Ralemo Ralemo komentáře u knih

To som zase ja To som zase ja Katarína Harmatová

(SPOILER) Za mě hodně citově těžký příběh. Kirsten si prošla smrtí svého milého, což nechce prožít vůbec nikdo. Postupem času si uvědomí, kde je vlastně její domov a vrací se zpět k rodině. Bylo mi líto, jakým obdobím si musela projít. Každopádně všechno zlé je k něčemu dobré.

Život jí zachránili dva chlapečci, od začátku jsem si oba dva zamilovala. Jared jak se staral o svého mladšího bratra a choval se v osmi letech jako dospělý, když jejich otec byl k ničemu. Nedivím se, že se jich Kristen ujala a vybudovala si k nim takový vztah. Aspoň si našla nový středobod vesmíru.

Max je kapitola sama o sobě, nafoukaný fotbalista, který absolutně nezvládal starost o svoje děti a smutek zaháněl alkoholem, měl jediné štěstí, že Kristen vstoupila do jeho života a pomohla mu vyhrabat se ze dna. Každopádně nechápu, jak jí mohl provést něco takového, když se o všechny starala. V tomto okamžiku mi bylo líto nejen Kristen ale i obou chlapců, protože ztratili maminku, které by se pro ně rozkrájela. Ta jejich opravdová stála za velkou belu, což se i poté opět potvrdilo.

Max má jediné štěstí, že Kristen miluje nejen jeho ale nejvíce oba dva chlapce a dokázala mu odpustit tu velkou zradu co jí provedl. A hlavně si konečně uvědomil, co v jeho životě chybí a kdo je jeho poslední kousek skládačky.

Příběh je nádherně napsaný, nešlo se odtrhnout, přečteno za pár hodinek. Určitě doporučuji :)

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Tak to byla bomba! Nádherně napsaný příběh, taková jednohubka, nešlo se odtrhnout.

Hazel byla skvělá, bezprostřední, nešlo ji zastavit a hrozně jsem se pobavila u všeho co dělala. Josh byl láska na první pohled, milý, hodný, krásný a sympatický.

Jejich vtipná dvojitá rande stála za to! Postupné přicházení na to, že jsou pro sebe jako stvoření, bylo skvělé pozorovat. Jak se říká, protiklady se přitahují. Konec byl jen třešničkou na dortu. :)

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Skvělá jednohubka! Začátek mě vážně pobavil! Jak se Kinsley rozčilovala nad tou knihou, přesně jsem viděla sebe.

Každopádně zajímavý příběh o milovnici knih a problému s randěním. Josh byl skvělý! Takového prince si přeje každá slečna, nenápadně se snaží pomoct najít své tajné lásce partnera a nakonec dosáhne čeho chtěl. Každopádně provokování a neustálá výměna názorů (většinou hodně sarkastických) mezi hlavními hrdiny byla skvělá! Vážně mě to bavilo.

Jednoduchá zápletka v podobě problému s jejím bratrem, čekala jsem větší drama. Ale je to kniha, do které se člověk začte a chce vypnout okolní realitu, neodtrhne se, dokud nevidí konec.

Super pobavení bylo u prarodičů a jejich kachní přehlídce. To dokázalo knihu odlehčit. Není to žádný promakaný příběh se spoustou zápletek, každopádně za přečtení určitě stojí. Oproti klasickým tématům jako šéf a podřízená atd, si myslím, že je to super změna. Proto hodnotím plný počet hvězdiček. :)

Utajené noci Utajené noci Liv Morris

Ta správná slaďárna! :) Romantika se vším všudy, čekala jsem vetší zápletku, nějaké drama ve vztahu Peaches a Herba. Každopádně zajímavý příběh o tom, jak se miliardář stal tatínkem a chůva jeho dítěte se stala jeho životní láskou. Moc hezky napsané, taková jednohubka k odpolednímu kafíčku.

16.02.2022 5 z 5

Tak trochu môj Tak trochu môj Barbora Astor

Jedním slovem woow. Zajímavý příběh, hodně citově těžký. Becky mi ihned padla do oka, její náhodné setkání s Haydenem, bylo jak z filmu. Každopádně proč ne. Ale po jeho nehodě, to byl teprve příběh. Becky byla silná, že to vše tak zvládala, jeho prohřešky, ztracené vzpomínky, nedokážu si představit být v její kůži.

Prožívat těhotenství sama určitě také nebylo lehké, každopádně jsem myslela, že Hayden se k tomu postaví trochu lépe. Konec docela uspěchaný, autorka ho odbila na pár stran. Každopádně krásný happy end pro Heather, které má oba dva rodiče.

Velice se mi líbil Neal, Emma a Anna! Nádherné postavy, které mi přirostly k srdíčku.

15.02.2022 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

(SPOILER) Povedená kniha. Moc hezky se četla, nešlo se od ní odtrhnout. Takové příběhy mě vážně baví, prostředí mafiánské rodiny, předem dohodnutý sňatek, zápletka s bývalým snoubencem. A ten konec? Zajímavé, každopádně si každý může lehce domyslet to svoje. :)

15.02.2022 5 z 5

Rowdy Rowdy Jay Crownover

Opět krásně napsaný díl, se zajímavou zápletkou co se týká Poppy a nakonec i Rowdyho sestry. :) Rowdy i Salem bojovali s minulostí, se špatnými vzpomínkami a zážitky, ale stejně si nakonec k sobě cestu našli. Těším se na další díl!

13.02.2022 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

U těchto knížek asi nejde dát jiné hodnocení, krásně napsáno, zajímavý děj se spoustou zápletek. Vždycky dočtu díl a říkám si, ten byl nejlepší a bum další díl je taktéž skvělý!

Nash mi hodně přirostl k srdíčku svým chováním, to jak byl Saint oddaný a neustále se to snažil dokázat, v Saint probíhal boj se sebedůvěrou a důvěrou k ostatním.

Miluju knihy z pohledů obou hrdinů, aspoň je vidět, co se každému děje v hlavě. Líbí se mi propojenost s postavami z předchozích dílů, takže na sebe knihy nádherně navazují. Těším se až se pustím do dalšího dílu! :)

09.02.2022 5 z 5

Medzi dvoma mužmi Medzi dvoma mužmi Katarína Harmatová

Nádherný příběh od kterého se nešlo odtrhnout. Příběh se mi líbil stejně jako příběh Mii a Edwina. Děj byl přehledný, se zajímavou zápletkou. Škoda, že kniha neobsahovala i Nickův pohled. Každopádně doporučuji! :) Erik mi hodně přirostl k srdíčku, Reagan byla taky skvělá.

08.02.2022 5 z 5

Rome Rome Jay Crownover

Tak Rome a Cora mi padli do oka asi nejvíc zatím ze všech dílů. Nádherný příběh se spoustou zápletek, bolesti, překonání a nakoneč šťastný happy end. Rome musel bojovat se spoustou problémů, ale nakonec si uvědomil, kde je jeho místo. Cora i přes to, že nenašla úplně toho dokonalého muže podle svých představ, našla dokonalého chlapa přesně pro sebe a mimčo jen uzavřelo tuto krásnou kapitolku. Doporučuji všemi deseti a jdu na další díl. :)

07.02.2022 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Za mě skvělé pokračování! Druhý díl se mi moc líbil, opět super pohled z obou dvou pohledů hlavních hrdinů. Jet byl super, Ayden měla výčitky ze své minulosti, každopádně vše dopadlo jak mělo.

07.02.2022 5 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Laurelin Paige

Totální bomba! Hodně povedená kniha, od které se nešlo odtrhnou a tak jsem ji zhltla na jeden nádech. Zajímavý příběh se spoustou zápletek, každopádně ten konec mě dostal. Chci pokračování a nejlépe hned! :D Po tom co už se Scott vyjádřil ze svých citů, tak to dopadne takto? No nepopírám, že mě ten konec docela vytočil. Nádherně napsáno, těším se a tajně doufám, že druhý díl vyjde co nejdřív, potřebuji vědět jak to mezi hlavními hrdiny dopadne :)

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Taková jednohubka, za dvě hodinky přečteno. Předvídatelný příběh, byla tam menší zápletka. Kniha se četla moc hezky, hlavní postavy byly hodně sympatické, mám ráda knihy z pohledu obou hlavních hrdinů, takže jsme byla spokojená. Líbí se mi napojení postav i z předchozích dílů.
Violet byla skvělá matka, dělala vše pro svoji dceru a nakonec pro ni získala i nového tatínka. Petr byl tvrďák, ze začátku až moc arogantní, každopádně i u něj se objevila mezírka v srdci a Violet si tam našla svoje místo i se svojí dcerkou.

06.02.2022 4 z 5

Sladké vykúpenie Sladké vykúpenie Jamie McGuire

Mnohem lepší než první díl, neustále e tam něco dělo, nebylo to nudné.Od knížky se nešlo odtrhnout. Děj probíhal v prostředí FBI, což bylo velice zajímavé, sledovat vývoj vyšetřování. Každopádně vztah mezi Liis a Thomasem byl skvělý, jejich neustálé pošťuchování, vadila mi nedůvěra Liis k citům Thomase, jak se celou dobu snažila se nezamilovat, i když stejně už bylo pozdě. Každopádně nádherný příběh se zápletkami, který stejně skončil happy endem.

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Miluju knihy od této autorky a tato je top! Nádherně napsaný příběh s krásnou, romantickou zápletkou. Kniha nešla odložit, takže jsem ji přečetla na jeden zátah a stála za to. Hrozně se mi líbilo pošťuchování mezi Maddie a Chasem. Postavy mi padly ihned do noty. Mám ráda knihy, které jsou vyprávěny z pohledu obou hlavních hrdinů. Za mě hodně povedená kniha. :) doporučuji

Ten den Ten den Blanka Lipińska

No druhý díl byl super, lehce komplikované, ale ten konec? To jako vážně? Za mě děs, u třetího dílu jsem přečetla úvodní dvě strany a knihu položila. Za mě velké zklamání, takto to dopadnout nemělo. Jsem zvědavá jak to bude ve filmu, protože určitě takový konec jako Blanka vymyslela se nebude líbit většině čtenářek případně fanynek filmu. Jediná zápletkou bylo dvojče Massima, jinak vlastně pořád to stejné dokola. Za mě hodně nepovedený konec a ke třetí knize se určitě nevrátím. Opět detailní popisování značek, módy atd., to už mě nebavilo u prvního dílu. I tak si myslím, že hodnotím hodně kladně.

04.02.2022 2 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Za mě mnohem lepší než film, film jsem sice viděla jako první, tak jsem si tedy hlavní hrdiny přirovnávala k těm co jsem viděla ve filmu. Každopádně příběh super, více do podrobností, na které ve filmu není čas. Za mě hodně přehnané řešení značek, módy, stylu oblíkání atd., každopádně to k Lauře evidentně patří. Vadilo mi oslovení Černý? Proč nepoužívala jméno, nebo nějakou lepší přezdívku? To mi vážně nesedlo. Líbilo se mi prostředí, trošku i ta mafiánská rodina. Sexu bylo hodně, pořád to stejné dokola. Každopádně i to ke knize patří.

04.02.2022 5 z 5

Sladké zabudnutie Sladké zabudnutie Jamie McGuire

Zajímavý příběh, každopádně na všechny hvězdy to nemá. Ten konec? Nevím co napsat, celou dobu byl TJ tajemný a pak bum. Za mě to bylo takové celé divné. Trent mi padl do oka, Cami byla taky fajn. Každopádně něco mi tam prostě chybělo, čekala jsem od knihy s tak vysokým hodnocením mnohem více.

02.02.2022 3 z 5

Odhalená Odhalená Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Celá tato série knih byla jak to říct, zajímavá? Začátek klasický, samá zápletka, drama, sex, spousta sexu. Trilogie Tento muž za mě byla určitě lepší. Myslím, že knihy byly někdy zbytečně moc dlouhé, vadilo mi jmého Miller, připadalo mi to spíše jako příjmení. Ke konci už jsem sexuální scény četla tak napůl, vesměs to bylo pořád to stejné. Skvělá byla babička Josephine, ta mě hodně v knize bavila. George a Gregory, zajímavá volba jmen vedlejších hrdinů, ze začátku se mi docela tyto jména pletla, měla jsem problém se v tom orientovat, nakonec jsem si zvykla. Každopádně knihy si určitě nezaslouží plný počet hvězd. Nakonec jak bývá u takových knih- šťastný konec se vším všudy.

01.02.2022 3 z 5

Odmítnutá Odmítnutá Jodi Ellen Malpas