Horúca túžba

Horúca túžba https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468641/bmid_horuca-tuzba-2cG-468641.jpg 4 43 9

Violents série

Môj život bol vždy plný extrémov. Nehľadám rovnováhu, chcem všetko, alebo nič. Nezdá sa vám to normálne? Určite to ani normálne nie je. Oddal som sa svojim chúťkam a to mi takmer zničilo život. Nedovolím, aby sa to zopakovalo. Preto potrebujem mať pravidlá. Prísne opatrenia, aby som mal hlavu na svojom mieste, na krku. Raz za rok. A zakaždým iné dievča. Nijaká exkluzívnosť, nijaká závislosť. Laura však podnecuje môj hlad tak ako žiadna iná. Lenže ona nie je v ponuke. Ak ju unesiem, bude to proti mojim pravidlám. Ak ju budem u seba držať nasilu, môže ma to zničiť. Alebo to konečne utíši to monštrum driemajúce vo mne. Laura pre mňa predstavuje veľké pokušenie, takže to skúsim a uvidím, čo povie na moje temné chúťky.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Violent Cravings , 2017

Radka1727
11.03.2023 3 z 5

Každopádně lepší než první díl, propracovanější příběh, víc vášně a intimity. Konec zbytečně klišoidní a přeslazený ......

Fidibus
30.09.2022 5 z 5

(SPOILER) Opět bdsm, tentokrát muž, který si dopřává sex jen jednou za rok. Tentokrát si vybere obyčejnou dívku, ne profesionálku, a uzavřou spolu dohodu. Jenže je to oba poznamená a on ji po roce opět vyhledá. Už se jí nechce vzdát a pustit ji, ale ona překvapivě souhlasí.
Dobře se to čte, obsah knihy je jasný podle názvu i obálky.

pavlikova9332
10.06.2022 5 z 5

Krásný příběh, možná o něco lepší než 1. díl

Ralemo
27.03.2022 4 z 5

Mnohem lepší než první díl, mělo to aspoň nějaký příběh. Laura do tohoto světa šla dobrovolně a také v něm chtěla zůstat, i přes to, jaký Ryan je, dokázala prolomit jeho hranice.

evineckY
25.02.2022 4 z 5

Po prvním díle - který se mi moc nelíbil jsem myslela, že do 2 se nepustím,
ale mněla jsem náladu na něco lechtivého a udělala jsem dobře.
Je pravda, že hlavní osnovou ke knize je Padesát odstínů ( kterou miluji )
a kupodivu mi to tentokrát nevadí :-)
Co si budeme povídat, v knize je hodně erotiky - má to v názvu .
A pro ty, kdo nemají rádi v knihách sexuální scény radím, ať knihu nečtou, než dávat špatné recenze.

2688
04.08.2021 3 z 5

Vášeň, intimita, smyslnost, exkluzivní, tvrdý sex, to vše a mnohem víc najdete v příběhu ale pokud hledáte lásku až za hrob a zlého chlapce co se změní v beránka tak o tom to není ♡

Anna195
31.07.2021 3 z 5

Konečne som sa mohla vrhnúť na pokračovanie série od autorky Linnea May. A musím podotknúť, že táto druhá časť ma bavila o čosi viac. Kniha sa veľmi rýchlo číta, keďže obsahuje krátke kapitoly. Ak ste čítali prvú časť tejto série (Prudká Rozkoš) asi viete, že nemôžete očakávať žiadnu romantiku a to platí aj pri tejto časti, pod názvom Horúca Túžba.

Príbeh obsahuje opäť nespočetné množstvo tvrdších intímnych scén, ktoré k tejto sérii jednoducho patria. A chápem, že nie všetkým môžu takéto scény vyhovovať, ale autorka sa s týmito scénami veľmi dobre vyhrala. Keďže je príbeh rozprávaný z oboch pohľadov, tak som mala možnosť pozrieť sa na vec očami hlavného hrdinu aj hrdinky. Obe hlavné postavy Ryan a Laura boli v celku zaujímavé postavy. Ryan bol muž, ktorý si zakladá vo svojom intímnom živote na pravidlách a tu zistíte aj to, čo všetko ho k tomu viedlo. Autorka mu vymyslela veľmi zaujímavú minulosť, len veľká škoda, že to všetko bolo rýchlo zhrnuté. Keby sa s jeho minulosťou este viac vyhrá príbeh by bol pre mňa ešte viac záživnejší. Laura bola v príbehu vykreslená ako sivá myška, no aj ona ukáže, čo sa v nej skutočne skrýva. Zápletka v tomto príbehu sa mi o čosi viac páčila ako v prvej časti, no opäť aj v tejto časti sa všetká pozornosť sústredila na intímne scény na úkor deja.

Čo mi ale na príbeh vadilo najviac bol SK preklad niektorých slov pri intímnych scénach, pretože fakt som veľakrát nad tým musela prevracať oči.

Avšak príbeh sa mi veľmi dobre čítal a ak hľadáte pikantnejšiu oddychovku bez nejakej veľké zápletky, tak smelo do toho.

Jurajovamaka
20.07.2021 5 z 5

Horúca kniha plná neutíchajúcej vášne...ak sa potrebujete skôr tieto letné dni schladiť, určite po nej nesiahajte, lebo VÁM bude hurúcoooo...ale na také jesenné a zimné večery pri kozume s ohníkom a vínkom v ruke na zahriatie ako stvorenááá...niečo na spôsob 50 ODTIEŇOV SIVEJ...
♡♡♡
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

LilluLong
20.07.2021 4 z 5

Ťažko sa hodnotí tato časť série ,neviem ci sa smiať a ci plakať , som zvedavá na ďalšie recenzie ci aj iný majú protichodne pocity po prečítaní knihy. Za mna 3,5*

Linnea May
britská