Ve tvých snech

Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland. Ovšem měl by Jack zájem o ženu, jako je Emmaline? Když ale svatební přípravy naberou nečekaný obrat, uvědomí si Emmaline, že to byl bláznivý nápad. Jack je příliš hezký, příliš populární… Proč tedy ale jen s ní mluví o svých nejhlubších pocitech? Proč jenom jí se svěřuje? Pokud chce Emmaline získat svého muže snů, musí v něj začít věřit....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/402039/ve-tvych-snech-YUY-402039.jpg 4.217

Modrá volavka (4.)

In Your Dreams (2014)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Kniha Ve tvých snech

domina
předevčírem

Nevím co si o knize vlastně myslím. Začátek byl opravdu nudný a nezáživný. Později to dostalo spád a kniha začla být i vtipná. Pořád jsem však měla pocit, jako by to psalo víc autorů najednou. I příběh byl velmi rozvětvený, moc postav atd... Chvíli příběh retrospektivní, chvíli šly děje vedle sebe. Měnily se pohledy její i jeho strany a do toho ještě třetí vypravěč. Kniha byla dlouhá a styly se opravdu velmi mísily. Ale příběh jinak vcelku pěkný. Ještě bych se ráda vyjádřila k obálce, která mi připadá úplně scestná. Emmaline měla štěně vlčáka, na obálce je husky nebo malamut.. Jack je blonďák a ten fešák vyobrazený je vyloženě hoooodně tmavovlasý. To se fakt nepovedlo.

EvaSupovic
předevčírem

Opět super díl :-)

Maruš.D

Moc jsem se na knihu těšila, bohužel jsem byla docela dost zklamaná. Někteří autoři prostě nevědí, kdy knihu zkrátit. Po první třetině jsem měla myšlenky na to, to vzdát. Jenže opravdu velmi nerada nedočítám knihy (stalo se to asi jen dvakrát) a tak jsem se rozhodla číst dál. Pár kapitol jsem se dokonce bavila. Byly tam vtipné dialogy a příběh začal nabírat spád. Jenže ve více jak polovině knihy to začalo být zase roztahané, dozvídáte se milion nepodstatných věcí, ktéré tam být nemuseli a vlastně k podstatě se moc nedostáváte. Líbilo se mi, že každý si dořešil své trápení z minulosti, nicméně bych všal více ocenila to, jak se do sebe teda zamilovali. Konec velmi uspěchaný. Celou dobu spolu skoro ani nepromluvili a najednou takový zvrat! Nepřišlo mi to přirozené, té knize jsem to neuvěřila a za mě tedy vážně nic moc. Zjistila jsem, že jsem četla jako první čtvrtou knihy, ale to mi vůbec nevadilo. K předešlým se nejspíš nedostanu.

Kristan Higgins

Kristan Higgins