Sladké zabudnutie ekniha

OBLÚBILI STE SI ABBY A TRAVISA? TERAZ VÁM PREDSTAVUJEME CAMI A TRENTA. Nadmieru samostatná Camille „Cami“ Camlinová sa s radosťou vzdala detstva skôr, než sa stihlo skončiť. Pracovala ešte predtým, ako dostala vodičský preukaz, a po prvom ročníku na vysokej sa presťahovala do vlastného bytu. Cami, barmanke v bare Red Door, neostáva okrem práce a školy čas na nič až dovtedy, kým po roku nemá prvý voľný víkend. Trenton Maddox, kráľ Východnej univerzity, chodil so spolužiačkami ešte predtým, ako skončil strednú. Chlapci ním chceli byť, dievčatá ho chceli skrotiť, no po tragickej nehode sa jeho život obrátil hore nohami. Odišiel zo školy, aby sa zbavil mučivej viny. Býva u svojho otca vdovca a pracuje na plný úväzok v miestnom tetovacom štúdiu. Keď si už myslí, že jeho život sa vracia do normálnych koľají, všimne si Cami, ktorá sama sedí za stolom v bare Red Door. Cami má troch bratov, preto verí, že priateľstvo s Trentom dokáže udržať v čisto platonickej rovine. Keď sa však Maddox zamiluje, miluje naplno – napriek tomu, že vinou Cami sa jeho ťažko skúšaná rodina môže rozpadnúť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283375/sladke-zabudnutie-Qpk-283375.jpg 4.3103

Bratia Maddoxovi 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno (ekniha), Fortuna Libri (SK)

Beautiful Oblivion

Kniha Sladké zabudnutie

YenMaja
04.07.2020

Příběh Trenta a Cami se mi líbil ještě víc, než ten Travise a Abby a to jsem si myslela, že jej nic nepředčí. Trent se mi líbil už v Katastrofách a tady opět nezklamal. Jelikož jsem již věděla, kdo je TJ, přišla jsem o překvapení, ale ani to neubralo na krásném pocitu, který po dotčení knihy mám. Moc mě bavily scénky s Hazel a Calem v testovacím studiu. Určitě doporučuji přečíst. Jen možná škoda, že je kniha napsaná pouze z pohledu Cami.

@agata
07.02.2019

Kniha zhltnuta za 1 den, tesim sa na pokračovanie ktore dam uz dnes ????

sofie92
26.01.2019

Za mě super já jsem tedy nepřišla na to kdo je TJ. :D až na konci a ještě jsem na to koukala jak vrána jestli jsem to nepochopila špatně, že tohle by se přece nemohlo stát :D

Evka3814
04.10.2018

Opět parádní příběh,sice jsem byla zmatená z toho tajemství:) jelikož to bylo psáno slovenským jazykem,tak jsem se musela párkrát vrátit. Každopádně zbožňuji potetované chlapáky,takže takové příběhy si vždy užiju

jani.ruzicko
07.06.2018

Já jsem si to volné "pokračování" docela užila...=) Maddoxovcům je prostě těžké nepodlehnout *_* =D

Myslím, že kdo četl "katastrofy", muselo mu už na začátku dojít kdo nejspíš bude TJ... a komu to nedošlo, tak ho autorka držela v napětí až do samotného konce knihy =)

Trent byl pro mě větším sympaťákem než Travis. =) Cami byla zvláštní, ale ne špatná... moc jsem nechápala ty jejich rodinné vztahy. Její bratři se na začátku zdáli fajn, ale pak jak když jim mrskne v hlavě a začali se chovat jako blbci, s výjimkou Cobyho, tam tomu bylo naopak. Možná jsem ještě čekala nějakou dohru s jejím otcem.

Příběh se četl zajímavě lehce, k žádným extra velkým zvratům nedošlo, což bylo vcelku osvěžující. Mohu doporučit. =)

Regi
13.04.2018

Chápu, že autorka chtěla udělat příběh napínavým a tak hlavní hrdince vymyslela tajemného přítele TJ a nakonci knihy prozradila jeho totožnost, která byla pro příběh klíčová. Pravda, bylo to překvapení (pro mě naprosto neuspokujující), ale upřímně řečeno, kdyby čtenář věděl, kdo ten tajemný TJ je, četlo by se to o hodně lépe a čtenář by více chápal myšlenkové pochody hlavní hrdinky. Na konci knihy vlastně zjistíte, že jste četli o něčem jiném, než jste si mysleli...

jitka7
20.03.2018

Čekala jsem trošku víc, přesto to bylo příjemné a pohodové čtení. Doporučuji, už jen kvůli tomu konci a zjištění, kdo je TJ... to bylo největší překvapení.

veveronka
25.02.2018