Víš, že tě potřebuju?

Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přítelem, jenže když od Tylera dostane zprávu, aby s ním strávila léto v New Yorku, je štěstím bez sebe. A tak spolu prožívají horké dny ve městě, které nikdy nespí, a staré touhy bublají pod povrchem. Jak dopadne jejich setkání? Odolají pokušení, nebo dají citům volný průběh?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359631/big_vis-ze-te-potrebuju-X7T-359631.jpg 3.9617

DIMILY 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Did I Mention I Need You?, 2015

Kniha Víš, že tě potřebuju?

nikca3882
29. listopadu

Těšila jsem se na pokračování příběhu... ale musela jsem se hodně přemáhat, abych ji dočetla. Pořád jsem ji odkládala, protože jsem jen čekala kdy to praskne... a ten konec? Málem mě zabil :D

teer.h

Mám trošku problém s tím, že se v knize neustále psalo to, že vztah mezi Tylerem a Eden je incest. Nechápu proč. Nemají společnou krev a ani spolu od mala nevyrůstaly. Za mě je to trochu přehnané a to mi na knize vcelku vadilo.

Kniholapka

Je to zvláštní, ale tato kniha se mi četla lépe než první díl. Pomalu jsem začala Tylerovi a Eden fandit. Když už jsem začala jásat, že tajemství vyplave a oni to budou schopni říct a radovat se, přijde zvrat. Kdo by to nečekal, že? Konec mě trochu naštval :D. Probouzí se ve mně lehká zvědavost ohledně pokračování.

terakera

Nedočetla jsem ji protože byla nudná a točila se pořád dokola kolem toho samého. Aspoň že Tyler má ješte mozek.

_Žanet_

Tahle knížka mě stála opravu hodně snahy, abych ji vůbec dočetla do konce. Četla jsem ji na 2x a ke druhému čtení jsem se dokopávala více než rok. Nakonec jsem se ke čtení vrátila, protože nemám ráda, když něco nedočtu. Ostatně to byl i jediný důvod, proč jsem chtěla pokračovat ve čtení téhle série. Bohužel po dočtení tohoto dílu je mi jasné, že je tahle série pouhou ztrátou času.
Zaprvé mě neskutečně vytáčí Eden, která je celou knihu zralá na několik facek a její myšlení není hodné devatenáctileté holky, ale spíše čtrnáctileté puberťačky. Nálady, myšlenky a pocity se jí mění jako počasí, přičemž jsou absolutně rozumově nevysvětlitelné. Celou knihu se zkrátka chová jako malé dítě, což trochu vynahrazoval Tyler, který celou knihu působil vyrovnaným a konečně vyspělým dojmem- zřejmě jsem byla naivní, když jsem si myslela, že to tak i zůstane a půjde spíše o vývoj Eden. Bohužel mě autorka zklamala a dva roky, kdy na sobě Tyler údajně pracoval a dával se do kupy, zahodila v jedné kapitole. Celá kniha je podle mě naprosto nesmyslná a nereálná, takže bohužel nemůžu hodnotit jinak, než jednou hvězdičkou, kterou si kniha zasloužila jen díky Emily a Snakeovi, kteří jsou celou knihu mnohem zajímavější, než dvě hlavní postavy.

hlentilka

Nejslabší kniha ze série.

Ella161

Autorka nám v téhle knize skvěle popisuje New York! Je lehké si představit, jak to tam vypadá, když nám to takhle krásně popsala️. Každopádně tu máme opět Eden a Tylera, kteří spolu stráví 6 týdnu v New Yorku. Bez přátel, rodiny.. mohou se chovat jako běžný pár. Přiznávám, že konec mě překvapil a zároveň strašně rozesmutnil. Brečela jsem tak moc, že mi na stránkách zůstaly skvrny od řasenky

dianaxn
15. červnaodpad!

První díl nesnáším, ale chtěla jsem dát sérii ještě jednu šanci a nějak do třetiny knihy jsem si říkala, že to je celkem dobré. Děj byl lepší, každá kapitola neobsahovala večírek a líbilo se mi popisování nového prostředí v New Yorku. Tyler dospěl a změnil se k lepšímu. Pak to ale šlo od desíti k pěti.

Eden byla nesnesitelná, otravná, hloupá, naivní, žárlila i když měla přítele – no není to pokrytecké? – a tak neskutečně moc mě vytáčela, že jsem měla chuť ji profackovat v marné naději, že se probere.
Charaktery ostatních postav jsou taky příšerné – její nejlepší kámoška ji nedokáže ani podpořit a její další “kámoška” ji nesnáší.

Tenhle díl byl paradoxně lepší než předchozí, ale cokoli dobrého zastínila strašná hlavní hrdinka a navíc jsem všechny postavy nesnášela.
Od dalšího dílu už nic nečekám a přečtu si ho jen proto, abych dokončila sérii.