Ve tvých snech

Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland. Ovšem měl by Jack zájem o ženu, jako je Emmaline? Když ale svatební přípravy naberou nečekaný obrat, uvědomí si Emmaline, že to byl bláznivý nápad. Jack je příliš hezký, příliš populární… Proč tedy ale jen s ní mluví o svých nejhlubších pocitech? Proč jenom jí se svěřuje? Pokud chce Emmaline získat svého muže snů, musí v něj začít věřit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402039/big_ve-tvych-snech-YUY-402039.jpg 4.1216

Modrá volavka 4.

Vydáno: , Ikar (ČR)

In Your Dreams, 2014

Kniha Ve tvých snech

Nika151

Úplně jsem při nákupu přehlédla, že je kniha součástí série, naštěstí to víceméně nevadilo, ačkoliv mi bylo jasné, že některé věty narážely na děj minulých dílů. Emmaline je drsná policejní holka, která je uvnitř hodná a touží po lásce. Musí se vyrovnat s pozváním na svatbu od svého bývalého a je jí jako doprovod dohozen pohledný a milý Jack. Kniha je vtipná, nebyl tam žádná pasáž, u které jsem si přála, ať skončí a pořád se něco děje. Doporučuji pro romantiky se smyslem pro humor :)

moma08
04.08.2022

U tohohle dílů jsem se dost nasmála, ale občas se tam našla i smutná chvilka.
Líbilo se mi, že hlavní hrdinka nebyla dokonalá, měla se ráda taková jaká byla a našla nakonec lásku.
Jack byl občas opravdu takové trdlo, ale i tak jsem si ho zamilovala, jako ostatní mužské hlavní hrdiny v této sérii.
Jedinou výtku mám snad na to, že konce byly rychlé a na mě moc uspěchané.
Kdyby to šlo, tak dám celé série více než 5 ⭐️.
Budu moc doufat, že se u nás přeloží i poslední díl, který je o Connoru a ...
A je mi líto, že se u nás nepoužily originální přebaly knih, kde bylo opravdu stěně vlčáka a i ostatní obálky byly hezčí..

narisa
03.08.2022

I poslední u nás vydaný díl (pozor, ve skutečnosti má tato série pět dílů, ale u nás nebyl ten poslední přeložen) se mi moc líbil. Příběh byl velice čtivý, chvílemi vtipný a často zase dost smutný. Dost mě mrzelo, jak se Kevin zachoval k Emmaline a stejně tak chování Jackovi ex. Ale jinak moc pěkné. Jen škoda toho Connora, ráda bych si díl o něm a Jess přečetla.
Celá série byla skvělá a já se k ní budu ráda vracet.
Doporučuji.

Ralemo
03.08.2022

Nádherné pokračování série Modrá volavka! Jack byl miláček a i na něj se konečně usmálo štěstí v podobě sexy policistky. Moc hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou v podobě ex přítelkyň a přítelů. Kéž by byly další díly! Určitě v této sérii je ještě pár postav, které by si zasloužily svoje zamilované příběhy.

Gibis
13.06.2022

S celou sérií Modrá volavka se moc dobře bavím. Je to lehké, zábavné, vtipné čtení,
u kterého nemusím přemýšlet. Jasně, už od začátku víme, jak to dopadne, ale myslím, že právě proto tyhle romanťárny čteme :)

Sysel
08.12.2021

Krásná kniha. Jen úplný konec je takový přirychlený.

allyska
24.10.2021

Opět krásný příběh a vykreslené postavy. Žádné zbytečné scény ve stylu, jak je ten druhý sexy a že bez sebe nemohou být. Autorka si tohle může odpustit, jelikož umí psát velmi čtivě i o minulosti postav, proč takoví jsou. Potěšili mě zas babi s dědou, jejich narážky a vtípky. Ráda bych si přečetla i další z knížek od Kristan, takže se budu muset hecnout do originálu.

cukrovka
22.10.2021