Ralemo Ralemo komentáře u knih

Keď nás pravda spojí Keď nás pravda spojí Emily D. Beňová (p)

Nádherné pokračování, příběh se rozvíjí, oba dva hlavní hrdinové zjišťují co vlastně od života chtějí a co je čeká. Napínavé, nechybí drama, zápletka ale ten konec? No ten mě dostal. Až na konci této knihy jsem zjistila, že existuje i pokračování. Velice zajímavý vývoj celého děje, všech událostí, citů, od příběhu se nešlo odtrhnout. Líbí se mi pohled z obou dvou stran hlavních hrdinů. Jdu se vrhnout na třetí díl.

08.04.2022 5 z 5

Kým nás pravda nerozdelí Kým nás pravda nerozdelí Emily D. Beňová (p)

(SPOILER) Za mě hodnotím velice kladně. Hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Hodně dramat, Eleanor si prošla peklem, po smrti matky se ji ujme strýc a její život končí. Neustálé výhružky a mlácení si tak mladá dáma nezaslouží. Každopádně jedinou volbou je možnost útěku, to ale neví co ji ještě všechno čeká, lhaní a podvádění ji pronásleduje i v novém životě. Zajímavý konec knihy, těším se na pokračování.

08.04.2022 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Nádherná kniha, která mě zaujala i podle obalu!

A příběh byl ještě lepší, nezažila jsem ztrátu tak blízkého člověka, takže si ani nechci představovat čím Laurie prochází, každopádně neustálé vzpomínání na bratra bylo hezké, i když se tím neustále ubíjela a unavovala. Moc hezké setkání dvou zlomených duší, které si vzájemně pomůžou ze sebe dostat svoje negativní pocity a překonají jednu z nejtěžších zkoušek jejich životů. Sam byl od začátku miláček, absolutně mi na něj nesedělo její prvotní obvinění. Každopádně vše dopadlo tak jak mělo. Určitě doporučuji. :)

05.04.2022 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Nádherná knížka! Nešlo se odtrhnout od čtení. Příběh byl moc hezky napsaný, odehrával se v krásném prostředí hor. Lena a Ryan byli vážně super. Smála jsem se u jejich slovních přestřelkách. Byla mezi nimi neskutečná chemie. Děj měl všechno, zápletku, trochu drama a nakonec šťastný konec.

03.04.2022 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

Velice povedená kniha. Příběh mě vážně bavil. Brynn byla zajímavá postava, šla si za tím co chtěla, s nikým se nepárala. Eric byl miláček na první pohled, tvrďák, fešák, který by se pro Brynn rozkrájel. Kniha se četla sama, nešlo se odtrhnout.

03.04.2022 5 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Velmi krátký a zajímavý příběh o zakázané lásce. Moc hezky napsaná kniha, nešlo se odtrhnout. Již jednou jsem knihu četla, ale moc ráda jsem se k ní vrátila.
Zakázaná láska mezi učitelkou a studentem je zajimavým tématem k napsání knihy, příběh ale stál za to. Mezi hlavními hrdiny byla skvělá chemie, jejich výměny názorů také stály za to. Jamie byl rozmazlený spratek, který jasně věděl co chce a šel si za tím. Nedivím se že mu Mel podlehla a zamilovala se do něj. Příběh obsahoval vše, zápletku, drama a šťastný konec. Jamie byl sice puberťák, ale k Mel se choval jako dospělý muž.

02.04.2022 5 z 5

Znovu a lépe Znovu a lépe Catherine Bybee

(SPOILER) Velice příjemné čtení! Krásný příběh o Mel a její dcerce, které se vrací zpátky do míst, kde Mel vyrůstala se svými kamarádkami. Potkají neodolatelného Waytta, kterého si Mellina dcerka ihned zamiluje. I před všechny překážky, které jim hází Mellin ex-přítel po nohy a zrady, kterých se dopustí, nakonec nastane šťastný happy end.
Příběh obsahuje zajímavou zápletku, kterou musí řešit FBI a místní policie, takže v knize je i trochu dramatu. Určitě moc doporučuji. :)

28.03.2022 5 z 5

Prudká rozkoš Prudká rozkoš Linnea May

Nemůžu říct, že by mě příběh nezaujal. Něco v něm bylo. Každopádně oproti druhému dílu byl tento slabý. Chtělo by to asi více rozepsat, konec byl rychlý, každopádně kladně hodnotím pohled z obou dvou stran hlavních hrdinů, bylo zajímavé sledovat co se jim děje v hlavě.

27.03.2022 3 z 5

Horúca túžba Horúca túžba Linnea May

Mnohem lepší než první díl, mělo to aspoň nějaký příběh. Laura do tohoto světa šla dobrovolně a také v něm chtěla zůstat, i přes to, jaký Ryan je, dokázala prolomit jeho hranice.

27.03.2022 4 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

Moc hezky vymyšlený příběh. Každopádně by si kniha zasloužila více stránek a mnohem více rozvinutí a propracování. Každopádně mi dva příběhy nevadily, jelikož na sebe navazovaly. Líbilo se mi prostředí policie. Určitě doporučuji přečíst

26.03.2022 4 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Marcy Jell

Moc hezký námět knihy, každopádně si kniha určitě zasloužila více stránek a zajímavější konec. Každopádně proč ne, přečteno za necelé dvě hodinky, pěkný příběh, zajímavé hlavní postavy a zápletka by mohla být více rozepsána. Každopádně doporučuji přečíst. :)

26.03.2022 4 z 5

Krízový plán Krízový plán Michaela Zamari (p)

Opět pecka! Jako všechny ostatní knihy od této autorky. I když děsně dlouhý příběh, tak se dal přečíst za jedno odpoledne. Napínavý děj o Deaně a jejím snu odstěhovat se do zahraničí, když v tom ji vstoupí do života přitažlivý Miky. Neskutečná přitažlivost, neustálé pošťuchování vážně stojí za přečtení. Napínavý děj, i přes všechny lži a dramata skončí šťastným koncem.

25.03.2022 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Wooow, za mě klobouk dolů. Zajímavý příběh z prostředí královské rodiny se různými dramaty. Kniha se četla sama, zničehonic jsem byla u poslední stránky a klidně bych četla dál.
Každopádně složitý příběh, rodinu si nikdo nevybírá a Adeline se narodila mezi královskou šlechtu a s tím přichází taky spousta povinností. Pravá láska si ale také nevybírá a proto se bezhlavě zamiluje do holywoodského miláčka Joshe. Neskutečná přitažlivost nelze popřít, sexuální scény patří do této literatury, bez nich by to nebylo ono. Moc hezky napsaný příběh o tom, jak si k sobě dvě známé osobnosti snaží najít cestu a být spolu. Každopádně ten konec... No těším se na další díl, jsem zvědavá jak celá tato královská situace dopadne.

25.03.2022 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

(SPOILER) Asi nejhezčí díl této série Romantické útěky.
Nejvíc mi přirostl k srdíčku, možná je to krásným prostředím Irska, nebo tím, že většina knihy se točí kolem jídla a vaření. Nádherný příběh o Hannah, která zjistí, že v životě potřebuje změnu a vydává se za novým dobrodružstvím, kde potká namyšleného sympatického Conora a vznikne láska na první pohled i přes všechny problémy co se kolem dějí. Určitě doporučuji. :)

24.03.2022 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

(SPOILER) Za mě hezky napsaný příběh se zajímavým tématem. Odpoutání od bohaté rodiny není lehké, každopádně se o to Beck aspoň pokusil a potkal lásku svého života. I přes všechen luxus který kolem sebe má, se ji snaží udržet v životě za každou cenu. Alice je příjemná, mladá dívka, která se snaží podřídit životu v bohatsví, i když o peníze jí vůbec nejde. Mezi hlavními hrdiny funguje přitažlivost, kniha je čtivě napsaná. Zajímavý pohled do bohaté rodiny a jejich problému. Určitě doporučuji. :) Klasický románek pro ženy, láska, peníze, drahé oblečení, nemovistosti, sex a šťastný konec.

24.03.2022 5 z 5

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Hezky napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Taková oddechovka, jsem zvědavá, jak bude série pokračovat.
Mila, která žije ve stínu otce a musí trpět jeho příkazy se konečně dostane do normálního světa a pozná se s Blakem, který přesně ví jak se cítí. Jejich přitažlivost je zajímavá, jiskří to mezi nimi. Každopádně jsem zvědavá jak se jejich vztah vyvine v dalším díle.

23.03.2022 5 z 5

Cena za bozk Cena za bozk Linda Kage

(SPOILER) Tuto knihu jsem měla v seznamu už dlouho a konečně jsem se k ní dostala. Přečteno rychlostí blesku, nádherně napsaný příběh, chytlavý, nešlo se odtrhnout. Zajímavé téma gigola, který se snaží peněžně zachránit rodinu. Chemie mezi hlavními hrdiny byla neskutečná, nádherně fungovala. Určitě doporučuji přečíst!

23.03.2022 5 z 5

Layla Layla Colleen Hoover

(SPOILER) No tak klobouk dolů! Neskutečný příběh a doteď nechápu, jak to někoho může napadnout. Psycho- to jsem si říkala celou dobu pří čtení této knihy, mám radši románky, tak jsem se pustila do čtení tohoto příběhu, každopádně s románkem to mělo málo společného. Celou dobu jsem od příběhu odcházela a neustále se vracela. Pořád mě něco nutilo číst dál a dál a zjistit jak příběh dopadne.

Asi uprostřed knihy jsem myslela, že Leeds je nemocný blázen, držet někoho proti jeho vůli není normální, každopádně s přečtenými stránkami jsem ho pochopila. Neskutečný příběh o smrti, výměně duší, zjištění pravdy jak to v paranormálním světě funguje- jestli se to dá takto nazvat? posmrtný svět? Kdo ví, každopádně určitě to stálo za přečtení, kniha má šťastný konec, vše dopadlo jak mělo, i když cesta ke štěstí byla složitá a nebylo zaručeno, že vše dobře dopadne. Každopádně tuto knihu si budu určitě pamatovat, možná se k ní i vrátím. Každopádně MASAKR a hodnotím všemi hvězdičkami!

18.03.2022 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Mám přečtené všechny knihy od této autorky a musím říct klobouk dolů. Opět nádherný příběh se zajímavým motivem. Moc hezky napsáno, nešlo se odtrhnout. Zajímavé téma muzikanta a modelky, bylo tam vše, zápletka, drama, rodinné trable a nakonec šťastný konec.
Fungující chemie mezi hlavními hrdiny, při čtení jsem měla úsměv na tváři, vztah mezi nimi byl přirozený, vše fungovalo a drobné drama tam také bylo. Určitě hodnotím kladně a těším se na další knihy od této autorky!

16.03.2022 5 z 5

Už žádné předstírání Už žádné předstírání Vi Keeland

(SPOILER) Knihy od těchto autorek nikdy nezklamou. Moc hezky napsaný příběh o dvou lidech, kteří si myslí, že už si našli pravou lásku a snaží se ji získat za všechny prachy. Snaží se je donutit o pocity žárlení, aby dosáhli toho co si přejí, jenže mezitím se vzájemně zamilují do sebe. Příběh o Molly a Declanovi, plný lásky, bolesti, strachu, nemocí určitě stojí za přečtení. A po odloučení si konečně oba dva uvědomí, kdo je jejich pravá láska.

16.03.2022 5 z 5