Ralemo Ralemo komentáře u knih

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

(SPOILER) Tak za poslední dobu asi nejlepší série knížek. Vyvrcholení v podobě třetího dílu mělo opět vše, drama, možná ztráta paměti, zápletka v podobě dítěte s Twayne a nakonec skončilo vše, tak jak mělo. Knížka je hodně emotivní, ze začátku jsem měla slzy na krajíčku. Určitě stojí za přečtení a já se k těmto knihám určitě ještě jednou vrátím :)

08.12.2021 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Pro mě zvláštně napsaný román. Bylo těžké se kolikrát zorientovat. Příběh klasika, prvně nenávist, poté láska až za hrob. Pěkné prostředí, zajímavá zápletka se svatbou Summer. Určitě stojí za přečtení, ale čekala jsem více podle hodnocení.

07.12.2021 4 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Krásný příběh stejně jako předchozí díly. Super zápletka, Halton dlouho odolával, ale nakonec podlehl krásné Fee. Doporučuji

06.12.2021 5 z 5

Rivali Rivali Vi Keeland

Nevadí mi číst ve slovenštině, hezký příběh. Miluju knížky od této autorky. Obě dvě hlavní postavy skvělé, zápletka taky super. Doporučuji :)

05.12.2021 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Tak takto jsem se u knížky dlouho nenasmála. Krásný, romantický příběh, pošťuchování mezi hlavními hrdiny vážně stálo za to!

05.12.2021 5 z 5

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Skvělý druhý díl, napínavé a ten konec. No ihned jsem hledala další díl online, ale bohužel. Musím si počkat pár dní na tištěnou verzi. První dva díly přečtené ani ne za den a za mě plný počet bodů. Super! doporučuji.

03.12.2021 5 z 5

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Tak tato série je vážně pecka! Napínavé, obě postavy skvělé. Zajímavá zápletka, nemohla jsem se odtrhnout.

03.12.2021 5 z 5

Můj nejmilejší suvenýr Můj nejmilejší suvenýr Vi Keeland

Knihy od těchto autorek nikdy nezklamou. Skvělá zápletka, nádherný příběh, peckově napsané. Přečteno na jeden zátah, nešlo se odtrhnout.

30.11.2021 5 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Prvně jsem četla Manažera, který byl naprosto úžasný. Poté jsem narazila na první díl, vůbec nevadilo, že jsem četla prvně druhý díl. Naprosto v pohodě se jde zorientovat. Krásně napsaný příběh, super zápletka, ale musím říct, že se mi více líbil Manažer. Každopádně doporučuji, určitě stojí za přečtení. :)

29.11.2021 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Skvěle napsané, první díl jsem nečetla, každopádně to vůbec nevadilo. Skvělé téma, hlavní postavy úžasné. Přečteno za pár hodin.

24.11.2021 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

První díl super, ale ten druhý pecka naprostá! :) Emoce, smích, dojetí, Přečteno za pár hodin, nešlo se odtrhnout. Krásně napsané. Doporučuji všemi 10. Stojí to za to! :)

20.10.2021 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Romanťárna podaná velice humorně. Hrozně čtivé, nešlo se od toho odtrhnout, přečteno za pár hodinek a velmi doporučuji.

13.04.2021 5 z 5