Odmítnutá

Spalující, nebezpečná láska. Když chcete být jeho světlem… Nezkrotná vášeň, která se rozhořela mezi Livy a tajemným Millerem v Jedné noci: Zaslíbené, může oba dva nemilosrdně zničit. Pro Livy už ale neexistuje cesta zpět, její krásný a bohatý londýnský eskort jí stále přináší rozkoš, o níž neměla ani tušení a která ji tolik láká. Doslova ji uchvátil, za žádnou cenu se jí nechce vzdát a ona mu slibuje, že se stane světlem v jeho hříšném světě. Jejich touha tak přerůstá ve vzájemný cit, který musí čelit mnoha překážkám, především jeho temné minulosti, nepřátelům, milenkám, drogám, a hlavně samotnému Milleru Hartovi. Vyjdou najevo mnohá tajemství z jeho života, s nimiž se budou muset vypořádat bez kompromisů, a oba počítají s tím, že cena za jejich lásku nebude malá a vyžádá si oběti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345365/odmitnuta-stH-345365.jpg 3.875

Jedna noc (2.)

Denied (2014)

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno:, XYZ

Turiel11
03. listopadu

To, co v první knize začalo se v druhé knize úspěšně rozvíjí. Miller je mi čím dál sympatičtější, Livy mě místy štve, ale zachraňují to ostatní postavy. Stále nové překážky a problémy, se kterými se musí pár potýkat jsou vcelku zajímavé a bavily mě. Jdu na třetí díl.

Tanya007

Naprostá pecka, všechny 3 knihy se mi moc líbily, vtáhly do děje a nemohla jsem se odtrhnout.

domina

Nikdy neodkládám rozečtené série, ale tady jsem málem nevydržela a knihu odložila. Četla jsem už pak snad každou pátou větu. Bylo to neustále stejné a dokola. Jedině konec mě trochu zvedl tep. Ty tři díly by se daly krásně smrsknout do jednoho a bylo by to tak akorát.

Petra38

Cetla jsem ji podruhe , hlavne z toho duvodu,ze jsem si chtela precist treti dil a uz jsem si moc nepamatovala. Myslim,ze tento dil je nejspis neslabsi z trilogie- zrovna jsem totiz docetla ten posledni:-)

ves.lucie

U tohoto druhého dílu už mi to připadalo záživnější, na povrch vylézá Millerova minulost a jeho zaměstnání je ohrožením, na které se naráží v celém díle. Livy v tomto díle více spraktuje a občas si říkám, že nevím kde má ta holka mozek ... ještě, že je tu v někdyrých momentech babička Livy, která je postaví všechny do latě :-D

Přesto čtu dál a chci vědět, jak celá tato zápletka dopadne.

Landora

Nic moc

Evule114

Nechci být zlá, takže opět čtyři hvězdičky, ale musím přiznat, že ačkoli mám ráda erotické scény, tak tady mi vážně někdy šly na nervy, chtěla jsem víc akce. A ne jen náznaky. Ale četla se dobře :-)

-Sinéad-

Kniha se mi líbila, dobře se četla. Je nutné mít po ruce třetí díl. :-)

Severka.G
01.12.2017

Katastrofa na čtení ani hlava ani pátá a nakonec otevřený konec... Zklamani

jaspis
23.08.2017

Ač se mi kniha líbila, nesedla mi postava Livy. První půlku knihy jsem ji nemohla vystát, hysterická (to bych ještě pochopila, situace, do kterých se kolikrat vlastní vinou dostala), s neposlouchajicimi končetinami, prazdným mozkem, když ho nejvíce potřebuje, nerozhodná a ještě si stěžující, že musí jíst, to mě dorazilo. Později mi její výlevy ala 5ti leté dítě přestaly vadit, asi jsem si zvykla. Závěr pěkně otevřený, takže i přes kritiku Livy (třeba v další knize zmoudří) se na pokračování těším.

Damienronnie
15.08.2017

Mne sa páčila , lepšia ako prvá časť

Evka3814
08.08.2017

Super čtení,stejně jako první díl jsem i tento přečetla jedním dechem. Už se těším na další vydání

Lucibuska
07.08.2017

Kniha mě o proti prvnímu dilu vůbec nebavila. Miller i Olivia jsou mi dost nesympaticky. Po dalším díle už určitě nesáhnu.

Samira
05.08.2017

Autorčiny knihy mne baví a oslovují již delší čas. První kniha série Jedna noc mne doslova nadchla. Končila infarktově a já se pokračování nemohla dočkat.
První díl, jak už bývá u autorky zvykem, byl spíše intimní s důrazem na ústřední dvojici.
Druhý se nese v akčním místy psychotickém duchu. Miller o své temné minulosti opravdu nelhal a čtenář prostřednictvím hrdinky padá spolu s ním.
Knihu jsem si opravdu užila, pravda ubrala bych na nějaké z mnoha rvaček, ale i tak se velmi těším na třetí a pravděpodobně nejlepší díl.
Povedené žánrové čtení, které je námětem nevšední a o to lepší!