knížky velice pobavíte. Skvělá přitažlivost mezi hlavními hrdiny.

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Stejně jako předchozí díly nádherný příběh se zajímavou zápletkou. Kniha se četla sama a nešlo se od ní odtrhnout. Skvělé hlavní postavy, líbí se mi propojenost postav z minulých dílů. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, úžasné prostředí hudebního světa. Určitě doporučuji a ke knize se moc ráda vrátím. :)

Dohoda Dohoda Danielle Hartová

Moc hezky napsaný příběh (lehce nereálný), každopádně se od knihy se nedalo odtrhnout. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Těším se na druhý díl, kniha skončila v tom nejlepším. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, našli si k sobě hezkou cestu, i přes to, že si sebe vzájemně nevybrali. :)

17.02.2023 5 z 5