Víš, že tě potřebuju?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Eden svého nevlastního bratra neviděla už skoro rok. Přestože svůj utajovaný vztah kvůli rodině ukončili, nemůže na Tylera stále zapomenout. Je sice šťastná se svým novým přítelem, jenže když od Tylera dostane zprávu, aby s ním strávila léto v New Yorku, je štěstím bez sebe. A tak spolu prožívají horké dny ve městě, které nikdy nespí, a staré touhy bublají pod povrchem. Jak dopadne jejich setkání? Odolají pokušení, nebo dají citům volný průběh?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/359631/vis-ze-te-potrebuju-glV-359631.jpg 4320
Série:

DIMILY (2.)

Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Fragment (ČR)
Orig. název:

Did I Mention I Need You? (2015)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (83)

Kniha Víš, že tě potřebuju?

Přidat komentář
genikuxik
11. června

O něco lepší než předchozí díl, akorát jsem si tak 3/4 knihy říkala, jaká je Eden kráva...

kalinka99
20. května

Řekla bych, že tenhle díl byl mnohem lepší. Celou dobu jim fandím, ale stále jim to něco kazí. Tyler mě překvapil na konci svým rozhodnutím a to mě hned nutí pokračovat v dalším příběhu. Doufám ve stejnou čtivost jako u předchozích knížek.

Carol96
15. května

Podle mého je tento díl mnohem lepší než první díl. Opravdu se autorce toto pokračování povedlo, protože mě neskutečný způsobem emocionálně rozložil...brečela jsem, byla jsem naštvaná, nechápala jsem některé situace atd.. Autorčin styl psaní je velmi čtivý a jednoduchý. Díky tomu se kniha čte opravdu rychle.

I když ještě nemám dočtený poslední díl, tak i tak tuto sérii mohu opravdu moc doporučit. Je to super oddechové čtení a na léto přímo dělané.

Hodnocení: 4*/5*

katka-kacav3318
07. května

Tenhle díl mě bavil o něco víc než ten první, ale to nemění nic na tom, že se to nehodí na nic jinýho než na zahnání nudy.

maca1245
28. dubna

Hodně se setkávám s názorem, že takto vztah mezi dvěma lidmi nevypadá. Prosím Vás! Pomalu ve všech knihách jsou vztahy, které se ve skutečném životě nestanou. Pro mě druhý díl byl super, odsýpalo to i když v některých chvílích bych Eden nejraději jednu vlepil. Avšak oproti jedničce lepší.

petit-a.nge
28. dubna

Na druhý díl jsem se velmi těšila a jsem nadšená, ač už dávno nemám náct...přečetla jsem ji jedním dechem

wotana
20. dubna

Stejně jako u prvního dílu, chvílemi dost nudné a zdlouhavé, ale stejně vás to nutí dočíst až do konce.

Schalli
17. dubna

Jako u prvního dílu. Zdlouhavé, nudné.