Rome

Někdy se může stát, že právě špatná volba je ta pravá ... Cora Lewisová je rázná dívka, která sice nezkazí žádnou zábavu, ale také si umí držet od těla své svérázné kamarády kolem tatérského studia Marked. Pod tímhle vnějším obrazem se však skrývá citlivá duše se zlomeným srdcem. Cora se už nechce znovu spálit a je ochotná zamilovat se jenom do dokonalého muže, který není ničím zatížený, je nekonfliktní a připravený být jí zcela oddaný a věrný. A pak se setká s Romem Archerem. Jenže Rome Archer je všechno, jen ne dokonalý a její požadavky v žádném případě nesplňuje. Je neústupný, zkostnatělý a panovačný. Navíc po skončení svého úvazku v armádě stojí před úkolem najít si své nové místo v životě a zároveň bojuje s temnými stránkami, které v něm zanechaly zážitky ze služby v zahraničních vojenských misích. Byl by rád, kdyby se tímhle svým údělem protrpěl sám, ale vše se změnilo, když do jeho života vstoupila Cora a stala se oslepujícím zábleskem barvy v moři jeho šedi. Ale také její život se změnil, neboť si uvědomila, že může milovat i muže dokonalého v nedokonalosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450645/big_rome-kxF-450645.jpg 4.2221

Označení muži 3.

Vydáno: , Oldag

Rome, 2014

Kniha Rome

moma08

První dva díly jsme četla už nějakou chvíli zpět, ale pamatovala jsem si naštěstí příběhy a děj, který se v nich odehrával, a proto vím, že jsem z nich měla lepší pocit, než z této knihy.
Původně jsem viděla vysoké hodnocení a říkala si, jaké to bude super, ale kniha mě moc nenadchla.
Úplně nejhorší to nebylo, ale něco mi v tom chybělo.
Rome byl teda super, jenže Cora, no to zas takové super nebylo.
Snad mě nezklame Nash...

Ewe291

Spokojnost. Rome vojak, ktory bojoval so svojimi demonmi. Cora taktiez a obaja sa nebali priznat, ked pochybyli. Bolo to lepsie ako predchadzajuce diely. Sice to stale nieje "moja salka kavy" ale bolo to lepsie ako som cakala

petulkapeta

„Láska není nikdy dokonalá," pokračoval. ,,Je to spíš tvrdá prá ce a někdy dá větší námahu ji udržet než od ní prostě utéct. Jestli budeš pořád hledat dokonalou lásku, může se stát, že propásneš tu opravdovou."

Vidim te takového, jaky jsi, Rome, a ať to skončí jakkoli, a teď se zdá, že je to dokonalé. Tohle," položila jsem mu ruku s srdce, je tak dokonalé, jak jen může být. Jsi můj muž, nikdo jiny pro mě nedělá to co ty, vic ti k tomu neřeknu. Nevěděla jsem, co znamená dokonalost, dokud jsem nepotkala tebe."

Naprosto fascinujici a emotivni příběh Roma a Cory. Zacatek i průběh vztahu byl takovy jaky by mel vztah být...vášnivý.

Ralemo

Tak Rome a Cora mi padli do oka asi nejvíc zatím ze všech dílů. Nádherný příběh se spoustou zápletek, bolesti, překonání a nakoneč šťastný happy end. Rome musel bojovat se spoustou problémů, ale nakonec si uvědomil, kde je jeho místo. Cora i přes to, že nenašla úplně toho dokonalého muže podle svých představ, našla dokonalého chlapa přesně pro sebe a mimčo jen uzavřelo tuto krásnou kapitolku. Doporučuji všemi deseti a jdu na další díl. :)

Damonka12

Super kniha, přesně můj šálek kávy.

lihate
29.10.2021

„Láska není nikdy dokonalá,“ pokračoval. „Je to spíš tvrdá práce a někdy dá větší námahu ji udržet než od ní prostě utéct. Jestli budeš pořád hledat dokonalou lásku, může se stát, že propásneš tu opravdovou.“

"Bolest je děvka, nakonec jí musíš dát všechno, co chce.".

Rome a Cora. Oba sakra tvrdohlavý. A přesto jim to všechno vychází. Tenhle díl mě asi zatím bavil nejvíc, už jen proto, že se tam skoro pořád něco dělo nebo řešilo. Trochu jsem se radovala, že autorka odpustila svou obvyklou šablonu a nerozhádala pár chvíli potom, co se dali dohromady. Kříže spočívala tentokrát v něčem jiném a musím říct, že jsem to nečekala a trochu mě to překvapilo, za což je rozhodně plus.
Líbilo se mi, jak Rome musel bojovat se spoustou potíží a to samé Cora. Taky je super, že se ve všech dílech objevují i postavy z ostatních knih a stále jsou jejich životy propletené.
Nakonec... Je hrozně hezké a hřejivé, když se dva mají rádi a je úplně jedno, jdi má poslední slovo.
Ačkoliv tedy je obvyklé, že epilog bývá happyend, tady otevřel mnoho a ne v dobrém světle.
Těším se na další díl.

"Sahat po hvězdách…,“ opakovala. „Jenže ve skutečném životě máme k dispozici jen to, co leží na zemi."

"Vím, Coro, že ještě nejsme na stejné stránce, ale pro tuhle chvíli mi stačí, že čteme stejnou knihu. Jednou tu svou stránku musíš obrátit, chápeš mě?“

"Láska má smysl a moc pouze tehdy, když najdete odvahu předat ji někomu jinému."

Vendulik
13.10.2021

Nemohla jsem knihu dočíst. Ze začátku byla perfektní ale s přibývajícími stránkami jsem se začala více a více nudit. Vadily mi dlouhé myšlenky a velice často se opakovaly věci, které už byli zmíněné dříve.

havrmoni
12.09.2021

Tohle bylo lepší než předchozí. I když mi stále připadá, že příběhy by byly svižnější bez těch sáhodlouchých myšlenek a opakujících se vět.