Ralemo

Přečtené 476Od nenávisti k láske
? - srpen 2022
Od nenávisti k láske 2022, Angelina M. Lopez


Zvodné peniaze
? - srpen 2022
Zvodné peniaze 2022, Angelina M. Lopez

Za mě velice povedená kniha, se zajímavým tématem. To jsem ještě nečetla, miliardářka a vinař. Velice zajímavá zápletka, kdy od postupné nenávisti se tato dvojice dostane až k vytoužené lásce a pochopení a nakonec si splní svoje největší sny. Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, slovenština mi vůbec nevadí, každopádně zajímavý děj, se spoustou zápletek, dramat, hádek a rozporů nejen v rodině. Určitě stojí za přečtení, doporučuji :)


Toužím po tobě
? - srpen 2022
Toužím po tobě 2022, J. T. Geissinger

Velice povedená kniha, stejně jako oba předchozí díly. U knížky jsem se vážně nasmála. Kimber, která padne v jednu chvíli na dno nejen v osobním, ale i profesním životě neváhá a přijímá svoji šanci, jak zachránit otcův podnik. Do cesty se jí ale postaví sexy ital, který o ni jeví enormní zájem. Vtipně napsáno se spoustou zápletek, dramat, kuriozit a hlavně spoustou hádek mezi hlavními hrdiny, nakonec i jejich vztah dopadne tak jak má a Kimber objeví to, na co celý život čekala. Určitě doporučuji přečíst! Nešlo se odtrhnout, kniha se četla sama. :)


Ve tvých snech
? - srpen 2022
Ve tvých snech 2019, Kristan Higgins

Nádherné pokračování série Modrá volavka! Jack byl miláček a i na něj se konečně usmálo štěstí v podobě sexy policistky. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou v podobě ex přítelkyň a přítelů. Kéž by byly další díly! Určitě v této sérii je ještě pár postav, které by si zasloužily svoje zamilované příběhy.


Bez zábran
? - srpen 2022
Bez zábran 2022, T. L. Swan

Oba dva předchozí díly byly skvělé, každopádně tento můžu říct, že byl zatím nejlepší! Zajímavý příběh o šéfovi a podřízené se spoustou sakrasmu, nenávisti, neustálého dohadování, každopádně, jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá. Nádherně napsáno, nešlo se odtrhnout, musela jsem dočíst do konce. Zajímavá zápletka v podobě prodejkyně obrazů, které vše zamotala, ale nakonec dokázala, že pravá láska existuje. Kate byla úžasná mladá dáma, která se snažila nepropadnout kouzlu Elliota Millese, každopádně kdo by odolal sice navenek frajírkovi, ale který uvnitř skrývá to pravé ořechové. Určitě se k této knize někdy v budoucnu vrátím, neskutečně jsem se nasmála hlavně v pasážích o kachnách. Vážně všem doporučuji. :)


Její keřík
? - červenec 2022
Její keřík 2022, Penelope Bloom

Vtipná, krátká jednohubka. Neurazí, ale nenadchne. Zajímavý, místy až nereálný příběh. Každopádně oddechový příběh o Nell a Harrym, kteří se poznali díky zajímavému úkazu. :D Odpočinková literatura s lehkou zápletkou, troškou dramatu a veselým koncem. :) Určitě stojí za přečtení, jako předchozí knihy, každopádně Penelope napsala už určitě lepší knihy.


Šance na štěstí
? - červenec 2022
Šance na štěstí 2018, Kristan Higgins

Tento díl se mi zatím líbil asi ze všech nejvíc. Krásně a vtipně napsáno, prostředí Modré volavky, neustále hlavní hrdiny předchozích knížek potkáváme a dozvídáme se o jejich životě. Každopádně kniha má vše, drama v podobě bývalé lásky, spoustu zápletek, smutnou část a šťastný konec. Lucas byl miláček a Colleen byla užasná mladá dáma, alias neřízené střela. Určitě doporučuji a těším se na další díl. :)


Dokonalá partie
? - červenec 2022
Dokonalá partie 2017, Kristan Higgins

Po delší době jsem se pustila do druhého dílu. Líbil se mi podobně jako první. Hezký romantický příběh z rodinného vinařství o strastech Honor. Honor byla taková chladná, nepřístupná, ale nakonec pomocí Toma postupně roztávala až poznala, kdo je její pravá láska. Mám radši vyprávění z pohledu hlavních hrdinů, každopádně tuto knihu jsem přečetla jako jednohubku. Těším se na další díl. :)


River Wild
? - červenec 2022
River Wild 2020, Samantha Towle

Knihu jsem četla už před pár lety, ale dneska jsem na ni narazila a opět jsem propadla jejímu kouzlu. Přečteno na jeden zátah a nešlo se odtrhnout. Smutný příběh o Annie/Carrie, která si procházela v manželství peklem a rozhodla se změnit svůj život a stát se někým jiným a hlavně se odstěhovat hodně daleko. Přitom narazila na souseda Rivera, který sám bojuje se svými démony a postupně si k sobě nachází cestu. Jejich slovní výměny jsou úsměvné a čtenáře velice pobaví. Obecně kniha obsahuje velice těžké témata citového vydírání, zneužívání, takže to není jen erotický román. Oba hlavní hrdinové si v životě zažili spoustu špatného a proto konečně najdou klid a mír a hlavně lásku. Kniha je psána z pohledu obou hlavních hrdinů, takže se velice dobře vcítíte do jejich situace. Určitě doporučuji, stojí za přečtení. :)


Deeply
? - červenec 2022
Deeply 2022, A. Reed (pseudonym)

Třetí díl a stejně povedený, jako oba předchozí. I když v tomto se řešily mnohem závažnější a citlivější témata. Emočně těžký příběh, jak z pohledu Zoey, tak Dylana. Oba si zažily trable a mají z nich doživotní následky, někdo psychické, někdo i fyzické. Každopádně jejich příběh určitě stojí za přečtení. Postupné sbližování mezi spolubydlícími, nenápadné pohledy a nakonec souznění. Kniha obsahuje vše, drama, zápletku, spoustu bolesti, ale i lásky. Líbí se mi samozřejmě propojení i s postavami z minulých dílů a také, že je kniha psána z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Krásný romantický příběh se šťastným koncem. Co víc si přát. :) Určitě doporučuji!


Tiché vody
? - červenec 2022
Tiché vody 2022, Brittainy C. Cherry

Třetí kniha a opět pecka. Hrozně mě chytla za srdce. Nádherný, smutný příběh o mladé dívce, která vlivem šoku a strachu přijde o hlas a ztratí svobodu, v tu chvíli se mění celý svět nejen pro ni, ale i její rodinu a kamarády. Její nejlepší přítel je tu pro ni, každopádně časem ho nechá jít, aby mohl žít svůj sen. Jak se říká, pravá láska nerezaví, takže i oni po těch všech letech si k sobě najdou cestu. :) Kniha byla dokonalá, nešlo se odtrhnout, takže jsem ji přečetla najednou. Nádherný, procítěný příběh, nechybělo drama, zápletka, hádky, ale nakonec vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, opět stojí za to! :)


Anti-přítel
? - červenec 2022
Anti-přítel 2022, Penelope Ward

Moc hezky napsáno, klasické téma sousedů a jejich následné postupné sbližování, nechybělo drama, zápletka a šťastný konec. Každopádně v příběhu bylo hodně rozebírán problém malé Summer s mentálním postižením, to není jen tak v nějaké knize. Vše bylo krásně a výstižně napsáno, Summer byla miláček, vztah mezi Deconem a Carys byl krásný, jiskřilo to mezi nimi od začátku, oba dva hlavní hrdinové si zažili svoje prohry v životě a snaží se jít dál. Každopádně určitě stojí za přečtení, Penelope je jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Takže za mě spokojenost. :)


Polibek na Mykonu
? - červenec 2022
Polibek na Mykonu 2022, Catherine Rider

Určitě lepší než předchozí knihy, taková letní jednohubka. Hezký příběh o mladé lásce v krásném prostředí Mykonosu. Nechybělo ani drama, menší zápletka, ale nakonec dopadlo vše jak mělo. :)


Pěšec
? - červenec 2022
Pěšec 2022, Skye Warren

Ten konec? To je něco na moje nervy, utnout to v tom nejlepším a čekat pár měsíců na další díl. Každopádně je to taková jednohubka, se zajímavým příběhem o statečné Avery, která se snaží zachránit sebe, svého otce a jejich dům a je ochotná pro to udělat všechno. Moc hezky a napínavě napsáno, nešlo se odtrhnout.


Na jedné vlně
? - červenec 2022
Na jedné vlně 2021, Jenn Bennett

Velice hezky se kniha četla, jednoduchý příběh, žádné složitosti. Bailey si seděla na vedení, když nepoznala, kdo vlastně Alex je. Každopádně chápu, že by pak kniha neměla o čem být. Moc hezky napsané, stručně a jasně. Bylo zde vše, drama rodinných vztahů, zápletka, nějaké to tajemství a šťastný konec. Určitě doporučuji. :)


Boss
? - červenec 2022
Boss 2022, Marcy Jell

Jedním slovem pecka! Od knihy se nedalo odtrhnout. Zajímavý děj ze zápasnického prostředí. Spousta dramat, zápletek, neskutečné přitažlivosti, ale zároveň smutku a bolesti. Zoe byla odvážná dívka, která bojovala co to šlo, ale okouzlujícímu zápasníkovi Zanemu prostě odolat nemohla. Bohužel ani jejich milostný život nebyl jednoduchý, pořád jim pod nohy někdo házel klacky. Každopádně vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, kniha je nádherně napsaná, hodně jsem se nasmála, nechybí ani neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. :)


Francouzská lekce
? - červenec 2022
Francouzská lekce 2022, Natasha Boyd

Nádherný romantický příběh, který se z velké části odehrává na luxusní jachtě na pobřeží Francie. Děj se spoustou zápletek, dramat, bolesti z minulosti a neskutečné přitažlivosti mezi Josephine a Xaverem. Desetiletá Dauphine je zlatíčko, ihned si získá Josephine a její srdce. Určitě doporučuji přečíst, kniha má sice skoro 500 stran, ale přečteno na jeden nádech. Nešlo se odtrhnout. :)


Dvakrát za uherský rok
? - červenec 2022
Dvakrát za uherský rok 2022, Christina Lauren

Já musím říct, že kniha se mi moc líbila. Nešlo se od ní odtrhnout. Zajímavý příběh, který není okoukaný. Moc hezky a srozumitelně napsaný děj se spoustou dramat, zápletek, opětovných setkání a lásky, která i přes všechny trable trvala celých 14 let. Tate a Sam si prošli peklem a po letech se opět setkávají na natáčení filmu. Moc se mi líbilo herecké prostředí, je zde vše krásně popsáno, dá se velice dobře představit lokace, kde se vše odehrává. Takže já určitě hodnotím pěti hvězdičkami a knihu moc doporučuji. :)


Kudy ke hvězdám
? - červenec 2022
Kudy ke hvězdám 2020, Jenn Bennett

Milý, romantický příběh o nejlepších kamarádech a jejich cestě za láskou. Trvalo mi déle, než jsem se začetla, každopádně příběh se moc hezky čte, odehrává se z velké části v krásném prostředí národních parků. Je zde pár zápletek, rodinných dramat. Určitě stojí za přečtení. :)


Drahá Ava
? - červenec 2022
Drahá Ava 2022, Ilsa Madden-Mills

Třetí kniha od této autorky a opět pecka. Od začátku vás vtáhne do děje a nejde se odtrhnout. Zajímavý a zároveň smutný příběh o mladinké Ave, které si odmalička prochází peklem a ani na střední škole se bohužel neštěstí nevyhne. Jedna noc a celý život je opět v troskách. Vše se snaží překonat a dokázat si, že ji jen tak něco nepoloží. Knox sice pochází z bohaté rodiny, každopádně taky jeho život není ideální, bojuje sám se svým osudem a přitom se snaží být podporou pro svého bratra. Ava a Knox se od prvního pohledu nemuseli, každopádně přes to všechno k sobě najdou cestičku a vše se začne ubíjet úplně jiným směrem. Jejich vzájemné přitažlivost je neskutečná. Nádherný, napínavý, smutný příběh se spoustou zápletek, drama, loučení a nakonec se šťastným koncem se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst! :)


Knihkupectví ztrát a nálezů
? - červenec 2022
Knihkupectví ztrát a nálezů 2021, Susan Wiggs

Hezký a milý příběh z prostředí knihkupectví v San Francisku. Každopádně hodnotím 4* z důvodu špatné přehlednosti v ději. Neustále přeskakování z minulosti do přítomnosti, z postavy na postavu. Bylo docela těžké se zorientovat. Mám ráda příběhy psané v ich formě, kde je jasně dáno kdo to píše. Každopádně kniha má moc hezký děj, sice ze začátku smutný, každopádně postupem času se vše otáčí k lepšímu a kniha je moc hezky ukončena. Určitě doporučuji přečíst. :)


Svítání nad Safírovým zálivem
? - červenec 2022
Svítání nad Safírovým zálivem 2022, Holly Martin

Nádherný odpočinkový příběh v krásném prostředí zátoky a ostrova. Příběh o dlouhé lásce Arie a Noaha a jejich překážek, které ve společném žití zažívají. Krásné prostředí rodinného hotela, vztahů mezi sourozenci, je zde i pár překážek, každopádně vše nakonec dopadne tak jak má. Určitě doporučuji přečíst, odpočinková kniha k odpolednímu kafíčku. :)


Nestrať mapu k môjmu srdcu
? - červenec 2022
Nestrať mapu k môjmu srdcu 2022, Hana Repová

Opět krásná kniha od skvělé slovenské autorky. Klobouk dolů, velká pochvala! Knihu jsem přečetla ne jeden zátah za pár hodinek, nešlo se odtrhnout, zajímavý děj se spoustou zápletek a tajemství. Vztah Lorin a Bena byl dokonalý, jak se spolu postupně seznamovali, prolamovali ledy až nakonec v sobě našli milovanou polovičku. Zajímavé pracovní prostředí, které knihu dost okořenilo. Nádherný epilog ukončil celou tuto krásnou knihu. Určitě doporučuji přečíst! Vážně to stojí za to. :)


Pomýlené srdce
? - červenec 2022
Pomýlené srdce 2022, Samantha Young

Klobouk dolů, nejsem náročný čtenář, ale za poslední dobu tohle byla nejlepší kniha, kterou jsem četla! Nešlo se odtrhnout a děj pořád nutí číst dál a dál. Asi bych řekla, že to byla nejlepší kniha od této autorky. Nádherný příběh Jane a Jamieho. Začněme od postupně, první část knihy nádherně popsaná o tom jak vše začalo, jaký byl jejich mladistvý vztah a jaké bylo problémy mezi Jane a Lornou. Jane si odmalička prošla peklem a konečně ve 13 letech našla přátele na celý život, kteří byli schopni pro ni obětovat vše. Bohužel po nešťastné nehodě nakonec přijde o nejlepší kamarádky a nakonec i o svého milovaného přítele vinnou Lorny. Druhá část je smutná, o zklamání, selhání a nešťastné lásce. Přitažlivost mezi Jane a Jamiem je neskutečná po celou knihu, takto vypadá osudová láska. Jamie po tom co se vrátí zpět do reálného světa má jedinou vidinu a to se pomstít všem za to co se stalo Sky a jemu. Postupně nachází opět cestu k Jane a opět propadá její lásce. Obdivuji Jane za to, co vše musela od Jamieho snést, ale je vidět, jak mu celou dobu byla věrná a nikdy se přes něj nedostala. Nakonec se konečně oba dozví, co je od sebe rozdělilo a ženou se za spravedlností, které nakonec dosáhnou a konečně mohou žít spolu a šťastně. Krásný konec se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst, kniha vážně stoji za to!


Rozzlobený bůh
? - červenec 2022
Rozzlobený bůh 2022, L. J. Shen

Všechny díly byly skvělé, ale musím říct, že tento byl nejlepší co jsem četla! Klobouk dolů, neskutečná zápletka, složitý děj, láska až za hrob a potlačování citů. Zajímavý a peprný vztah mezi Vaughnem a Lenorou, propletený uměním, nenávistí, láskou a spoustou tajemství. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, skvěle popsané sexuální scény. Těžko se četla situace co vše se v mládí Vaughnovi stalo, to jsem měla husí kůži, čím vsím si chlapec musel projít. Každopádně i jeho příběh přes všechny překážky má šťastný konec se vším všudy. :)


Říše neřesti
? - červen 2022
Říše neřesti 2022, Meghan March

Poslední díl, kde se vyjasnili všechny otázky! Opět taková jednohubka, kdyby všechny tři díly byly v jedné knize, bylo by to fajn. Takto je to zbytečně rozdělené a natažené. Každopádně ani poslední díl nezklamal. Děj byl velice napínavý a dramatický. Postupně se dozvídáme všechny tajemství a zápletky. Neskutečná přitažlivost mezi Kenem a Temperance. Krásný a šťastná epilog nakonec. Určitě doporučuji přečíst a těším se na další knihy od této autorky. :)


Muž mých snů
? - červen 2022
Muž mých snů 2022, Penelope Ward

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek a opět nezklamala. Moc jsem se na tuto knihu těšila a moc se mi líbila. Krásný a zároveň smutný příběh o Farrah a Jacovi a jejich kostrbaté cestě za společným štěstím. Klasická hezká romantika se vším všudy, nechybělo drama, zápletka a nakonec šťastný konec. Určitě neurazí a knihu doporučuji, ideální oddechovka k odpolednímu kafíčku. :)


Molly
? - červen 2022
Molly 2022, Agnieszka Lingas-Łoniewska

No přemýšlím jak hodnotit. Asi bych dala 4,5*. Určitě zajímavý příběh, se zapeklitou zápletkou a dramatem. Molly si odmalička prochází peklem, se životem bojuje co se dá a bohužel se nechala nalákat na různé podvody, aby si zaopatřila peníze a tím si velice komplikuje život. Viktor byl miláček, od začátku se snažil Molly pomoct a přesvědčit ji o změně životního stylu, bohužel přes spoustu neshod se to nepovede a Molly si musí odpykat trest za všechny svoje prohřešky. Viktor i přes to všechno o ni bojuje a počká si na šťastný konec se vším všudy. Určitě stojí za přečtení.


Nevinnost se zavázanýma očima
? - červen 2022
Nevinnost se zavázanýma očima 2022, Alessandra Torre

Kniha se četla velmi hezky, určitě má svoje kouzlo. Čekala jsem na konci nějaké drama, zápletku, ale ta nepřišla, takže není takové to očekávání co bude v dalším dílu, každopádně jsem zvědavá na pokračování. Klasické téma šéfa a podřízené. Za mě určitě hodnotím kladně. :)


Oheň mezi námi
? - červen 2022
Oheň mezi námi 2022, Brittainy C. Cherry

Krásně napsaný, velice citově těžký příběh. Moc hezký vztah dvou mladých lidí, který z kamarádství přerostl k lásce, každopádně zajímavá zápletka s dramatem. Logan se topil v problémech života, které mu z velké části naložili jeho rodiče a trvalo mu dlouho, než se s tím dokázal vyrovnat. Vztah dvou nejlepších kamarádů stál za to a jejich neskutečná láska překonala všechny životní překážky a zvládla i delší odloučení. Určitě doporučuji přečíst! :)


Když jsme se proslavili
? - červen 2022
Když jsme se proslavili 2022, Sarina Bowen

Nádherný poslední díl! :) Líbil se mi stejně jako všechny předchozí, každý díl měl něco do sebe. Lianne byla nádherné duše, bohužel kvůli své popularitě uzavřená do sebe a stavěla si kolem sebe zdi, které nakonec dokázal probořit pouze DJ. Ten sice bojoval se svými démony a křivým obviněním, každopádně vše dopadlo jak mělo a i tento příběh určitě stojí za přečtení. :)


Jenom kamarádi
? - červen 2022
Jenom kamarádi 2022, Abby Jimenez

Jednám slovem nádhera. Dlouho jsem nečetla tak vtipnou a dojemnou knihu jako je tato. Autorka dokázala zaujmout už při prvních stránkách a od knihy se nešlo odtrhnout. Velice citlivé téma ohledně ženských problémů, neplodnosti, touze po dítěti a vlastně zklamání v životě a odpírání si svého vysněného vztahu. Kristen byla bojovnice a snažila se držet city na uzdě, jelikož věděla, že trpí bohužel nemocí, které omezuje část jejího partnerského života. Josh byl miláček! Chlap snů spousty žen, který si šel jasně za svým a probořil všechny Kristeniny zdi a vzdal se části svých snů ve prospěch své milované ženy. Jejich neustálé vtipné výměny názorů byly dokonalé, neskutečná přitažlivost mezi oběma hlavními hrdiny byla úžasná a u jejich slovních přestřelek se člověk nedokázal přestat smát. Po takovém vztahu, jako je popsán v knize touží většina párů, najít si nejlepšího kamaráda pro svůj celý život je to nejvíc. Kniha má bohužel i smutnou část, zápletka která se dotkla životů obou hrdinů. Při čtení ukáplo i pár slziček, bohužel i smrt k životu patří, každopádně jsem celou dobu čekala, že to nakonec skončí jinak. Knihu moc doporučuji, určitě se k ní vrátím. Vážně se my vryla pod kůži. :)


Co když zůstaneme
? - červen 2022
Co když zůstaneme 2022, Sarah Sprinz

Těšila jsem se na pokračování! První díl o Samovi a Laurie byl skvělý a musím uznat, že tento byl o krapánek lepší. Amber byla úžasná, talentovaná, mladá slečna, která si prožila svoje muka a bohužel neměla podporu v rodině, proto se dostatečně obrnila proti všemu a postavila kolem sebe nepřístupnou zeď. Emmet byl miláček už v první knize a jeho příběh byl třešničkou na dortu, milý, hodný, neskutečně ochotný a hlavně bojovník, který prorazil všechny zdi a dostal se nejblíž k Amber. I přes několik překážek a nedorozumění v jejich vztahu nakonec dopadlo vše tak jak mělo. Jejich neskutečná přitažlivost a hra se slovy vážně stojí za přečtení. Hodně mě bavilo téma architektury, návrhy a nápady a celé dění ohledně firmy Amberiných rodičů. Od knihy se nešlo odtrhnout. Určitě doporučuji. :)


Setkání v Římě
? - červen 2022
Setkání v Římě 2022, Alice Clayton

Za mě hezky napsaný příběh. Osudová láska si nevybírá a flirt v Barceloně evidentně byl to pravé a po pár letech se z něj stala pravá láska. Zajímavá zápletka v podobě manželství, neopětované lásky a stereotypu. Neskutečná přitažlivost mezí hlavními hrdiny, nádherné prostředí Říma. Nevadí mi situace, kdy se hlavní hrdinka rozvádí a začne si něco se svou osudovou láskou? Proč ne, však ona za rozvod nemůže a proč mít nějaké výčitky? Kniha se četla moc hezky a sama, měla na konci pár zápletek, které se moc hezky objasnily. Určitě doporučuji k přečtení! :)


Námi to končí
? - červen 2022
Námi to končí 2018, Colleen Hoover


Madly
? - červen 2022
Madly 2021, A. Reed (pseudonym)

Druhý díl stejně povedený jako ten první. June se narodila s menší vadou na kráse a trpí tím celý život, její rodiče jí to neusnadňují a tak se uzavírá do své bubliny a přes své hradby k sobě nikoho nechce pustit. Každopádně odvážný rytíř Mason se nevzdává a pomalu, ale jistě Juniny hradby proboří. Opět chválím děj z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Mason byl miláček a zamilovaný blázen. Velice mě bavily slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny. Postupoval podle svého plánu a nakonec získal srdce své milované. :)


Truly
? - červen 2022
Truly 2021, A. Reed (pseudonym)

Moc hezký příběh, možná by si zasloužil více stran a trochu více rozepsat vše do detailu. Ale i tak hodnotím kladně a dávám 5 hvězdiček. Mám ráda knihy z pohledu obou dvou hrdinů. Andie si konečně chce splnit sen a odjet za svou kamarádkou June do Portlandu, ale čeká ji spousta překážek, které musí překonat a v tom potká Coopera, který se do ní na první pohled zamiluje, ale snaží se od ní držet ruce dál. Čeká je spousta překážek a neshod. Určitě doporučuji přečíst. :)


V bouři
? - červen 2022
V bouři 2020, Kathryn Taylor

Pokračování velice zajímavé stejně jako první díl, některé zápletky mi moc neseděly, každopádně kniha je velice napínavá a nakonec se odhalí všechna tajemství. Moc hezký konec se vším všudy! :) Určitě doporučuji přečíst.


Stopy minulosti
červen 2022 (02.-03.)
Stopy minulosti 2020, Kathryn Taylor

Nádherný příběh se zajímavým dějem. Lexie se shodou náhod dostane do míst, které matně poznává a postupně se dozvídá celý svůj příběh. Moc hezky napsáno, spousta zápletek a ten konec? Klobouk dolů, ihned jsem musela číst další díl. Od knihy se nešlo odtrhnout.


Road trip
? - červen 2022
Road trip 2022, Beth O’Leary

Velice hezky napsaná kniha, líbila se mi podobně asi jako Spolubydlící. Velké plus přikládám prolínání dějů z minulosti a přítomnosti, kde se vyjasnila spousta nesrovnalostí ve vztahu mezi Addi a Dylanem, dále také pohledy obou dvou hlavních hrdinů. Velice vtipný děj, spousta zápletek, rodinných dramat a nakonec šťastný konec. U knížky se zasmějete, určitě doporučuji. :)


1 ...