Ralemo

Toužím po toběToužím po toběJ. T. Geissinger

Velice povedená kniha, stejně jako oba předchozí díly. U knížky jsem se vážně nasmála. Kimber, která padne v jednu chvíli na dno nejen v osobním, ale i profesním životě neváhá a přijímá svoji šanci, jak zachránit otcův podnik. Do cesty se jí ale postaví sexy ital, který o ni jeví enormní zájem.
Vtipně napsáno se spoustou zápletek, dramat, kuriozit a hlavně spoustou hádek mezi hlavními hrdiny, nakonec i jejich vztah dopadne tak jak má a Kimber objeví to, na co celý život čekala. Určitě doporučuji přečíst! Nešlo se odtrhnout, kniha se četla sama. :)

Zvodné peniazeZvodné peniazeAngelina M. Lopez

Za mě velice povedená kniha, se zajímavým tématem. To jsem ještě nečetla, miliardářka a vinař. Velice zajímavá zápletka, kdy od postupné nenávisti se tato dvojice dostane až k vytoužené lásce a pochopení a nakonec si splní svoje největší sny. Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, slovenština mi vůbec nevadí, každopádně zajímavý děj, se spoustou zápletek, dramat, hádek a rozporů nejen v rodině. Určitě stojí za přečtení, doporučuji :)

Ve tvých snechVe tvých snechKristan Higgins

Nádherné pokračování série Modrá volavka! Jack byl miláček a i na něj se konečně usmálo štěstí v podobě sexy policistky. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou v podobě ex přítelkyň a přítelů. Kéž by byly další díly! Určitě v této sérii je ještě pár postav, které by si zasloužily svoje zamilované příběhy.

Bez zábranBez zábranT. L. Swan

Oba dva předchozí díly byly skvělé, každopádně tento můžu říct, že byl zatím nejlepší! Zajímavý příběh o šéfovi a podřízené se spoustou sakrasmu, nenávisti, neustálého dohadování, každopádně, jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.
Nádherně napsáno, nešlo se odtrhnout, musela jsem dočíst do konce. Zajímavá zápletka v podobě prodejkyně obrazů, které vše zamotala, ale nakonec dokázala, že pravá láska existuje.
Kate byla úžasná mladá dáma, která se snažila nepropadnout kouzlu Elliota Millese, každopádně kdo by odolal sice navenek frajírkovi, ale který uvnitř skrývá to pravé ořechové.
Určitě se k této knize někdy v budoucnu vrátím, neskutečně jsem se nasmála hlavně v pasážích o kachnách. Vážně všem doporučuji. :)

Její keříkJejí keříkPenelope Bloom

Vtipná, krátká jednohubka. Neurazí, ale nenadchne. Zajímavý, místy až nereálný příběh. Každopádně oddechový příběh o Nell a Harrym, kteří se poznali díky zajímavému úkazu. :D Odpočinková literatura s lehkou zápletkou, troškou dramatu a veselým koncem. :) Určitě stojí za přečtení, jako předchozí knihy, každopádně Penelope napsala už určitě lepší knihy.

Šance na štěstíŠance na štěstíKristan Higgins

Tento díl se mi zatím líbil asi ze všech nejvíc. Krásně a vtipně napsáno, prostředí Modré volavky, neustále hlavní hrdiny předchozích knížek potkáváme a dozvídáme se o jejich životě. Každopádně kniha má vše, drama v podobě bývalé lásky, spoustu zápletek, smutnou část a šťastný konec. Lucas byl miláček a Colleen byla užasná mladá dáma, alias neřízené střela. Určitě doporučuji a těším se na další díl. :)

Dokonalá partieDokonalá partieKristan Higgins

Po delší době jsem se pustila do druhého dílu. Líbil se mi podobně jako první. Hezký romantický příběh z rodinného vinařství o strastech Honor. Honor byla taková chladná, nepřístupná, ale nakonec pomocí Toma postupně roztávala až poznala, kdo je její pravá láska.
Mám radši vyprávění z pohledu hlavních hrdinů, každopádně tuto knihu jsem přečetla jako jednohubku. Těším se na další díl. :)

River WildRiver WildSamantha Towle

Knihu jsem četla už před pár lety, ale dneska jsem na ni narazila a opět jsem propadla jejímu kouzlu. Přečteno na jeden zátah a nešlo se odtrhnout.
Smutný příběh o Annie/Carrie, která si procházela v manželství peklem a rozhodla se změnit svůj život a stát se někým jiným a hlavně se odstěhovat hodně daleko. Přitom narazila na souseda Rivera, který sám bojuje se svými démony a postupně si k sobě nachází cestu.
Jejich slovní výměny jsou úsměvné a čtenáře velice pobaví. Obecně kniha obsahuje velice těžké témata citového vydírání, zneužívání, takže to není jen erotický román. Oba hlavní hrdinové si v životě zažili spoustu špatného a proto konečně najdou klid a mír a hlavně lásku. Kniha je psána z pohledu obou hlavních hrdinů, takže se velice dobře vcítíte do jejich situace.
Určitě doporučuji, stojí za přečtení. :)

DeeplyDeeplyA. Reed (pseudonym)

Třetí díl a stejně povedený, jako oba předchozí. I když v tomto se řešily mnohem závažnější a citlivější témata.
Emočně těžký příběh, jak z pohledu Zoey, tak Dylana. Oba si zažily trable a mají z nich doživotní následky, někdo psychické, někdo i fyzické. Každopádně jejich příběh určitě stojí za přečtení. Postupné sbližování mezi spolubydlícími, nenápadné pohledy a nakonec souznění. Kniha obsahuje vše, drama, zápletku, spoustu bolesti, ale i lásky. Líbí se mi samozřejmě propojení i s postavami z minulých dílů a také, že je kniha psána z pohledu obou dvou hlavních hrdinů.
Krásný romantický příběh se šťastným koncem. Co víc si přát. :) Určitě doporučuji!

Tiché vodyTiché vodyBrittainy C. Cherry

Třetí kniha a opět pecka. Hrozně mě chytla za srdce. Nádherný, smutný příběh o mladé dívce, která vlivem šoku a strachu přijde o hlas a ztratí svobodu, v tu chvíli se mění celý svět nejen pro ni, ale i její rodinu a kamarády. Její nejlepší přítel je tu pro ni, každopádně časem ho nechá jít, aby mohl žít svůj sen. Jak se říká, pravá láska nerezaví, takže i oni po těch všech letech si k sobě najdou cestu. :)
Kniha byla dokonalá, nešlo se odtrhnout, takže jsem ji přečetla najednou. Nádherný, procítěný příběh, nechybělo drama, zápletka, hádky, ale nakonec vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, opět stojí za to! :)

Anti-přítelAnti-přítelPenelope Ward

Moc hezky napsáno, klasické téma sousedů a jejich následné postupné sbližování, nechybělo drama, zápletka a šťastný konec. Každopádně v příběhu bylo hodně rozebírán problém malé Summer s mentálním postižením, to není jen tak v nějaké knize. Vše bylo krásně a výstižně napsáno, Summer byla miláček, vztah mezi Deconem a Carys byl krásný, jiskřilo to mezi nimi od začátku, oba dva hlavní hrdinové si zažili svoje prohry v životě a snaží se jít dál.
Každopádně určitě stojí za přečtení, Penelope je jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Takže za mě spokojenost. :)

Polibek na MykonuPolibek na MykonuCatherine Rider

Určitě lepší než předchozí knihy, taková letní jednohubka. Hezký příběh o mladé lásce v krásném prostředí Mykonosu. Nechybělo ani drama, menší zápletka, ale nakonec dopadlo vše jak mělo. :)

PěšecPěšecSkye Warren

Ten konec? To je něco na moje nervy, utnout to v tom nejlepším a čekat pár měsíců na další díl.
Každopádně je to taková jednohubka, se zajímavým příběhem o statečné Avery, která se snaží zachránit sebe, svého otce a jejich dům a je ochotná pro to udělat všechno. Moc hezky a napínavě napsáno, nešlo se odtrhnout.

Na jedné vlněNa jedné vlněJenn Bennett

Velice hezky se kniha četla, jednoduchý příběh, žádné složitosti. Bailey si seděla na vedení, když nepoznala, kdo vlastně Alex je. Každopádně chápu, že by pak kniha neměla o čem být. Moc hezky napsané, stručně a jasně. Bylo zde vše, drama rodinných vztahů, zápletka, nějaké to tajemství a šťastný konec. Určitě doporučuji. :)

BossBossMarcy Jell

Jedním slovem pecka! Od knihy se nedalo odtrhnout. Zajímavý děj ze zápasnického prostředí. Spousta dramat, zápletek, neskutečné přitažlivosti, ale zároveň smutku a bolesti. Zoe byla odvážná dívka, která bojovala co to šlo, ale okouzlujícímu zápasníkovi Zanemu prostě odolat nemohla. Bohužel ani jejich milostný život nebyl jednoduchý, pořád jim pod nohy někdo házel klacky. Každopádně vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, kniha je nádherně napsaná, hodně jsem se nasmála, nechybí ani neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny. :)

Francouzská lekceFrancouzská lekceNatasha Boyd

Nádherný romantický příběh, který se z velké části odehrává na luxusní jachtě na pobřeží Francie. Děj se spoustou zápletek, dramat, bolesti z minulosti a neskutečné přitažlivosti mezi Josephine a Xaverem. Desetiletá Dauphine je zlatíčko, ihned si získá Josephine a její srdce. Určitě doporučuji přečíst, kniha má sice skoro 500 stran, ale přečteno na jeden nádech. Nešlo se odtrhnout. :)

Dvakrát za uherský rokDvakrát za uherský rokChristina Lauren

Já musím říct, že kniha se mi moc líbila. Nešlo se od ní odtrhnout. Zajímavý příběh, který není okoukaný. Moc hezky a srozumitelně napsaný děj se spoustou dramat, zápletek, opětovných setkání a lásky, která i přes všechny trable trvala celých 14 let. Tate a Sam si prošli peklem a po letech se opět setkávají na natáčení filmu. Moc se mi líbilo herecké prostředí, je zde vše krásně popsáno, dá se velice dobře představit lokace, kde se vše odehrává. Takže já určitě hodnotím pěti hvězdičkami a knihu moc doporučuji. :)

Kudy ke hvězdámKudy ke hvězdámJenn Bennett

Milý, romantický příběh o nejlepších kamarádech a jejich cestě za láskou. Trvalo mi déle, než jsem se začetla, každopádně příběh se moc hezky čte, odehrává se z velké části v krásném prostředí národních parků. Je zde pár zápletek, rodinných dramat. Určitě stojí za přečtení. :)

Drahá AvaDrahá AvaIlsa Madden-Mills

Třetí kniha od této autorky a opět pecka. Od začátku vás vtáhne do děje a nejde se odtrhnout.
Zajímavý a zároveň smutný příběh o mladinké Ave, které si odmalička prochází peklem a ani na střední škole se bohužel neštěstí nevyhne. Jedna noc a celý život je opět v troskách. Vše se snaží překonat a dokázat si, že ji jen tak něco nepoloží.
Knox sice pochází z bohaté rodiny, každopádně taky jeho život není ideální, bojuje sám se svým osudem a přitom se snaží být podporou pro svého bratra.
Ava a Knox se od prvního pohledu nemuseli, každopádně přes to všechno k sobě najdou cestičku a vše se začne ubíjet úplně jiným směrem. Jejich vzájemné přitažlivost je neskutečná. Nádherný, napínavý, smutný příběh se spoustou zápletek, drama, loučení a nakonec se šťastným koncem se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst! :)

Knihkupectví ztrát a nálezůKnihkupectví ztrát a nálezůSusan Wiggs

Hezký a milý příběh z prostředí knihkupectví v San Francisku. Každopádně hodnotím 4* z důvodu špatné přehlednosti v ději. Neustále přeskakování z minulosti do přítomnosti, z postavy na postavu. Bylo docela těžké se zorientovat. Mám ráda příběhy psané v ich formě, kde je jasně dáno kdo to píše. Každopádně kniha má moc hezký děj, sice ze začátku smutný, každopádně postupem času se vše otáčí k lepšímu a kniha je moc hezky ukončena. Určitě doporučuji přečíst. :)

Svítání nad Safírovým zálivemSvítání nad Safírovým zálivemHolly Martin

Nádherný odpočinkový příběh v krásném prostředí zátoky a ostrova. Příběh o dlouhé lásce Arie a Noaha a jejich překážek, které ve společném žití zažívají. Krásné prostředí rodinného hotela, vztahů mezi sourozenci, je zde i pár překážek, každopádně vše nakonec dopadne tak jak má. Určitě doporučuji přečíst, odpočinková kniha k odpolednímu kafíčku. :)

Nestrať mapu k môjmu srdcuNestrať mapu k môjmu srdcuHana Repová

Opět krásná kniha od skvělé slovenské autorky. Klobouk dolů, velká pochvala! Knihu jsem přečetla ne jeden zátah za pár hodinek, nešlo se odtrhnout, zajímavý děj se spoustou zápletek a tajemství. Vztah Lorin a Bena byl dokonalý, jak se spolu postupně seznamovali, prolamovali ledy až nakonec v sobě našli milovanou polovičku. Zajímavé pracovní prostředí, které knihu dost okořenilo. Nádherný epilog ukončil celou tuto krásnou knihu. Určitě doporučuji přečíst! Vážně to stojí za to. :)

Pomýlené srdcePomýlené srdceSamantha Young

Klobouk dolů, nejsem náročný čtenář, ale za poslední dobu tohle byla nejlepší kniha, kterou jsem četla! Nešlo se odtrhnout a děj pořád nutí číst dál a dál. Asi bych řekla, že to byla nejlepší kniha od této autorky.
Nádherný příběh Jane a Jamieho. Začněme od postupně, první část knihy nádherně popsaná o tom jak vše začalo, jaký byl jejich mladistvý vztah a jaké bylo problémy mezi Jane a Lornou. Jane si odmalička prošla peklem a konečně ve 13 letech našla přátele na celý život, kteří byli schopni pro ni obětovat vše. Bohužel po nešťastné nehodě nakonec přijde o nejlepší kamarádky a nakonec i o svého milovaného přítele vinnou Lorny.
Druhá část je smutná, o zklamání, selhání a nešťastné lásce. Přitažlivost mezi Jane a Jamiem je neskutečná po celou knihu, takto vypadá osudová láska.
Jamie po tom co se vrátí zpět do reálného světa má jedinou vidinu a to se pomstít všem za to co se stalo Sky a jemu. Postupně nachází opět cestu k Jane a opět propadá její lásce. Obdivuji Jane za to, co vše musela od Jamieho snést, ale je vidět, jak mu celou dobu byla věrná a nikdy se přes něj nedostala. Nakonec se konečně oba dozví, co je od sebe rozdělilo a ženou se za spravedlností, které nakonec dosáhnou a konečně mohou žít spolu a šťastně. Krásný konec se vším všudy. Určitě doporučuji přečíst, kniha vážně stoji za to!

Rozzlobený bůhRozzlobený bůhL. J. Shen

Všechny díly byly skvělé, ale musím říct, že tento byl nejlepší co jsem četla!
Klobouk dolů, neskutečná zápletka, složitý děj, láska až za hrob a potlačování citů. Zajímavý a peprný vztah mezi Vaughnem a Lenorou, propletený uměním, nenávistí, láskou a spoustou tajemství. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, skvěle popsané sexuální scény. Těžko se četla situace co vše se v mládí Vaughnovi stalo, to jsem měla husí kůži, čím vsím si chlapec musel projít. Každopádně i jeho příběh přes všechny překážky má šťastný konec se vším všudy. :)

Říše neřestiŘíše neřestiMeghan March

Poslední díl, kde se vyjasnili všechny otázky! Opět taková jednohubka, kdyby všechny tři díly byly v jedné knize, bylo by to fajn. Takto je to zbytečně rozdělené a natažené. Každopádně ani poslední díl nezklamal. Děj byl velice napínavý a dramatický. Postupně se dozvídáme všechny tajemství a zápletky. Neskutečná přitažlivost mezi Kenem a Temperance. Krásný a šťastná epilog nakonec. Určitě doporučuji přečíst a těším se na další knihy od této autorky. :)

Muž mých snůMuž mých snůPenelope Ward

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek a opět nezklamala. Moc jsem se na tuto knihu těšila a moc se mi líbila.
Krásný a zároveň smutný příběh o Farrah a Jacovi a jejich kostrbaté cestě za společným štěstím. Klasická hezká romantika se vším všudy, nechybělo drama, zápletka a nakonec šťastný konec. Určitě neurazí a knihu doporučuji, ideální oddechovka k odpolednímu kafíčku. :)

MollyMollyAgnieszka Lingas-Łoniewska

No přemýšlím jak hodnotit. Asi bych dala 4,5*.
Určitě zajímavý příběh, se zapeklitou zápletkou a dramatem. Molly si odmalička prochází peklem, se životem bojuje co se dá a bohužel se nechala nalákat na různé podvody, aby si zaopatřila peníze a tím si velice komplikuje život. Viktor byl miláček, od začátku se snažil Molly pomoct a přesvědčit ji o změně životního stylu, bohužel přes spoustu neshod se to nepovede a Molly si musí odpykat trest za všechny svoje prohřešky. Viktor i přes to všechno o ni bojuje a počká si na šťastný konec se vším všudy. Určitě stojí za přečtení.

Když jsme se proslaviliKdyž jsme se proslaviliSarina Bowen

Nádherný poslední díl! :) Líbil se mi stejně jako všechny předchozí, každý díl měl něco do sebe. Lianne byla nádherné duše, bohužel kvůli své popularitě uzavřená do sebe a stavěla si kolem sebe zdi, které nakonec dokázal probořit pouze DJ. Ten sice bojoval se svými démony a křivým obviněním, každopádně vše dopadlo jak mělo a i tento příběh určitě stojí za přečtení. :)

Oheň mezi námiOheň mezi námiBrittainy C. Cherry

Krásně napsaný, velice citově těžký příběh. Moc hezký vztah dvou mladých lidí, který z kamarádství přerostl k lásce, každopádně zajímavá zápletka s dramatem. Logan se topil v problémech života, které mu z velké části naložili jeho rodiče a trvalo mu dlouho, než se s tím dokázal vyrovnat.
Vztah dvou nejlepších kamarádů stál za to a jejich neskutečná láska překonala všechny životní překážky a zvládla i delší odloučení.
Určitě doporučuji přečíst! :)

Nevinnost se zavázanýma očimaNevinnost se zavázanýma očimaAlessandra Torre

Kniha se četla velmi hezky, určitě má svoje kouzlo. Čekala jsem na konci nějaké drama, zápletku, ale ta nepřišla, takže není takové to očekávání co bude v dalším dílu, každopádně jsem zvědavá na pokračování. Klasické téma šéfa a podřízené. Za mě určitě hodnotím kladně. :)