Dokonalá partie

Honor Hollandová dostala od své celoživotní lásky kopačky. A jen o tři týdny později se její milovaný zasnoubí s její nejlepší kamarádkou. Honor se sice snaží dělat, jako by se jí to nedotklo, ale na maloměstě se stejně nic neutají. Z náhlého popudu (a také trochu z pomsty) navrhne šarmantnímu Britovi Tomu Barlowovi dočasné manželství z rozumu. Je to ale opravdu tak dobrý nápad? Začíná pro ni hektické období – snoubenec, kterého vlastně nezná, hádka s bývalou kamarádkou, náročná práce v rodinném vinařství. Naštěstí aspoň předstíraná láska funguje tak dobře, že by snad mohla být i pravá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330460/big_dokonala-partie-kEY-330460.jpg 4.2242

Modrá volavka 2.

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Perfect Match, 2013

Kniha Dokonalá partie

Kniholapka
08.04.2021

Tato kniha je takovou pěknou romantickou jednohubkou, která vám zpříjemní den. Ze začátku se mi Honor zdála hodně chladná a nepřístupná a překvapilo mě, že si ani neuvědomila, jak na ostatní působí. Díky Tomovi, ale hodně svých priorit a celkový pohled přehodnotila. Samozřejmě ani on nebyl bez chyb, ale vzájemně tvořili skvěle se doplňující tým. Mohu jen doporučit. Romantické duše jistě potěší.
A co víc, Honořina babička s dědečkem a jejich „pošťuchování" bylo opravdu příjemným zpestřením. Kniha nám ukazuje spoustu vrstev přátelství a vztahů v rodině. Myslím, že si čtení užijete.

allyska
02.03.2021

Určitě stojí za přečtení, jen mě tak nenadchl hlavní pár, hlavně kvůli chladné Honor. Ta totiž v životě znala jen práci a brala zavděk chlapem, který se jí občas ozval, když měl chuť na sex. A po počátečním rozčarování neustále číst, co si myslí její vajíčka, to bylo kapku moc. U Toma jsem se spíš podivovala, že dokáže tak dlouho čekat a zahazovat se u pořádné práce do té doby, než se jeho nevlastní syn probere a bude s ním chtít trávit čas.

Raislin
27.02.2021

Tato kniha je moc hezká, čtivá a za mě hezčí než Návrat na Vinici. V první knize mi moc sympatická Honor nebyla, ale tady se to naprosto změnilo. Tato kniha mi vykouzlila úsměv na tváři a pak i slzy v očích.

Jurajovamaka
05.02.2021

Pokračovanie, dovolím si povedať, veľmi úspešnej jednotky - Ženíchov svedok. Asi by sme si mali zvyknúť, že knižka od Kristan Higginsovej znamená zaručenú kvalitu. Naozaj, po prvej časti, táto druhá nesklamala, udržala úroveň a nastolenú latku tej prvej. A opät bola výborná, pútavá od začiatku až do konca, do poslednej stránky (až tak, že sa človek nevie odtrhnúť a číta ju vkuse). Zo začiatku som mala trochu obavy, keďže to tentoraz bolo najmä o Faithinej sestre, Honor Hollandovej a jej životných peripetiách (medzi nami, v jednotke nebola mojou obľúbenou postavou). Autorka to spracovala veľmi zaujímavo - v každej knihe sa sústreďuje na niekoho iného z Manningsportu a nezabúda spomenúť aj ostatných (tých z predošlých kníh, ktorých si čitatelia už obľúbili), čím sa dozvedáme aj o ich ďalších osudoch. Jednoducho, romantika naozaj na úrovni, výborne spracované, vykreslené, pútavé, ja osobne sa ku knihám stále vraciam a neviem ich pustiť z ruky. Jediné, čo si prajem je, aby sa preložili všetky knižky zo série Modrá volavka (budú preložené? ak áno, kedy? ak nie, bola by to obrovská škoda!) a aby sme si ich všetky mohli prečítať v našej krásnej slovenčine.
Aby som to zhrnula, ak náhodou premýšľate, či do toho ísť, kúpiť ju alebo prečítať, tak rozhodne choďte do toho! Myslím, že kniha sa bude páčiť aj náročnejším čitateľkám. Určite si oddýchnete, zasmejete sa, budete dojatí a občas vám možno vyhŕkne slzička alebo sa budete usmievať. Dávam 5 zaslúžených hviezdičiek (aj keď mojou srdcovkou je jednotka, lebo mi veľmi učaroval Levi).

Siegrid
08.10.2020

Za mě hezčí díl než ostatní. Až na ty její vaječníky:-), stačí 1x až 2x, člověk by se zasmál, ale pak už to přijde fakt ujeté. Autorka píše zase trošku jinak než ostatní, oslovila mě, že jsem si přečetla celou sérii.

Aja39
17.09.2020

První kniha od autorky a moc se my příběh líbil. Nemohla jsem odložit knihu jejich postupné sblížovaní mě bavilo. Krásné čtení.

NikolaSkop
31.07.2020

Příběh mě moc bavil. Za mě rozhodně stojí za přečtení! :) Hned jdu na další knihu ze serie. Doporučuji! :)

petulkapeta
26.06.2020

Nemuzu si pomoct,ale tahle serie me bavi cim dal vic a vic...Honor zamilovana do kamarada,ktery to nevidi nebo nechce videt,ještě že potkala Toma :) Tom jaky zachranar to se mi libilo...