Ronanovo srdce přehled

Ronanovo srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506796/bmid_ronanovo-srdce-DlY-506796.jpg 4 195 195

Vested Interest: ABC Corp. série

Ronan Callaghan je nejstarší z trojčat, i když jen o pár minut. Celý život se staral o své bratry, nikdy nebyl vnímán jako individualita. Když se jeho bratři vydají vlastní cestou, cítí se sám a zmatený. Pak ale potká Beth. Servírku, která ho vidí takového, jaký je. Bez jeho bohatství či rodiny. Ženu, která ho chce jen pro něj samotného. Uchvátí jeho srdce, ale jak se Beth zachová, až zjistí pravdu, kterou skrývá? Když se Ronanovy dva životy střetnou, musí najít správnou rovnováhu a přesvědčit Beth, že je stále tím mužem, do kterého se zamilovala. Ronanovo srdce, druhá kniha nové série Vested Interest: ABC Corp. od Melanie Moreland, je nádherně povznášejícím příběhem o lásce, ztrátě a důležitosti rodiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Finding Ronan´s Heart , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ronanovo srdce. Přihlašte se a napište ho.

adela2230
02.04.2024 5 z 5

Super příběh, autorka umí fakt upoutat. Kniha se čte velmi dobře.

Lee7
30.01.2024 4 z 5

Pěkné pokračování, milé, jemné, trocha dramatu a zákusek na dalšího bráchu. Líbil se mi příběh, čtení mi šlo jak po másle. Těším se na dalšího bratra.

Andrejka91
29.01.2024 4 z 5

Až na tu " pipinku" to byla příjemná oddechovka. Za mě lepší průměr, neurazí nenadchne. Už toho na mě bylo asi moc z této série, přijde mi to na jedno brdo.

10 nejprodávanějších eknih (březen)

13.04.2023

Kořist, Ty chladné oči a další knižní novinky (11. týden)

12.03.2023

Kniha Ronanovo srdce v seznamech