Odmítnutá

Spalující, nebezpečná láska. Když chcete být jeho světlem… Nezkrotná vášeň, která se rozhořela mezi Livy a tajemným Millerem v Jedné noci: Zaslíbené, může oba dva nemilosrdně zničit. Pro Livy už ale neexistuje cesta zpět, její krásný a bohatý londýnský eskort jí stále přináší rozkoš, o níž neměla ani tušení a která ji tolik láká. Doslova ji uchvátil, za žádnou cenu se jí nechce vzdát a ona mu slibuje, že se stane světlem v jeho hříšném světě. Jejich touha tak přerůstá ve vzájemný cit, který musí čelit mnoha překážkám, především jeho temné minulosti, nepřátelům, milenkám, drogám, a hlavně samotnému Milleru Hartovi. Vyjdou najevo mnohá tajemství z jeho života, s nimiž se budou muset vypořádat bez kompromisů, a oba počítají s tím, že cena za jejich lásku nebude malá a vyžádá si oběti…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345365/odmitnuta-stH-345365.jpg 3.7160

Jedna noc 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, XYZ (ČR)

Denied, 2014

Kniha Odmítnutá

Jejunka

No teda dvě hvězdičky jsem dlouho nedala. První je za opravdu dobrý nápad na příběh a druhá je za to, že se to dobře četlo na to kolik to mělo stran. Celou trilogii bych hodila do jedné knihy asi o 400 stránkách maximálně. Tento díl jsem v podstatě jen ze zvědavosti prolistovala během dvou hodin, protože jsem už měla první i druhý díl z knihovny zapůjčený. Upřímně on mi byl sympatický, ale s jeho výkonem musel fičet na viagře. Za to ona byla totální slepice první kategorie! Jak může být někdo tak blbý jak daleko vidí! A ta její posedlost a zamilovanost v podstatě hned, co ho prvně viděla, ztráta řeči, nekontrolovatelné oči, mozek nechtěl poslouchat srdce, pche to bylo místy až k smíchu. Tohle není ani reálné ani představitelné a to mám velkou představivost. Za mne ne. Ochránce se mi líbil, ale tohle byl odpad!

Pingu

Jsem zklamaná, mohlo vyjít jako jeden díl i s tou první.

keiko33

Tak tento diel bol vyvazeny s prvym. Akurat tu sa toho dialo viac, ale tie zbytocne natahovane postelove sceny,boli zbitocne a zabijali dobry dojem z knihy. To "Chcem ta uctievat" a "Chcem ta ochutnat" mi uz lezie na nervy a rovnako oslovenie holcicko moje. Pritom dej ma potencial a napatie. Cele to bolo ako na hojdacke, ked Miller prave nezuril, alebo neziarlil, tak Livi sa chovala ako rozmaznane decko. Ved ked mi ublizil, tak mu to vratim. Opijem sa a vleziem s niekym do postele, nech trpi. Velke plus bola Babi. Ta bola fakt podarena. Ako celok nie zle, len by to chcelo ubrat jednu tretinu zbytocneho a nudneho opisu sexu.

ela2710

Začiatok knihy ma nudil. Bolo to dookola o tom istom. Asi od polovice knihy sa mi zacala citat rychlejsie. Neviem sa stototznit s tym, ako rozmysla hlavna hrdinka. Sexu tam bolo prehnane, nebavilo ma to. Viem, ze tato kniha ma byt taka ta typicka oddychovka pre zeny, ale mne sa do nej velmi nechcelo a citala som aj podstatne lepsie. Trojku precitam preto, ze chcem vediet ako to dopadne, ked som uz precitala prve dve casti.

Myška43

Z prvního dílu jsem byla nadšená. Už je to dost dlouho, co jsem ho četla, přesto jsem si příběh pamatovala. Livy a Millerovi fandím. Ale tento díl je podle mě zbytečně natahovaný, proto jsem ho četla mezi řádky. Určitě si přečtu později i poslední díl, abych věděla jak to vše dopadne.

Pajina324

Líbila se mi, oddechovka, odsýpala.

niced

Souhlasím s předchozími komentáři... je tu až moc sexu. Erotické scény mě rychle přestaly bavit a začala jsem je přeskakovat, abych se konečně dostala k dialogům, ve kterých jsem se toho stejně většinou moc nedozvěděla. Tajemství okolo Millerovy minulosti mi přijde přehnaně natahované ale celkově se mi další díl líbil.

Cometka
21.10.2019

Už fakt nevím, co k téhle sérii napsat. 300stran sexu a souhlasím s uživatelkou pode mnou - někdy je méně více a tady to platí na 100%, scény mě vůbec nebavily a hledala jsem vždy první smysluplnou konverzaci. Škoda nevyužitého potenciálu k nějaké akci v knize. Hlavní hrdinka mi je čím dál víc nesympatická a Miller? Přijde mi, že neví, co chce. Přelouskám třetí díl, ale jen proto, abych se dozvěděla, jestli se dal příběh sepsat jen do jedné knihy a nevycpávat to zbytečným sexem - všichni přece víme už od prvního dílu, že se přitahují až neskutečně :-D

Zaslíbená
Zaslíbená