Dokonalá partie

Dokonalá partie https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330460/bmid_dokonala-partie-kEY-330460.jpg 4 267 76

Modrá volavka série

Honor Hollandová dostala od své celoživotní lásky kopačky. A jen o tři týdny později se její milovaný zasnoubí s její nejlepší kamarádkou. Honor se sice snaží dělat, jako by se jí to nedotklo, ale na maloměstě se stejně nic neutají. Z náhlého popudu (a také trochu z pomsty) navrhne šarmantnímu Britovi Tomu Barlowovi dočasné manželství z rozumu. Je to ale opravdu tak dobrý nápad? Začíná pro ni hektické období – snoubenec, kterého vlastně nezná, hádka s bývalou kamarádkou, náročná práce v rodinném vinařství. Naštěstí aspoň předstíraná láska funguje tak dobře, že by snad mohla být i pravá…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Perfect Match , 2013

kanitsuj
29.10.2017 4 z 5

Nakonec dávám čtyři hvězdičky, protože jsem se do příběhu začetla a nebyl tak úplně hloupý, jak jsem podle prvních stránek předpokládala. Konstrukce příběhu je samozřejmě obvyklá a ničím nepřekvapující, ale to k žánru koneckonců patří.

Joyce24
23.10.2017 5 z 5

I toto pokračování příběhů rodiny Hollandů se mi velmi líbilo. Příjemná romantická oddechovka, četlo se téměř samo. Již teď se těším, zda autorka napíše další pokračování. Doporučuji.

Nelička
16.10.2017 4 z 5

Moc hezká pohodovka. Četla se jedním dechem. Občas mi hlavní hrdinové trochu lezly na nervy, ale pravda je, že kdyby spolu normálně mluvili, neměla by autorka o čem psát :-D

JannieH
15.10.2017 5 z 5

Jako od prvního dílu jsem se i tady nemohla odtrhnout od čtení, krásná knížka a už se těším na další díly.

bezzink
04.10.2017 4 z 5

Dalsi dil pro me o neco slabsi nez ten predchozi. Porad to bylo velmi prijemne cteni, ale trochu mi vadila osobnost Honor. Kazdopadne serii doporucuji a tesim se na dalsi dily!

Ann4
04.10.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Ne,vše vychází tak jak by mělo a přesto to hezky/dobře dopadlo. Je to taková čtivá romance. Doporučuji.

katst
02.10.2017 5 z 5

Autorčin styl psaní mi skutečně vyhovuje. Opět velmi čtivá kniha... Zůstávám nadšedná i po přečtení druhého dílu :-)

AnetV
01.10.2017 4 z 5

Skvělé stejně jako první díl, styl autorky mi čím dál víc připomíná S. E. Phillips
Doporučuji

alzbeta4340
22.09.2017 5 z 5

Skvělá moderní romance, u které se opravdu odreagujete. Autorka píše velice chytlavě, místy opravdu vtipně a příběh rychle ubíhá. Celé je to uvěřitelné, "jako ze života" a přitom to dobře dopadne. Takže k vyčištění hlavy ideální. Opravdu doufám, že nám vyjdou další díly.

Makaja
13.09.2017 4 z 5

Stejně dobré jako první díl, možná se mi líbila i vic.

zuzana2599
08.09.2017 5 z 5

Ona je to opravdu DOKONALÁ knížka.
Děkuji mým oblíbeným uživatelkám Samiře a JaněDor, které zde napsaly hodnocení, které vzbudilo můj zájem o tuto senzační romanci.
Příběh je napsaný velmi živým jazykem, není to žádná sladkobolná romance, ale kousek, u kterého jsem se nahlas zasmála a pobavila. I ta malá krysina Spike byla úžasná, klidně bych se nechala trošku pokousat :-)

Samira
27.08.2017 5 z 5

Úžasný žánrový kousek! Již dlouho miluji styl autorky Susan Elizabeth Phillips a zoufale hledám autora, který by se jí projevem alespoň mírně přiblížil. První u nás vydaná kniha od Kristan Higgins mohla být pouhou náhodou, ale druhý díl série potvrzuje, že tahle autorka prostě umí.

Kdo si nestihl zamilovat rodinu Hollandových v díle minulém, stejně jako celé městečko, musí lásce propadnout při čtení Dokonalého páru.
Nejbáječnější na knize je právě styl a způsob vyprávění, nečekejte nic sladkého, postavy jsou reálné se všemi zápory i klady, nežijí ve vzduchoprázdnu, takže to není vyprávění o dvojici vytržené z kontextu.

Tento díl si mě získal ještě mnohem víc než první, možná to bylo ústřední dvojicí, možná tématem připomínající můj oblíbený film Zelená karta. V každém případě jsem nadšená a knihu jsem nečetla naposledy.
Upřímně doufám v další díly série i autorky samotné.

Doporučuji!

wonika25
09.08.2017 5 z 5

Skvělá kniha, která byla zábavná a napínavá od začátku až dokonce.

JanaDor
06.08.2017 5 z 5

Z knihy jsem nadšená a vřele ji doporučuji. Je to skvělé čtení na léto. Lehké, nepřeslazené, jiskřící tak, že to cítíte a navíc je to psané realisticky, že mám pocit, že se to doopravdy stalo. Prostě mi sedla a já si ji ráda nechám doma, abych si ji za pár let, až zapomenu, o čem to bylo, znovu přečetla.

EvaSupovic
28.08.2016 5 z 5

Opět jsem se fakticky dobře bavila. Z Honor a jejími prarodiči obzvlášť se nedalo nesmát :-D

Zusaninka
19.07.2016 5 z 5

Autorka nesklamala ani druhým dielom, mne sa veľmi páčil, nemohla som prestať čítať. Opäť sa riešia celkom realne problemy dospelých ľudí kde na jednej strane Honor túži po rodine, láske, manželovi a zároveň Tom potrebuje získať zelenú kartu aby mohol ostať v USA, taktiež sa riešia problémy s pubertou, stratou blízkej osoby a medzitým aj láskou, čo autorka riešila postupným vťahovaním do deja. Páčili sa mi rozhovory Honor s jej "vajíčkami" - nasmiala som sa. Nechýba kvapka erotiky ale úplne jemná, žiadne technické opisy, veľmi pekná kniha. Ja môžem len odporúčať, ak sa vám páčil Ženíchov svedok bude sa aj táto.
Dufam ze preložia aj ostatné časti :-)

láska pro ženy romantika vinařství domluvené manželství

Kristan Higgins
americká, 1965