Dokonalá partie

Honor Hollandová dostala od své celoživotní lásky kopačky. A jen o tři týdny později se její milovaný zasnoubí s její nejlepší kamarádkou. Honor se sice snaží dělat, jako by se jí to nedotklo, ale na maloměstě se stejně nic neutají. Z náhlého popudu (a také trochu z pomsty) navrhne šarmantnímu Britovi Tomu Barlowovi dočasné manželství z rozumu. Je to ale opravdu tak dobrý nápad? Začíná pro ni hektické období – snoubenec, kterého vlastně nezná, hádka s bývalou kamarádkou, náročná práce v rodinném vinařství. Naštěstí aspoň předstíraná láska funguje tak dobře, že by snad mohla být i pravá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/330460/dokonala-partie-kEY-330460.jpg 4.2112

Modrá volavka (2.)

The Perfect Match (2013)

Vydáno:, Ikar (ČR)

dyger
včera

Kniha na relax...

Evka27

První díl jsem zhltla, kniha o Honor mě docela zklamala, nepochopila jsem její sebetrýznění neustálým kontaktem s expřítelem i exkamarádkou a stálé připomínky jejích vajíček mi přišly už trapné. Zpočátku pobavilo, ale neustálé omílání dokola bylo už přes míru. Oceňuji akorát linku s Charliem, to bylo na rozdíl od pokusu o akční scény se záchranou života uvěřitelné.

alekis

Honor ani netušila, co v ní vůbec je,
dokud nedala té zmiji Daně na budku :-)!
Tom musel přicestovat až zpoza moře z Anglie,
aby vyfouk amíkům tuhle sladkou jahůdku :-)!

Tančila, tleskala a plesala vajíčka,
že budou mít anglického zajíčka :-)!
(Tom 32, Honor 35)

Veršík o vajíčkách zdá se být mimo mísu... ale je zcela na místě. Knížku jsem četla ve slovenském překladu a fóry kolem vajíček byly vtipné!
Když pominu pár klasických klišé, tak je to celkově čtivé, vtipné a zábavné, a hlavní hrdina je obvyklý urostlý, svalnatý, silný, udatný a zdatný Pan Božský - přesně jak to má ve správné romanci být!!!

A padouch bývalý amant teď ať v koutě brečí,
a falešná kámoška ať vztekem ječí!

elisa194

Kniha neurazi a ani nenadchne. Taková průměrná oddychovka.

liletka_a

Musím přiznat, že se mi líbila víc jak jednička. Honor byla, ale na můj vkus až moc hodná.. Za to Tom.. Jelikož jsem žila skoro dva roky v Anglii, nějak si toho drsného angličana nemůžu představit, jelikož britové jsou spíš slušňácký..:D Ale budiž. Na to, že je ode mě Honor o 10 let starší, docela jsem se do ní dokázala vžít, Danu a milého Bradona (Brogana :D) bych už v půlce knihy odkázala někam a rodinka Hollandových zase vzala za srdce..:)) Na konci mi přišlo, že Honor Tomovi odpustila nějak moc rychle, chvíli by asi zasloužil potrápit a babi s dědou se přeci jen milují až za hrob:)

MinaHawke

Nádherná kniha, u které jsem se smála, ale i slzička ukápla. Honor i Tom byli oba sympatičtí, hned jsem si je zamilovala. Ale i ostatní postavy jsem měla ráda, tedy až na Brogana a Danu. Kniha určitě stojí za přečtení.

nani_nka

Rodinu Hollandovcov som si zamilovala už v prvej časti a aj teraz mi prinášali úsmev na tvár,či už išlo o hašterenie starých rodičov,sexom posadnutú Pru alebo zlatíčko Faith. Jedinou chybičkou v tejto knižke bol Tom,ktorého som si nevedela obľúbiť,hoci som sa každou prečítanou stránkou o to snažila. Naštastie v tejto knihe to neplatí,že nesympatický hlavný hrdina rovná sa zlá kniha,pretože odhliadnuc od Toma bolo všetko perfektné.

Aracely

Konec mě dojal a dostal, proto dávám nakonec 5* místo čtyř... Začátek mi dal tedy pěkně zabrat, trvalo mi přes padesát stran, než jsem se do knihy začetla, což z celkového počtu 400 stránek ještě jde. Hlavně si za to mohu sama, začala jsem druhým dílem a bylo tam mnoho vedlejších postav, hlavně početná rodinka hlavní hrdinky a další... Číst to někdy znovu, už v tom nebudu tak ,,plavat."
V tomto příběhu je na prvním místě rodina a je vidět, co všechno jsme pro rodinu ochotní udělat... Honor byla velice naivní až hloupá v několika případech, ale ona i její ,,krysička" Spike si ke mně našly cestu :-). A Tom byl velice tvrdý oříšek, na pohled uzavřený, tvrdý a cynický chlap, ale se srdcem na dlani, v jádru to byl moc hodný chlap...

Posuďte sami, doporučuji k přečtení!

neliska
09. dubnaodpad!

Knížku jsem nedočetla. To se prostě snad ani nedá. Stále se opakující slovo "vajíčka" mě úplně znechutilo.

4xbabča

Příběh Honor je moc milé a pohodové čtení, které má spád a nechybí ani humorný nadhled hlavní hrdinky příběhu. A její partner Tom britský profesor je velký sympaťák. Je to kniha, kterou mohu jen doporučit.

helenkan

I tenhle díl se mi moc líbil. Celá rodina Hollandových je sympatická a jejich vztahy suprový. A vždycky mě dostanou hádky a poznámky prarodičů. :-) Prostě skvělá pohodovka.

zdehan

Kniha se dobře četla taková oddechovka ale pěkná.

keiko33

Prijemna oddychovka. Bolo to lepsie ako prvy diel a aj slovensky preklad sa polepsil oproti prvemu. Tom mi chvilami liezol na nervy s tou jeho sebalutostou, no vynahradil to jeho oddanou laskou k Charlimu. A asi najlepsia na tejto knihe bola cela rodina Hollandovcov a hlavne stari rodicia. To ich vecne hasterenie nemalo chybu.

malazluta

Děj knížky příjemně plyne, je svěží a zábavný, styl psaní autorky mi opravdu sedí. Těším se na další díl.

Adelin239

Za mě byl tento díl o trochu lepší než ten první. V něm se mi Honor jevila jako uzavřená a mrzutá žena, která jen šířila špatnou náladou. V tom druhém se více otevřela a ukázala se v pravém světle. Líbila se mi o to víc. A Tom samozřejmě taky.
Krásná kniha, která se četla sama :-)

Evka3814

Knížka se mi velice líbila, akorát mě mrzel uspěchanej konec. Jinak pohodovka na dlouhé večery

bafuskyBaf

Super oddychovka. Romanťárna každým coulem.. :-)

Meryl555

Moc se mi líbila - bezva čtení pro ženy - doporučuji

Lee7

Četla se snadno a sama. Vtipná a bavila mě. Ne lehký večer skvělá pohoda. Oba díly se mi líbí.

Terka18
24.12.2017

Odpočinková knížka u které nemusíte moc přemýšlet a prostě vypnete a v klidu čtete. První díl byl zábavnější, trošku živější. Tady jsem se zasmála taky, pár momentů za to stálo.

1casper
19.12.2017

Moc hezká kniha pro ženy. Za mě, je to přesně ten typ knížky, kterou mám chuť zhltnout na jeden zátah a přitom si ten příběh šetřit co nejdéle.
Děj byl předvídatelný, vůbec mi to nevadilo.
Hodně jsem jsem nasmála u babičky a dědy Honor.

První díl jsem nečetla, s chutí si ho přečtu také.

Doporučuji, hlavně jako oddychovku,.

HNEDOOCKA
06.12.2017

Vtipné, svižné, uvěřitelné, naprostá pohoda, těším se na další od této autorky..

Litocha
28.11.2017

Zpočátku jsem byla nadšená (více než z prvního dílu, přestože/protože neobsahuje tolik humorných vložek a protože je tady o něco méně určité křečovitosti, která mě na začátku předchozí knihy dráždila). Je to opravdu příjemný civilní příběh s poměrně hodnověrně popsanými charaktery. Honor si od začátku získala mé sympatie.
Jak ale knížka postupovala, některé věci mi začaly víc vadit. Honořina vajíčka. Vzpomněla jsem si (a ne v dobrém) na jistou vnitřní bohyni, která mě taky pěkně otravovala.
Tom. Hlavně ve vztahu k bývalé snoubence byl vykreslený jako fouňa. Který chlap bude pokorně čekat, až se k němu vrátí snoubenka nasazující mu parohy?
Honořina starší sestra. Její sexuální eskapády a narážky byly dost protivné. Navíc v první knize jsem získala dojem, že ji všechna tahle dobrodružství spíše obtěžují. Tady z ní byla nejednou nadšená sexuální dračice.
Určitá přepjatost. Některé osoby/scény byly na mě trošku moc vyhraněné. Možná to mělo působit vtipně, ale ne vždycky se to povedlo.
Nic to ale nemění na faktu, že to byla po delší době kniha podobného žánru, kterou jsem přečetla s potěšením. (Nicméně do S. E. Phillipsové autorce podle mě tak dva stupínky chybí.)

evelýny
19.11.2017

Nečekala jsem žádné omračující dílo. Nakonec i anotace u knihy prozrazovala, že nepůjde o žádný originalní námět. Ale tolik podobného s prvním dílem - včetně ,,nablblého" psa :-) - jsem nečekala. Ale mělo mě to napadnout, když se jednalo o příběh starší sestry a o americkou romanci (nic proti americkým romancím). Happy end tomu v mých očích žádnou další hvězdu nepřidal.
U epilogu jsem si opravdu oddychla, že byla spokojena všechna vajíčka hlavní hrdinky a nejenom její. I moje by mohla vyprávět :-)))
Proti gustu žádný dišpitát, ale já bych knihu svým přítelkyním nedoporučila.
A možná jsem jenom naladěna na jiný druh humoru, takže respektuji 86% v hodnocení a knihu s díky vracím tam, kam patří. Tedy do veřejné knihovny.

kanitsuj
29.10.2017

Nakonec dávám čtyři hvězdičky, protože jsem se do příběhu začetla a nebyl tak úplně hloupý, jak jsem podle prvních stránek předpokládala. Konstrukce příběhu je samozřejmě obvyklá a ničím nepřekvapující, ale to k žánru koneckonců patří.

Joyce24
23.10.2017

I toto pokračování příběhů rodiny Hollandů se mi velmi líbilo. Příjemná romantická oddechovka, četlo se téměř samo. Již teď se těším, zda autorka napíše další pokračování. Doporučuji.

Nelička
16.10.2017

Moc hezká pohodovka. Četla se jedním dechem. Občas mi hlavní hrdinové trochu lezly na nervy, ale pravda je, že kdyby spolu normálně mluvili, neměla by autorka o čem psát :-D

JannieH
15.10.2017

Jako od prvního dílu jsem se i tady nemohla odtrhnout od čtení, krásná knížka a už se těším na další díly.

bezzink
04.10.2017

Dalsi dil pro me o neco slabsi nez ten predchozi. Porad to bylo velmi prijemne cteni, ale trochu mi vadila osobnost Honor. Kazdopadne serii doporucuji a tesim se na dalsi dily!

Ann4
04.10.2017

Kniha se mi líbila. Ne,vše vychází tak jak by mělo a přesto to hezky/dobře dopadlo. Je to taková čtivá romance. Doporučuji.

Kristan Higgins

Kristan Higgins