Rome

kniha od:

Rome obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Někdy se může stát, že právě špatná volba je ta pravá ... Cora Lewisová je rázná dívka, která sice nezkazí žádnou zábavu, ale také si umí držet od těla své svérázné kamarády kolem tatérského studia Marked. Pod tímhle vnějším obrazem se však skrývá citlivá duše se zlomeným srdcem. Cora se už nechce znovu spálit a je ochotná zamilovat se jenom do dokonalého muže, který není ničím zatížený, je nekonfliktní a připravený být jí zcela oddaný a věrný. A pak se setká s Romem Archerem. Jenže Rome Archer je všechno, jen ne dokonalý a její požadavky v žádném případě nesplňuje. Je neústupný, zkostnatělý a panovačný. Navíc po skončení svého úvazku v armádě stojí před úkolem najít si své nové místo v životě a zároveň bojuje s temnými stránkami, které v něm zanechaly zážitky ze služby v zahraničních vojenských misích. Byl by rád, kdyby se tímhle svým údělem protrpěl sám, ale vše se změnilo, když do jeho života vstoupila Cora a stala se oslepujícím zábleskem barvy v moři jeho šedi. Ale také její život se změnil, neboť si uvědomila, že může milovat i muže dokonalého v nedokonalosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450645/rome-kxF-450645.jpg 4.2130
Série

Označení muži 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Oldag
Orig. název

Rome, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Rome

Přidat komentář
Lucuschka
28. března

Přečetla jsem, ale myslím, že brzy zapomenu o čem to přesně bylo...
Takový jednodušší příběh provázaný s ostatními knihami a příběhy ostatních "kluků". Oddechovka a jako taková ušla.

Blanka29
18. března

Další pěkná kniha, která se v tomto díle zaobírá posttraumatickým stresovým syndromem, kterou trpí hlavní postava, jejím dopadem na vztahy s přáteli, rodinou a hlavně problém se znovuzačleněním do společnosti. Opět zajímavá kniha, která se neozabírá jen vztahem kluk - holka a jejich dokonalým životem.....


Kristy.Seb
02. března

Ke všemu by měl existovat nějaký důvod, nějaká příčina.

Každý má občas den, který si nedá za rámeček.

Lidské vztahy se nešijí na míru jako šaty a všichni jsme chybující. Proto je třeba snažit se mít rád toho druhého takového, jaký je. Právě svými chybami jsme jedineční.

Když člověk někoho miluje, nemusí mu to vždycky vysloveně říkat.

Láska není nikdy dokonalá. Láska je, když se člověk smíří snedostatky toho druhého.

To, kdo jsi, nikdy nezůstává stejné. Tomu se říká život.

Láska, kterou člověk neprojeví, není k ničemu. Láska má smysl a moc pouze tehdy, když najdete odvahu předat ji někomu jinému.

Ty dva museli vedle sebe vypadat vtipně. Líbí se mi, jaká je to velká parta a tím právě jedna velká rodina, v dobrém i zlém.

Petra38
24. února

Začátek skvělý,konec ještě lepší...Jen ten prostředek,tak bych klidně oželela dobrých 20 až 30 stránek, měla jsem tam drobet krizi,konec se vytáhl, i ten sentiment se tam hodil...

Eviškaa
30. ledna

Asi zatím nejlepší ze série ????.

georginaa
15.12.2020

Rome mě fakt dostal asi zatím nejvíc. Obrovský tělo vojáka a zároveň obrovské srdce. I když každý den sváděl boj sám se sebou a štval tím lidi kolem sebe, pořád měl emoce rozjitřené, přesto uměl milovat a v přesnou chvíli to dát najevo. Cora byla jím fascinována, a delší dobu ji trvalo, než popustila obavy ze zklamání. Když to však pochopila, byla pro Rome ta pravá a on pro ni ten dokonalý. Nádherný příběh.

astra3
02.12.2020

Tato série se mi líbí a díl Rome se mi zatím zdál nejpovedenější. Uvidíme, co bude dál. A to nejsem velký zastánce tetování.

veveronka
30.11.2020

Krásný. RoMé byl fantastický a nestydel se ukazovato co cítí. Co rádi na tom byla hůř a trvalo ji to

1