Ve tvých snech

Emmaline Nealová nutně potřebuje rande. Stačí jedno rande – aby zvládla svatbu exsnoubence a nezbláznila se. Ovšem v Manningsportu není moc velký výběr. Co byste také čekali při populaci 715 obyvatel. Vlastně tu je jedna možnost: místní hrdina a lamač ženských srdcí Jack Holland. Ovšem měl by Jack zájem o ženu, jako je Emmaline? Když ale svatební přípravy naberou nečekaný obrat, uvědomí si Emmaline, že to byl bláznivý nápad. Jack je příliš hezký, příliš populární… Proč tedy ale jen s ní mluví o svých nejhlubších pocitech? Proč jenom jí se svěřuje? Pokud chce Emmaline získat svého muže snů, musí v něj začít věřit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402039/big_ve-tvych-snech-YUY-402039.jpg 4.1181

Modrá volavka 4.

Vydáno: , Ikar (ČR)

In Your Dreams, 2014

Kniha Ve tvých snech

allyska

Opět krásný příběh a vykreslené postavy. Žádné zbytečné scény ve stylu, jak je ten druhý sexy a že bez sebe nemohou být. Autorka si tohle může odpustit, jelikož umí psát velmi čtivě i o minulosti postav, proč takoví jsou. Potěšili mě zas babi s dědou, jejich narážky a vtípky. Ráda bych si přečetla i další z knížek od Kristan, takže se budu muset hecnout do originálu.

cukrovka

Romantická čtivá oddechovka.

Aja39

Moc vydařený příběh tahle dvojice mě bavila takže určitě přečtu celou sérii.

Raislin

Musím se přiznat, že předchozí díly se mi líbí víc. Kniha rozhodně nebyla špatná, ale laťka předchozích dílů byla vyšší! Oddechovka to byla fajn. Jen jsem čekala něco o trochu víc! Každopádně stojí za přečtení.

Annie_en

Skvělá kniha! Série Modrá volavka je naprosto boží, knihy mi opravdu sedí, ale je pravda, že Ve tvých snech se mi líbila asi nejvíc. Proto jsem se k ní už taky po šesté vrátila :)

Doubravka1975
31.12.2020

Kniha mě zaujala v knihovně moc krásnou obálkou, a i když hlavní hrdinové Emmaline a Jack vypadají v příběhu úplně jinak, i Serža je úplně jiné plemeno, je to moc krásný, romantický příběh.
Těším se na další díly série Modrá volavka

Jaruš71
20.12.2020

Celá série čtivá. Škoda, že jsou jen čtyři knihy.

hlavajda93
06.11.2020

Klasická slaďárna se šťastným koncem a ještě sladším Jackem, který musí být sen každé. Akorát mě štvalo, jak se píše, že Jack je blonďák a na obálce je tmavovlasej borec a Serža byl taky uplně jiný plemeno. Stejně jako ostatní knihy série, byla i tato pěkná a čtivá se vstupy do minulosti a typickým humorem. Oceňuji, že se dozvídáme i letmé pokračování ostatních postav z předešlých knih série. V porovnání s ostatními knihami série asi vede příběh Faith.