Nash

Čtvrtý ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek. Své příběhy vyprávějí napůl sami, druhou a často i protikladnou část vyprávějí jejich přítelkyně. Vždy jde o komplikované vztahy, lásku, sex i nenávist. Saint Fordová tvrdě pracovala, aby dosáhla svého dětského snu, že se stane zdravotní sestrou. Je zaměřená na svou práci a věnuje se svým pacientům, kde není místo pro lásku. Nepotřebuje člověka, který dělá vlny v jejím klidném životě – zvláště když to je člověk, který ji téměř zničil na střední škole. Tmavý, rozpačitý Nash Donovan si možná nevzpomíná ani na ni, ani na strašnou bolest, kterou způsobil, když obrátil její svět vzhůru nohama... a teď se o to snaží znovu. Saint ale nemá tušení, že Nash není chladný citový hráč, kterým byl kdysi. Když poznal devastující rodinné tajemství, otřáslo to jeho světem a nyní se snaží vyřešit svou budoucnost. Nemůže se rozptylovat hezkou sestřičkou, se kterou, jak se zdá, se všude potkává. Nemůže však ani ignorovat jiskry, jež mezi nimi létají. Legrační, duchaplná, sladká a nezapomenutelná Saint je příliš úžasná, než aby se jí vzdal, protože se stává jediným smyslem jeho života. Když Nash zjistí pravdu o své minulosti, uvědomí si, že možná ztratil Saintino srdce dříve, než o ně mohl bojovat, a Saint musí rozhodnout, zda Nash stojí za to, aby znovu riskovala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456868/nash-DYx-456868.jpg 4.3103

Označení muži 4.

Vydáno, Oldag

Nash, 2014

Kniha Nash

Dragounova96

Tenhle díl byl opět super, akorát Saint mi úplně nesedla. Navíc škoda, že Nashův popis kazí přebal knihy - to působí dost rušivě. Těším se na Rowdyho a Asu, snad se překladu dočkáme brzy.

astra3

Trochu nuda. Předchozí díly byly lepší. Souhlasím plně s hodnocením Blanky29. Snad bude další lepší.

Blanka29

Kniha byla opět čtivá, ale oproti předcházejícím dílům byla nejslabší. Vyrovnat se s rakovinou a odchodem milovaného člověka není jednoduché v žádném věku. Proto mi Saintiny problémy připadaly v tomto poměru dost malicherné az dětinské. Děti jsou bohužel kruté, ale aby ji to až tak moc ovlivnilo život a neschopnost navázat jakýkoliv vztah mi přišlo hodně přitažené za vlasy. Hlavně, když se spíše jednalo o nedorozumění a její velké až pohádkově vytvořené iluze, které očekávala a nedostala....

Kristy.Seb

V životě každého člověka existuje okamžik, který jednou provždy změní směr jeho cesty.

Lidé vám mohou ublížit a zklamat vás tehdy, když jim to dovolíte.

Člověka charakterizuje to, jak dokáže překonat věci, které ho zasáhnou nejbolestněji.

Co je jednoduché, na to se snadno zapomene, ale co je složité a jsou s tím problémy, to s tebou zůstane navždycky.

Čas se nedá vrátit. Jediné, co můžeme dělat, je žít dál, snažit se být chytřejší a víc dbát na to, co děláme.

Slova, jakkoli nechutná, se nesmí brát vždycky vážně, stejně jako se nesmí brát vždycky vážně to, co vidíme, jakkoli to vypadá podezřelé. Je třeba lidem kolem sebe věřit, ale nejen to, je třeba věřit sám sebe. Chyby se dělají a budou dělat, jenže to znamená, že se kvůli nim musíme vzdávat svého života a štěstí.

Všichni máme nějaký mouchy, které nám zatěžují vidět sami sebe tak, jak nás vidí jiní. Bojujeme s nimi, ale jediný způsob, jak se přes ně dostat, je vzájemně je před sebou neskrývat.

Nesnaze z minulosti bývají zatraceně těžké a prudké srazy a zatáčky mohou způsobit, že je člověk připravený tuhle cestu každým okamžikem opustit. Není však lepšího cíle, k němuž míří, než láska.

Saint byla fakt milá a musela mít sakra nízký sebevědomí. Nash byl zlatíčko. Oba dohromady byli skvělí!

Petra38

Kdyby mě tu představu o Nashovi pořád nekazil ten na obálce,bylo by to lepší:-D. Tento díl byl pro mě zdaleka nejlepší, Nash je borec a Saint si to občas moc brala ale budiž,tvořili skvělý pár a ještě lepší příběh. Další přiběh Rowdyho a Salem by mohl být stejně poutaví...Jen tak dááál...;-)

Kukicka

Za me zatim asi nejlepsi dil serie. Jen ted nevim, jestli se vic tesim na Rowdyho a Salem nebo Asu a Royal :-) Snad nas nenecha vydavatel dlouho cekat. Nejradeji bych cetla vsechny dily za sebou, pro ten zazitek, ale kdo to ma vydrzet...

adela2230

Příběh je povedený. Mohl by mít trochu větší spád. Saint mi v některých případech dost vadila, takže to mírně odvádělo mou pozornost. Ale i tak je to povedená oddechovka.

LilianaFalcon

Nevím, jestli je to překladem, protože v tomhle případě jsem originál nečetla, ale vážně mě zaráží, jak strašně spisovně v těhlech knížkách mluví. Kdyby byl jen jeden z těch kluků spisovný, tak by to bylo jako povahový rys a nneřekla bych ani popel, ale když všichni potetovaní maníci mluví o "dívkách" a ne aspoň "holkách", tak je to vážně divné...
Jinka se mi to moc líbilo :-) Na jednu stranu mi Saint trochu vadila, na druhou jsem ji chápala. Puberťáci fakt doukážou být krutí, k tomu špatná zkušenost s chlapy, podvádějící táta... no to už se na člověku dokáže podepsat.