Ralemo Ralemo komentáře u knih

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Nádherně napsaný příběh o dvou lidech, kteří prožívají podobné trápení. Líbilo se psaní pomocí dopisů. Každopádně je lehké člověka odsoudit na základě domněnek a lživých informací, každý si přece zaslouží svoji šanci.

Juliet a Declan si nakonec k sobě cestu našli a zjistili, jak se vzájemně potřebují.
Smutný, ale zároveň krásný příběh. Určitě doporučuji.

09.05.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

Velice povedená knížka. Nádherný děj se spoustou zápletek, rodinných dramat.

Bryce je skvělá, odvážná novinářka, která se jen tak někoho nezalekne a to platí hlavně na přitažlivého, sexy motorkáře Dashe, který nakonec podlehne jejímu kouzlu. Jejich přitažlivost a neustálé slovní roztržky byly vážně skvělé. Zajímavý zvrat v podobě smrti a následného společného vyšetřování vážně stojí za přečtení.

Určitě doporučuji a těším se na další díl! :)

08.05.2022 5 z 5

Někdo jiný Někdo jiný Laura Kneidl

Moc hezké pokračování prvního dílu, jen z pohledu Julianovy spolubydlící Cassie.
Líbí se mi propletenost postav, že můžeme vidět jak se daří Mikey a Julianovi a dalším přátelům.
Každopádně zajímavé téma stydlivé holky a oblíbeného kluka, který se snaží zakrýt svoje koníčky a tím zraňuje svého nejoblíbenějšího člověka. Cassie je introvert a má ráda svůj klid a svoje zájmy. Lehce nahozené téma rasismu, nemoci, kterou dnes trpí spousta lidi.
Já určitě hodnotím kladně, aktuální téma, moc hezky, čtivě napsáno. Určitě doporučuji :)

07.05.2022 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

(SPOILER) Nejlepší kniha od této autorky a to jsem přečetla všechny. Klobouk dolů, zajímavý příběh se zapeklitou zápletkou. Hezké prostředí sportovních agentů- takové téma jsem ještě nečetla.
Damon byl tvrďák, ze kterého se nakonec vyklubal ideální otec i když mu to pár let trvalo.
Chelsea byla nadaná tenistka, která obětovala kariéru kvůli malé Luně, která byla dokonalá. Její hlášky mě vážně pobavily!
Neustálé pošťuchování a slovní přestřelky mezi hlavními hrdiny vážně stojí za přečtení, k tomu spousta sexu, romantiky, co víc čekat od románu?
Určitě doporučuji přečíst, je to kniha, která vážně pobaví! :)

05.05.2022 5 z 5

Štěstí hřeje jako slunce Štěstí hřeje jako slunce Pauline Mai

Ze začátku jsem měla problém se do knihy začíst, start příběhu byl za mě docela zdlouhavý, každopádně od příchodu Carli do Florencie se rozjela pořádná jízda.
Nádherně vymyšlený děj se spoustou zápletek, dramat, ale i lásky a štěstí. Krásné prostředí Itálie, hezkého počasí, památek a kouzelného obchůdku s dřevěnými hračkami. Vzájemná přitažlivost a neustálé pošťuchování mezi Carli a Elim bylo vážně skvělé pozorovat! Zajímavá zápletka v podobě pohledu do historie a nešťastné lásky. Dokonalá souhra!
Určitě doporučuji přečíst.

05.05.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

(SPOILER) No tak to klobouk dolů! Už jsem četla podobný příběh, každopádně nádhera! Jak jsou životy lidí kolikrát propletené. Bohužel za neštěstí těchto rodin může nemocná osoba, která zničila dvě fungující rodiny.
Nádherný příběh, se zajímavou zápletkou, dramatem, bolestí, smutkem a nakonec šťastným koncem. I když to stálo spoustu sil.
Tristan a Elizabeth si v mladém věku prošli ztrátou svých blízkých a vzájemně si snaží pomoct se dostat z těchto těžkých časů, každopádně každý se s tím srovnává jinak a jinak dlouho. Nakonec zjistí, jak je osud spletl dohromady.
Určitě doporučuji přečíst, kniha plná romantiky, smutku, lásky a naděje.

04.05.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Druhý díl a opět pecka! Zajímavý děj se spoustou zápletek a dramat. Neskutečná přitažlivost mezi Kanem a Temperance. Mnohem lepší než první úvodní díl a ten konec? No už se těším na pokračování, autorka tento díl ukončila v tu pravou chvíli, aby nás pořádně napínala. Klobouk dolů.
Uznávám, že by stačily asi dva díly, knihy jsou kraťoučké. Každopádně to napětí je super, tak si na další díl musíme nějaký ten měsíc počkat.
Kdo miluje drama, romantiku a erotiku, určitě doporučuji. :)

04.05.2022 5 z 5

Nasleduj ma Nasleduj ma Michaela Zamari (p)

Klobouk dolů! Spolupráce dvou skvělých slovenských autorek přece nemohla dopadnout jinak. Miluju knížky ve slovenštině!
Dokonalý příběh se zajímavou zápletkou, aktuální téma influencerů, fotek a sociálních sítí.
Lucia si od začátku šla za tím co chtěla a nenechala se odradit namyšleným Jasonem. Oba dva nakonec našli to, co celý život hledali.
Zajímavý epilog z pohledu Alexe, těším se na další díl!
Určitě stojí za přečtení! :)

03.05.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Nádherné pokračování, čekala jsem jiný vývoj událostí, ale ten příběh mě naprosto pohltil! :) Cole byl miláček, milý, hodný, sympatický. Izzy na mě udělala velký dojem i v předchozím díle a pokračování o jejích strastech v lásce bylo třešničkou na dortu.
A Will? Co k němu říct, lamač dívčích srdcí, který si konečně po všech letech uvědomil, kdo je pro něj ta pravá láska.
Kniha nádherně napsané, nešlo se odtrhnout, moc hezky se četla. :) Určitě doporučuji! Nádherné prostředí hor, sněhu a příjemné americké vesničky.

02.05.2022 5 z 5

Políbit nebe Políbit nebe Krista Ritchie

Vlastně přemýšlím, jak tuto knihu hodnotit. Poprvé se mi stalo, že jsem knihu četla více než dva dny. Zajímavé téma reality show, zajímavé postavy. Ale ten příběh?
Neustálé pošťuchování a soupeření mezi Rose a Connorem bylo skvělé, to jsem se vážně bavila, jejich příběh byl zajímavý, dva cílevědomí mladí lidé, kteří si šli za tím, co v životě chtějí a dosáhli toho, nakonec mají nejen kariérní úspěchy, ale také veliký úspěch tom, že našli svoji spřízněnou duši. To mě bavilo asi nejvíce pozorovat.
Ostatní postavy byly sice zajímavé, ale příběh o ničem.

29.04.2022 4 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

(SPOILER) Moc hezká romantická knížka, přečteno na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Knihy na podobné téma už jsem četla, v královské rodině není nic jednoduché, každopádně Nicholas si šel za tím co chtěl a vzdal se trůnu ve prospěch lásky.
Olivie byla skvělá, tvrdě dřela aby udržela rodinu nad vodou a zpestření ve formě sexy prince bylo třešničkou na dortu, dokud na scénu nepřišla láska a vše změnila, včetně Olivie.
Oceňuji příběh z pohledu obou dvou hlavních hrdinů, vzájemná přitažlivost byla skvělá.
Určitě knihu doporučuji, moc se mi líbila. Těším se na další díl! :)

27.04.2022 5 z 5

Nelituju Nelituju Lenka Sadílková

(SPOILER) Není to ideální knížka před spaním, ten konec byl citově velice náročný, slzy mi tekly proudem.
Každopádně nádherný a smutný příběh mladé Mii, která se bohužel musela vypořádat s těžkou nemocí a svůj boj prohrála. Ale bylo to její přání a měla kolem sebe své milované, Leo byl nejlepší kamarád, kterého si každý může přát a Seb byl miláček od prvního pohledu, jeho bolest na konci byla strašná, každopádně toleroval Miino přání.
Osobně mám radši knihy se šťastným koncem, každopádně i toto je častá realita. Určitě doporučuji.

25.04.2022 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Moc hezky ukončená série, bylo smutné číst, čím vším si Tyler musel projít a jak to vše zvládal. Přesně to, těm předchozím dílům chybělo. Kolikrát jsem měla slzy v očích, čím vším si prošel. Celá série knih byla skvělá, určitě doporučuji a moc ráda se k těmto knihám někdy vrátím. :)

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Nádherné ukončení celého příběhu. Klobouk dolů, nejlepší díl, hodně emočně těžký, plný zloby, smutku, nenávisti, dramat. Ale konečně se šťastným koncem. Dlouhá cesta plná bolesti, každopádně vše dopadlo jak mělo. Tyler musel sám přijít na to, co je v životě podstatné a jak se má vyvíjet jeho vztah k životu, rodičům a k Eden. Ta i přes všechno, co jí provedl, se rozhodla mu dát poslední šanci a udělala nejlepší rozhodnutí v životě. Nádherný příběh, od kterého se nešlo odtrhnout. Těším se na poslední díl a pohled Tylera. :)

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Mnohem lepší než předchozí díl, líbí se mi prostředí NY, které je v knize velice do detailů popisováno, ihned to nahodilo lepší atmosféru a představu jak to v NY vypadá.
Hezky napsané, poutavý děj se zajímavou zápletkou. Vzájemná přitažlivost mezi hlavními hrdiny je neskutečná. Otevřený a zároveň smutný konec, těším se na další díl. :) určitě doporučuji

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Moc hezký příběh o nevlastních sourozencích, kteří mezi sebou cítí neskutečnou přitažlivost, ale nemůžou s tím bohužel nic dělat. Moc hezky napsané, je to spíše čtení pro mladší generace. Těším se na další díl.

24.04.2022 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Nejdříve jsem viděla film, až poté jsem narazila na tuto knihu a mám z ní stejné pocity jako z filmu.
Jedním slovem pecka, hezky, vtipně napsaný příběh se zajímavou zápletkou. Vzájemná přitažlivost u hlavních hrdinů je neskutečná. Jejich neustálé pošťuchování bylo skvělé pozorovat. Nádherný romantický příběh se šťastným koncem. Určitě doporučuji přečíst. :)

23.04.2022 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

(SPOILER) Moc hezký, milý příběh o hollywoodské hvězdičce Tess, která si v mládi prošla peklem. Aby mohla žít normálně, změnila město, jméno a začala žít nový život. Po pár letech se vrací na místo činu a nakonec se všechny její tajnosti vykradou na povrch. Mezitím potká milujícího Cola. Kniha je psána z pohledu obou hlavních hrdinů, což velmi oceňuji, že čtenář může vidět obě dvě strany mince. Krásný oddechový příběh, určitě doporučuji :)

22.04.2022 5 z 5

Projekt snov Projekt snov Lauren Asher

Nádherně napsaný příběh, i když ze začátku knihy jsem měla problém se začíst. Každopádně ani to mě neodradilo od dalšího čtení a nakonec musím říct klobouk dolů. Klasické téma šéfa a podřízené, každopádně zasazené do nádherného prostředí zábavního parku. Kniha měla vše, zajímavou zápletku, drama a šťastný konec. Líbí se mi vyprávění z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Je skvělé číst pocity Rowana a jeho postupné uvědomování, co je vlastně v životě důležité. Rozdíly mezi hlavními hrdiny jsou neskutečné, ale protiklady se přece přitahují. A jejich vzájemné přitažlivost nelze popřít. Určitě doporučuji a těším se na další díl! :)

21.04.2022 5 z 5

Záchytný bod Záchytný bod Martina Jelínková

Moc hezky napsaná kniha, od začátku vás vtáhne do děje a nejde se odtrhnout. Sympatická Aneta hledá štěstí svého života, poté co projde rozchodem, opustí práci a snaží se začít nový život. Děj byl přehledný, zajímavý, najdou se i menší dramata v životě hlavní hrdinky. Najde nakonec Aneta štěstí? Konec je takový otevřený, každý si pod pojmem štěstí může představit něco jiného. Každopádně kniha určitě stojí za přečtení a budu se těšit na další knihy od této autorky! :)

18.04.2022 5 z 5