Víš, že tě potřebuju?

Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přítelem, jenže když od Tylera dostane zprávu, aby s ním strávila léto v New Yorku, je štěstím bez sebe. A tak spolu prožívají horké dny ve městě, které nikdy nespí, a staré touhy bublají pod povrchem. Jak dopadne jejich setkání? Odolají pokušení, nebo dají citům volný průběh?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359631/big_vis-ze-te-potrebuju-nE4-359631.png 4693

DIMILY 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Did I Mention I Need You?, 2015

Kniha Víš, že tě potřebuju?

Wimmerka
27.09.2022

Pokračování asi přineslo přesně co jsem čekala a za mě pěkný :) Líbí se mi pojetí další díl - další město k objevování. Tentokrát se z L.A. dostváme do New Yorku, kam se na roh odstěhoval Tyrer kvůli účasti v projektu, kde ostatní seznamuje se svým příběhem. Je tomu už rok, co odjel, ale i přes to že si Eden našla jiného přítele (jehož jménu tu nebudu prozrazovat), stále na Tylera myslí a na celý měsíc se za ním do New Yorku chystá... No a co nestane, samozřejmě zjistí, že ani ten rok odloučení jejich lásku "nesmazal" a opět si spolu začnou... Podvádí všechny okolo a to se jim samořejmě i vymstí. Na závěr se konečně rozhodnou všem přiznat, Eden otec to však nenese vůbec dobře a Tyler se záhy rozhodne odjet, sám a neznámo kam, aby našel svou vlastní cestu a dal se do pořádku...

Malíček
09.09.2022

Já určitě vím, že tuhle sérii nepotřebuju. :D
Čtení druhého dílu bylo pro mě docela utrpení. Kniha je velmi předvídatelná, hlavní postavy mě štvou pomalu vším, co řeknou, Eden i Tyler mi přijdou nevyspělí a jejich rozhodnutí jsou snad pouze na základě emocí.
Asi ale souhlasím s dalšími komentáři, když řeknu, že tento díl mi přišel o něco lepší než první, snad jen proto si někdy celou sérii dočtu. A taky proto, že nerada nechávám série nedočtené.
Sua sumárum za mě ale existujou mnohem kvalitnější knihy v tomto žánru.

Veruru1981
17.07.2022

(+ SPOILER) Druhy dil rozhodne lepsi nez ten prvni. Dialogy jsou realne, chemie hlavnich hrdinu skvela. Doslova jsem to hltala. Mrzel me konec, ale od ceho je dalsi dil, do ktereho se hned poustim?! Hezka letni oddychovka pro vsechny, kdo maji radi velke a komplikovane milostne pribehy.

KnihomolkaPája
06.07.2022

Druhý díl byl snad nejlepší, hlavní postavy jsem si ještě více zamilovala. Hodně jsem jim to přála, aby se konečně v tomto díle dali dohromady. Akorát ten konec, to mě naštvalo a už bych Tylera nechtěla ani vidět :D.

Elize
02.06.2022

Tento druhý díl byl snad ještě lepší, než ten předchozí. Ovšem po celou dobu čtení jsem cítila neskutečnou frustraci - hrozně už jsem chtěla, aby se hlavní hrdinové dali dohromady. Měli se rádi, jiskřilo to mezi nimi, ale zkrátka to pořád nešlo a ach bože! :D jinak musím také vyzdvihnout, že je zde moc hezky popsaný život v New Yorku a opravdu jsem hodně prožívala Edenin a Tylerův první homerun. Posledních pár stránek byla neskutečná jízda, kdy jsem se opravdu modlila, i když jsem tušila, jak to zhruba dopadne. Tylerovo rozhodnutí na samotném konci jsem chápala. Moc hezká knížka.

Ralemo
25.04.2022

Mnohem lepší než předchozí díl, líbí se mi prostředí NY, které je v knize velice do detailů popisováno, ihned to nahodilo lepší atmosféru a představu jak to v NY vypadá.
Hezky napsané, poutavý děj se zajímavou zápletkou. Vzájemná přitažlivost mezi hlavními hrdiny je neskutečná. Otevřený a zároveň smutný konec, těším se na další díl. :) určitě doporučuji

Annkag
13.04.2022

Děj se tentokrát odehrává v New Yorku.Na stránkách knihy realistický ožívá a já se procházela Centra parkem,Timesquer...cítila jsem horko sálající z budov,ruch města,klaksóny žlutých taxíku.Videla stříbrný třpyt řeky Hudson.
Příběh samotný se mi zdál chaotický,moc propletený ale skončilo to zajímavě.
I když nejsem ,,jasná cílovka,, jsem svým spůsobem zvědavá na pokračování.

Tialexa
11.04.2022

Tohle je prostě topovka. Miluju celou sérii.