Krízový plán

Krízový plán https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448308/bmid_krizovy-plan-irs-448308.jpg 4 31 8

Dokážete si predstaviť, že by ste celý svoj život podriadili jednému cieľu? Svoje návyky, výdavky, a dokonca aj sexuálnu orientáciu? Deana o tom vie svoje. Začína sa to takmer nevinne. Cez leto sa šialene zamiluje do cudzinca, s ktorým sa následne musí rozlúčiť, pričom ich delí takmer desaťtisíc kilometrov. Vymyslí plán, ako si našetriť a vymeniť Európu za americký sen. Načas sa vzdá súkromia a ponúkne svoj dvojizbový byt na prenájom. Vrátane seba. Všetci záujemcovia sú však zmesou najbizarnejších indivíduí a ako posledná možnosť sa ukáže rovesník opačného pohlavia. Na inzerát sa jej ozve Miky, hľadajúci dočasný azyl. Dea mu zo zúfalstva nahovorí, že je lesbička, aby ho presvedčila, že nič nehrozí, ak sa k nej nasťahuje. Vyjde to a finančný problém je vyriešený. Takmer. Miky je totiž nielen milý, inteligentný, zábavný a poriadkumilovný, ale ešte aj prekliato sexi. Až vtedy nastáva jej skutočný problém... Vykľuje sa z toho love story, s ktorou nepočítali, a Dea váha, či si vybrala správneho. Vzájomne pre seba predstavujú krízový plán. Ale čo ak jeden z nich neznáša klamárov, no zamiluje sa do toho najväčšieho? Lož má krátke nohy. Zvládne beh na dlhé trate so súperom, akým je pravá láska? Román Krízový plán je voľným pokračovaním série Šéf môjho šéfa... celý text

Ralemo
25.03.2022 5 z 5

Opět pecka! Jako všechny ostatní knihy od této autorky. I když děsně dlouhý příběh, tak se dal přečíst za jedno odpoledne. Napínavý děj o Deaně a jejím snu odstěhovat se do zahraničí, když v tom ji vstoupí do života přitažlivý Miky. Neskutečná přitažlivost, neustálé pošťuchování vážně stojí za přečtení. Napínavý děj, i přes všechny lži a dramata skončí šťastným koncem.

MonaR0se
18.11.2021 5 z 5

Ak ste od Michaely Zamari čítali nejaké knihy, tak už určite viete, že píše skvelo. Jej knihy sú písané jednoducho, bez zbytočných opisov, citlivo aj vtipne. Jej siedma kniha - Krízový plán je štvrté pokračovanie voľnej, romanticko-erotickej série Šéf môjho šéfa a pre mňa je to zatiaľ najlepšia autorkina kniha.

Krízový plán sa čítal veľmi ľahko a rýchlo, napriek tomu som si knihu dávkovala iba po večeroch, aby som s príbehom zostala dlhšie. Autorka totiž vytvorila nezabudnuteľné postavy, ktoré pôsobia reálne a je veľmi jednoduché prežívať s nimi všetky ich radosti a strasti.

Ústrednou dvojicou knihy sú Miky (ktorého už poznáme z predošlých dielov série) a Deana, ktorí sa vďaka náhode a "nevinnému" klamstvu stanú spolubývajúcimi, ktorí zdieľajú jednu posteľ. Vďaka tomu vznikajú v knihe humorné situácie okorenené skvelými dialógmi a priam hmatateľné napätie súvisiace s tým, ako ich príbeh dopadne, keď klamstvo praskne. Ja som si ich príbeh neskutočne užila a veľmi sa teším na autorkine ďalšie knihy :).

Knihajeradost
21.03.2021 3 z 5

Rozjezd knihy byl opět pomalejší. Trvalo mi, než jsem se začetla. Kniha mě začala bavit teprve tehdy, jak to mezi Deanou a Mikym začalo jiskřit. Možná to způsobilo i to, že mi Deana svým lhaním nebyla sympatická. Do čtení jsem se musela několikrát nutit, ale jsem ráda, že jsem ji zvládla dočíst. Když se tak nad knihou zamyslím, byl to pěkný příběh a třeba nás Miška někdy překvapí dalším dílem. Tento díl mi ze všech přišel nejslabší.

Gabriela143
04.02.2021 5 z 5

Miška opäť nesklamala. Bavili ma vtipné dialógy medzi hlavnými hrdinami.Miky je neskutočný sympaťák. Oceňujem veľkosť knihy. Ani v tomto prípade vôbec nevadí že má skoro 500 strán, číta sa veľmi dobre. Pekný obal i obrázková príloha pre lepšiu predstavivosť. Dúfam, že autorka bude v sérii pokračovať príbehom Erika a Tami.

MartinaTina
19.11.2020 4 z 5

Čo ma na príbehu chytilo asi najviac bol práve ten vtipný a vrámci možností aj úprimný a priamy vzťah medzi Mikym a Deou. Hlavne to ich vzájomné doťahovanie sa, ktoré im dvom neskutočne sadlo a spravilo ich priateľský vzťah takým pevným. Neviem či je to len môj názor, ale dobrí kamaráti by mali mať medzi sebou podobný typ vzťahu ako majú hlavne postavy. Avšak bez tých klamstiev naokolo :D.
Všetky tie problémy, ktoré Dea spôsobila svojim klamstvom som očakávala, možno len s trochu horšou reakciou na záver. Úprimne, ja som čakala kedy celá spleť klamstiev spadne a hlavne som čakala akým spôsobom sa to prevalí. Tá udalosť bola pre mňa asi jednou z najviac kľúčových z celého príbehu. Jednoducho som vedela, že oni dvaja si k sebe cestu skrátka nájdu a viac ma zaujímalo ako sa to medzi nimi pokazí :D.

Evka3814
26.09.2020 4 z 5

Za mě nejvíc povedená kniha kterou jsem četla od této autorky. Sice zbytečně dlouhá,ale bavila mě. Nejvíc jsem si užila poslední stránky. Doufám že bude pokračování Tami a Erika. Jelikož ten konec je sakra otevřenej:) Jinak největší miláček byla Eli
PS:povedená obálka a kdyby to bylo v ČJ bylo by to ještě lepší

Anna195
20.09.2020 5 z 5

Musím povedať, že toto je moja obľúbená séria do ktorej som sa zamilovala. Krízový plán je štvrtá kniha v tejto sérií.Po prečítaní predošlých kníh a hlavne knihy Osud nevyjednáva, ktorú som si hneď obľúbila som bola zvedavá, čo si autorka pre nás prichystala. Ale najskôr musím pochváliť grafickú stránku knihy. Kniha je fakt krásna či zvonka, alebo zvnútra, kto knihu v rukách už mal isto pochopí. Miky je vtipný, milý, sexy a integentný muž. Deana je tiež silná postava v tomto príbehu a veľmi pracovitá žena, ktorá si ide za svojim. Páčilo sa mi doťahovanie medzi hlavnými postavami a to iskrenie a chémiu ste z čítania cítili od prvých strán. Aj keď k tým ozajstným intímnostiam príde až oveľa neskôr, tak mi to vôbec nevadilo, práveže som si užila ich zbilžovanie, rozhovory a jednotlivé monológy, na ktorých som sa pekne pobavila. Tento príbeh si užijete od prvej po poslednú stranu a nebudete chcieť knihu pustiť z rúk. V knihe nájdete aj niekoľko krásnych myšlienok. Žeby záver knihy naznačoval nový pár ?

PollyFrank
17.09.2020 5 z 5

Vtipný, svieži, pohodový štýl... A Miky ako knižný hrdina je ideál na platonické zaláskovanie. Jeho večné slovné prekáračky a žartíky s Deou ma nie raz nahlas rozosmiali. Ak by som to mala zhrnúť – príbeh vo mne vyvolal predovšetkým pohodu. „Videla“ som pred sebou útulný byt s terasou snov, príjemne veselé letné večery vo dvojici, pre budúcnosť namotivovaných hrdinov, dve usmiate mladé tváre... skrátka, perfektná kniha na zábavné, romantické a aj trochu napínavé zakončenie letnej sezóny. Mnohé hlášky medzi ústrednou dvojicou boli také živé, prirodzené a vtipné, až som si ich mala chuť zapísať. Rozhodne budete všetci túžiť po kamošovi ako je Miky, ten chlap proste nemal chybu!