Ralemo Ralemo komentáře u knih

Nela Nela Zuzana Ryšavá

(SPOILER) Odpočinková romantická knížka, moc hezky napsaná. Romantika s mírným dramatem. Hezký vztah Adama a Nely, který i přes pár podrazů nakonec zvládl vydržet. Zajímavé prostředí vysoké školy, letního kurzu a nakonec povedená tajná láska.

14.03.2022 5 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

(SPOILER) Druhá knížka od této autorky a za mě velice povedená! Moc hezký příběh o Niky a jejich kamarádech a tajné lásce, která nakonec zvítězila. Čtivě napsané, nešlo se odtrhnout.

13.03.2022 5 z 5

Bea Bea Zuzana Ryšavá

Moc hezky napsaný příběh o rozmazlené slečince, která konečně dostane rozum a začne si vážit peněz. Přes svoji novou brigádu potká tu pravou lásku a nakonec ji dojde, že svět není jen o penězích. Kniha neurazí, příběh je zajímavý, je zde pár zápletek. Určitě doporučuji :)

13.03.2022 4 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Zajímavé pokračování této série. Konečně jsme se aspoň z části dozvěděli kdo stojí za únosem. Každopádně opět nedořešeno, těším se na další díl. Talon konečně prozradil svoje tajemství i Jade a hned se vztah mezi nimi zlepšil.

13.03.2022 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

(SPOILER) Hodně silný příběh, smutný, citově náročný. Čím si Mia musela prožít nechce zažít nikdo z nás. Domácí násilí nejen od otce, ale i od přítele, to s člověkem dokáže hnout. Každopádně narazila na skvělého Jordana, který by se pro ni obětoval. Prvně se ale musela vypořádat se svými démony a pak konečně našla lásku svého života. Moc hezky napsaný příběh.

12.03.2022 5 z 5

Prostě to zahrej Prostě to zahrej Lucy Parker

(SPOILER) Velice povedená kniha, ze začátku mi trvalo, než jsem se začetla, raději mám knihy z pohledu hlavních hrdinů, ale i přes to, mě tato kniha velice zaujala.

Moc hezky napsaný příběh z divadelního prostředí, nechyběla začáteční nenávist mezi hlavními hrdiny, následně zápletka, trocha zklamání a nakonec šťastný konec. Laine byla sympatická mladá umělkyně, sedla mi od začátku, nejvíce se mi líbilo, jak po smrti sestry se snažila co nejvíce pomoct při charitativních akcích. Richard byl bručnou, který měl nešťastné dětství, takže žil pod maskou tvrďáka, kterou naštěstí Laine prorazila.

Určitě se ke knize ještě vrátím. :)

12.03.2022 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Krásně napsaný druhý díl, opět nic nechybělo, drama, zápletka, láska, nešťastná náhoda a nakonec šťastný konec. Vztah Tru a Jakea byl krásný, je vidět, že pravá láska existuje. Klasická romantika, předvídatelný děj, ale za mě hodnotím všemi hvězdičkami.

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

(SPOILER) Kniha přesně dle mého gusta, vtipná, romantická, zábavná. Zajímavé téma bývalé kamarádky a slavného rockera. Příběh plný dramat, vzájemné přitažlivosti, zklamání, zrady a spoustou smutku. Každopádně Tru byla skvělá, nedivím se, že podlehla kouzlu Jakea, každopádně i přes ty všechny problémy ho dokázala zkrotit a získat zpátky svého nejlepšího kamaráda. Těším se na další díl!

Stav sa! Stav sa! Jennifer Crusie

Vtipná, zajímavě napsaná kniha. Řekla bych, že by se dala lehce zkrátit. Ale každopádně mě velice pobavila, humorný příběh o hubnutí, chlapech, svatbě a o skvělém jídle. Tady bylo jasně dokázané, že láska není jen o vzhledu, ale o tom, jaký je člověk uvnitř a jaká energie z něj vyzařuje.

Rande na balkoně Rande na balkoně Felicia Kingsley

Takový zábavný románek, jednoduchý, hezky napsaný, rychle přečtený. Neurazí, ale ani nenadchne, zajímavé téma karantény, rodiny a ex přítelkyň. Vtipně napsáno, určitě stojí za přečtení.

10.03.2022 4 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

(SPOILER) Tak citově těžký příběh jsem dlouho nečetla. Kniha plná emoci, lásky, bolesti. Střídaly se fáze kdy mi tekly slzy, kdy jsem měla husí kůži.

Jedním slovem bomba, krásně napsaný dojemný příběh o Luně a Knightovi. Nejlepší kamarádi odmalička, co si vzájemně nedokázali vyjádřit svoje city a dělali si naschvály co to šlo. Knight jako pravý rytíř, který bojoval a staral se o Lunu v době, kdy jí nešlo mluvit a Luna, která byla jediným člověkem na zemi, kterého Knight miloval a byla pro něj vším. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré a stejně tak to bylo i v tomto příběhu. I přes to, že je oba dva opustily jejich matky, tak si dokázali najít v tom vztahu to nejlepší z nich dvou. A po tom všem i tito dva si zasloužili být spolu a prožít šťastný život.

Citově těžký příběh tomu dodávala Rosie a její těžká nemoc, kterou bohužel nezvládla a zlomila tím srdce nejen Deanovi. To jak byl její konec popsán bylo něco nádherného, ale smutného, slzy tekly proudem.

Nádherný kniha se vším všudy, chtěla bych napsat i šťastným koncem, který tam byl bohužel jen z jedné části. Kniha určitě stojí za přečtení.

10.03.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Ouuu, tak to byla vážně pecka! Knížka přečtená za hodinku, takže taková jednohubka k odpolednímu kafíčku, každopádně s velice zajímavým příběhem a zápletkou. Nešlo se odtrhnout, kniha vás zaujme a vtáhne do děje.

Moc se těším na další díl a doufám, že vyjde co nejdříve! :)

10.03.2022 5 z 5

Ako slaný karamel Ako slaný karamel Lucia Olrinková

Tak to je velice povedená jednohubka! Přečtená za chviličku, moc hezký příběh. Zajímavé prostředí romské rodiny, která se snaží se všech sil být skvělou normální rodinkou a moc ji to jde. Ema byla skvělá, obětavá, mladá dáma, která se starala o svého brášku co to šlo.

Kniha napsaná moc hezky, nešlo se od ní odtrhnout, každopádně ten konec mi přišel hodně uspěchaný, čekala jsem delší usmiřování.

A prostředí pečení dortíků a cukrárny je mi velice blízké, jelikož to mám stejně jako Ema. Takže opět se potvrdila moje teorie, že slovenské autorky píšou skvělé romány, klobouk dolů! :)

Riskantná hra Riskantná hra Martina Jakubová

Zatím co jsem četla knihy od této autorky, musím říct klobouk dolů!
Moc hezky napsané, zajímavá zápletka s ex. Klasické téma podřízené a šéfa, každopádně to nebylo ohrané klišé, ale mělo to své kouzlo.
Určitě doporučuji. :)

Dotyky vášne Dotyky vášne Martina Jakubová

V poslední době co narážím na knihy slovenských autorek, tak se nestačím divit. Jedna lepší než druhá. Zajímavý příběh o Kristině a Erikovi. Zajímavý začátek, který jsem nečekala, byla zde i zápletka, drama a šťastný konec. Velice mi sedla i postava Šimona. Určitě doporučuji!

První pravidlo: nezamilovat se První pravidlo: nezamilovat se Felicia Kingsley

Za mě super změna oproti klasickým tématům románů. Moc hezky napsané, čtivé, nešlo se od knihy odtrhnout. Moc se mi líbilo téma zlodějů- vtipné přestřelky mezi hlavními hrdiny, zajímavé prostředí umění, Benátek a dalších měst. Autorka musí mít velký přehled co se týká dějin umění, kolikrát jsem se ztratila. Každopádně velice propracovaný román se vším všudy- neshody mezi hlavními hrdiny, zápletka, drama a šťastný konec.

Moc doporučuji.

Vášeň Vášeň Geneva Lee

Divím se, že tato kniha má tak nízké hodnocení. Za mě si zaslouží všechny hvězdičky. Měla vše co erotický román má mít. Sexy hlavního hrdinu, odvážnou hrdinku, spoustu a spoustu sexu, zápletku, drama, jen nemůžu říct, že skončila happy endem.

Každopádně kniha se četla velice hezky, nešlo se odtrhnout. Zajímavé prostředí královské rodiny. Hlavní postavy mi přirostly k srdíčku, moc se těším na další pokračování a doufám, že bude co nejdříve.

07.03.2022 5 z 5

Tajomný cudzinec Tajomný cudzinec Martina Jakubová

(SPOILER) Moc hezky napsaný příběh, se zajímavou zápletkou co se týká bratrů Maxe a Matta. Ema nadaná zpěvačka, která jednoho večera potká Matta a prožijí spolu pár pěkných chvil na Slovensku se náhle po roce objevuje v UK a setká se s Maxem, po delší době zjišťuje, jaký je vztah mezi oběma muži. Kniha se spoustou zápletek, dramat, určitě stojí za přečtení!

06.03.2022 5 z 5

Návrat do minulosti Návrat do minulosti Tijan (p)

Z mého pohledu o něco slabší než předchozí díl, měla jsem problém ho překousat. Několikrát jsem knihu odložila, ale nakonec jsem se k ní stejně vrátila. Příběh opět napínavý, zajímavé zápletky. Zajímavé prostředí mafiánských rodin, přestřelky, tajemství, spousta úmrtí, zjišťování pravdy ohledně Emminé rodiny. Určitě stojí za přečtení.

06.03.2022 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Trošičku zamotaný, ale jinak moc hezky napsaný příběh z mafiánského prostředí.

Emma si po smrti bratra prošla spoustu rodinami, než poznala svoji nejlepší kamarádku, kvůli které se dostala do situace, kdy musela vyhledat starého známého Cartera. Zabíják, který ji celý svůj život ochraňoval a tajně miloval, si ji vzal pod svoje křídla a snaží se ji chránit zuby nehty.

Za mě povedená kniha, určitě stojí za přečtení. Těším se na další díl.

04.03.2022 5 z 5