Ralemo Ralemo komentáře u knih

Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Natálie Soldátová

Na tuto knihu jsem narazila na TikToku, autorka ji moc hezky propagovala, každopádně kniha neurazí, ale nenadchne. Podobné téma jako 365 dní, jen bohužel mnohem hůře napsané. Pár menších rozdílů zde najdete, ale jinak je to velice podobné. Chtělo by to více propracovat do detailů, hezké prostředí Itálie, hodně opakujících se slov, každopádně začínající autorce fandím a budu se těšit na nějakou další knihu. :)

29.08.2022 2 z 5

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

Velice zajímavý příběh, který vás ihned vtáhne do děje. Líbilo se mi prolínání přítomnosti a minulosti. Smutná zápletka v podobě bezdomovce Cada. Každopádně se Kailye zachovala správně a snažila se pomoct staré lásce. A jak se říká, stará láska nerezaví. Bylo mi líto Ryana, jak to vše pro něj dopadlo. Určitě stojí za přečtení. :)

24.08.2022 4 z 5

Za italským snem Za italským snem Jo Thomas

Nádherná kniha z okouzlujícího italského prostředí. Knihu jsem zhltla, nešlo se odtrhnout. Krásně a romanticky napsaný příběh o Lucii a Giacomovi. Bylo zajímavé pozorovat, jak si k sobě tito mladí lidé opět nachází cestu, i když přitom bojovali o svoji budoucnost. Kniha se mi moc líbila, zajímavé téma rovnocennosti žen a mužů. Určitě doporučuji přečíst, nad jejich kulinářskými dovednostmi se mi sbíhaly sliny. Hned bych letěla do Itálie. :)

21.08.2022 5 z 5

Ochraň mě Ochraň mě J. L. Beck

Damon v prvním díle vystupoval jako člověk, se kterým se nechcete nikdy potkat. Každopádně i na něj přišlo a našel se v něm kousek lidskosti. Kiera si kvůli bratrovi prochází peklem a nakonec najde své útočiště u Damona. Jednoduchý, krátký příběh. Četl se moc hezky, zajímavá zápletka v podobě zlého bratra a jeho syna. Těším se na pokračování, kniha skončila v tom nejlepším.

20.08.2022 4 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

Krátký, jednoduchý příběh. Zajímavá zápletka v podobě nábožensky založené rodiny, Hrdina si prošel peklem, každopádně pravá láska si nevybírá a tito dva naprosto odlišní lidé si k sobě našli cestu. Kniha se četla hezky, taková oddechovka k odpolednímu kafíčku. :)

20.08.2022 4 z 5

Holka přes palubu Holka přes palubu Tessa Bailey

Měla jsem velký problém se do knihy začíst, ze začátku jsem ji dvakrát odložila. Po pár dnech jsem se k ní vrátila a už jsem se nemohla odtrhnout. Nádherně napsaný příběh se zajímavého prostředí rybářského městečka o dvojici, kde každý pochází z naprosto odlišného světa a i přes všechny rozdíly, které mezi nimi jsou, si k sobě najdou cestu a zjistí, co jim v životě chybělo. Nádherně napsáno, zajímavá zápletka, mohl být i druhý díl o Hannah. Určitě doporučuji přečíst. :)

18.08.2022 5 z 5

Od nenávisti k láske Od nenávisti k láske Angelina M. Lopez

Druhý díl mnohem lepší než první. :) Zajímavý příběh o nešťastné lásce, spoustě bolesti, lží a snahy o zachránění vinného ráje. Nadaná princezna Sofie, které se snaží zachránit svoje vinařství a zároveň si uchránit svoje zlomené srdce před rockovou hvězdou. Hezky napsáno, líbilo se mi propojení postav z minulého dílu. Určitě doporučuji přečíst.

18.08.2022 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Velice povedená kniha, stejně jako oba předchozí díly. U knížky jsem se vážně nasmála. Kimber, která padne v jednu chvíli na dno nejen v osobním, ale i profesním životě neváhá a přijímá svoji šanci, jak zachránit otcův podnik. Do cesty se jí ale postaví sexy ital, který o ni jeví enormní zájem.
Vtipně napsáno se spoustou zápletek, dramat, kuriozit a hlavně spoustou hádek mezi hlavními hrdiny, nakonec i jejich vztah dopadne tak jak má a Kimber objeví to, na co celý život čekala. Určitě doporučuji přečíst! Nešlo se odtrhnout, kniha se četla sama. :)

07.08.2022 5 z 5

Zvodné peniaze Zvodné peniaze Angelina M. Lopez

Za mě velice povedená kniha, se zajímavým tématem. To jsem ještě nečetla, miliardářka a vinař. Velice zajímavá zápletka, kdy od postupné nenávisti se tato dvojice dostane až k vytoužené lásce a pochopení a nakonec si splní svoje největší sny. Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla, slovenština mi vůbec nevadí, každopádně zajímavý děj, se spoustou zápletek, dramat, hádek a rozporů nejen v rodině. Určitě stojí za přečtení, doporučuji :)

07.08.2022 4 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Nádherné pokračování série Modrá volavka! Jack byl miláček a i na něj se konečně usmálo štěstí v podobě sexy policistky. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou v podobě ex přítelkyň a přítelů. Kéž by byly další díly! Určitě v této sérii je ještě pár postav, které by si zasloužily svoje zamilované příběhy.

03.08.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Oba dva předchozí díly byly skvělé, každopádně tento můžu říct, že byl zatím nejlepší! Zajímavý příběh o šéfovi a podřízené se spoustou sakrasmu, nenávisti, neustálého dohadování, každopádně, jak se říká, co se škádlívá, to se rádo mívá.
Nádherně napsáno, nešlo se odtrhnout, musela jsem dočíst do konce. Zajímavá zápletka v podobě prodejkyně obrazů, které vše zamotala, ale nakonec dokázala, že pravá láska existuje.
Kate byla úžasná mladá dáma, která se snažila nepropadnout kouzlu Elliota Millese, každopádně kdo by odolal sice navenek frajírkovi, ale který uvnitř skrývá to pravé ořechové.
Určitě se k této knize někdy v budoucnu vrátím, neskutečně jsem se nasmála hlavně v pasážích o kachnách. Vážně všem doporučuji. :)

01.08.2022 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Vtipná, krátká jednohubka. Neurazí, ale nenadchne. Zajímavý, místy až nereálný příběh. Každopádně oddechový příběh o Nell a Harrym, kteří se poznali díky zajímavému úkazu. :D Odpočinková literatura s lehkou zápletkou, troškou dramatu a veselým koncem. :) Určitě stojí za přečtení, jako předchozí knihy, každopádně Penelope napsala už určitě lepší knihy.

31.07.2022 4 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Tento díl se mi zatím líbil asi ze všech nejvíc. Krásně a vtipně napsáno, prostředí Modré volavky, neustále hlavní hrdiny předchozích knížek potkáváme a dozvídáme se o jejich životě. Každopádně kniha má vše, drama v podobě bývalé lásky, spoustu zápletek, smutnou část a šťastný konec. Lucas byl miláček a Colleen byla užasná mladá dáma, alias neřízené střela. Určitě doporučuji a těším se na další díl. :)

30.07.2022 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Po delší době jsem se pustila do druhého dílu. Líbil se mi podobně jako první. Hezký romantický příběh z rodinného vinařství o strastech Honor. Honor byla taková chladná, nepřístupná, ale nakonec pomocí Toma postupně roztávala až poznala, kdo je její pravá láska.
Mám radši vyprávění z pohledu hlavních hrdinů, každopádně tuto knihu jsem přečetla jako jednohubku. Těším se na další díl. :)

25.07.2022 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Knihu jsem četla už před pár lety, ale dneska jsem na ni narazila a opět jsem propadla jejímu kouzlu. Přečteno na jeden zátah a nešlo se odtrhnout.
Smutný příběh o Annie/Carrie, která si procházela v manželství peklem a rozhodla se změnit svůj život a stát se někým jiným a hlavně se odstěhovat hodně daleko. Přitom narazila na souseda Rivera, který sám bojuje se svými démony a postupně si k sobě nachází cestu.
Jejich slovní výměny jsou úsměvné a čtenáře velice pobaví. Obecně kniha obsahuje velice těžké témata citového vydírání, zneužívání, takže to není jen erotický román. Oba hlavní hrdinové si v životě zažili spoustu špatného a proto konečně najdou klid a mír a hlavně lásku. Kniha je psána z pohledu obou hlavních hrdinů, takže se velice dobře vcítíte do jejich situace.
Určitě doporučuji, stojí za přečtení. :)

24.07.2022 5 z 5

Deeply Deeply Ava Reed (p)

Třetí díl a stejně povedený, jako oba předchozí. I když v tomto se řešily mnohem závažnější a citlivější témata.
Emočně těžký příběh, jak z pohledu Zoey, tak Dylana. Oba si zažily trable a mají z nich doživotní následky, někdo psychické, někdo i fyzické. Každopádně jejich příběh určitě stojí za přečtení. Postupné sbližování mezi spolubydlícími, nenápadné pohledy a nakonec souznění. Kniha obsahuje vše, drama, zápletku, spoustu bolesti, ale i lásky. Líbí se mi samozřejmě propojení i s postavami z minulých dílů a také, že je kniha psána z pohledu obou dvou hlavních hrdinů.
Krásný romantický příběh se šťastným koncem. Co víc si přát. :) Určitě doporučuji!

24.07.2022 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Třetí kniha a opět pecka. Hrozně mě chytla za srdce. Nádherný, smutný příběh o mladé dívce, která vlivem šoku a strachu přijde o hlas a ztratí svobodu, v tu chvíli se mění celý svět nejen pro ni, ale i její rodinu a kamarády. Její nejlepší přítel je tu pro ni, každopádně časem ho nechá jít, aby mohl žít svůj sen. Jak se říká, pravá láska nerezaví, takže i oni po těch všech letech si k sobě najdou cestu. :)
Kniha byla dokonalá, nešlo se odtrhnout, takže jsem ji přečetla najednou. Nádherný, procítěný příběh, nechybělo drama, zápletka, hádky, ale nakonec vše dopadlo, tak jak mělo. Určitě doporučuji přečíst, opět stojí za to! :)

22.07.2022 5 z 5

Anti-přítel Anti-přítel Penelope Ward

Moc hezky napsáno, klasické téma sousedů a jejich následné postupné sbližování, nechybělo drama, zápletka a šťastný konec. Každopádně v příběhu bylo hodně rozebírán problém malé Summer s mentálním postižením, to není jen tak v nějaké knize. Vše bylo krásně a výstižně napsáno, Summer byla miláček, vztah mezi Deconem a Carys byl krásný, jiskřilo to mezi nimi od začátku, oba dva hlavní hrdinové si zažili svoje prohry v životě a snaží se jít dál.
Každopádně určitě stojí za přečtení, Penelope je jedna z mých nejoblíbenějších autorek. Takže za mě spokojenost. :)

21.07.2022 5 z 5

Polibek na Mykonu Polibek na Mykonu Catherine Rider

Určitě lepší než předchozí knihy, taková letní jednohubka. Hezký příběh o mladé lásce v krásném prostředí Mykonosu. Nechybělo ani drama, menší zápletka, ale nakonec dopadlo vše jak mělo. :)

20.07.2022 4 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Ten konec? To je něco na moje nervy, utnout to v tom nejlepším a čekat pár měsíců na další díl.
Každopádně je to taková jednohubka, se zajímavým příběhem o statečné Avery, která se snaží zachránit sebe, svého otce a jejich dům a je ochotná pro to udělat všechno. Moc hezky a napínavě napsáno, nešlo se odtrhnout.

17.07.2022 5 z 5