Víš, že mi chybíš?

Strhující závěr bestsellerové série, která se v Británii zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih Je to rok, co Eden mluvila s Tylerem naposledy. Rok od té doby, kdy vyšli s pravdou ven, oznámili svůj vztah rodině a on ji pak zcela nepochopitelně opustil. Studium v Chicagu ji přivedlo na jiné myšlenky a pomohlo jí alespoň trošku zapomenout a jít dál. Teď se vrací na léto domů a není sama. Tyler přijíždí také. Eden už nechce otevírat staré rány, ale nevysvětlených otázek je tolik! Dozví se konečně, proč to Tyler udělal? Mají po tom všem, co mají za sebou, šanci na normální vztah, do kterého jim nikdo nebude mluvit? *DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskame má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382418/big_vis-ze-mi-chybis-qwp-382418.png 4.1505

DIMILY 3.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Did I Mention I Miss You?, 2016

Kniha Víš, že mi chybíš?

claudiavas89
06. listopadu

Zatim ze serie se mi libila nejvic

teer.h

Autorce se musí nechat, že má velmi čtivý styl psaní. Nicméně některé scény by mohla rozvinou více. Tohle byl za mě asi nejlepší díl z celé série. I když mě začátek knnihy štval, tak se mi kniha četla nejlépe. :)

Julia284

Závěrečný díl této úchvatné triologie mě velice potěšil. Kniha se četla velmi rychle. Celý příběh Eden a Tylera byl velmi krásný a milý. Od autorky si ráda přečtu i další díla. Doporučuji.

Ella161

Tahle kniha se mi líbila asi nejvíce, netuším proč, ale když si to tak zpětně přehrávám, tak ji mám nejraději. Nejspíš to bude tím, že se konečně dají dohromady a nic je nerozdělí, ani rodina…natož přátelé.

Líbí se mi, jak Tyler naložil s jeho minulostí a udělal to, co potřeboval skoro celý svůj život. Líbí se mi, jak se nevzdal Eden a ukázal jí, co všechno pro sebe dělal a jak se změnil od doby, co se poznali. A nejvíc se mi líbí, že spolu přemýšlí o budoucnosti, že spolu tu budoucnost tvoří a že i po tom, co si spolu prožili, dali svému vztahu znovu šanci.

terikus

Super konec!!! Tyler překvapil :-)

aquaver

Tato série si mě opravdu získala, i přesto, že jsem od ní neměla až tak velké očekávání. Jednoduše řečeno mě bavila. Taky proto jsem ji měla celou přečtenou během týdne. Co se mi na této sérii asi libí nejvíc, tak je ten vývoj postav. Především tedy Tylera, byl to opravdu velký posun... A pak další věc, která je na tom skvělá, je popisování jednotlivých míst. Ať už to byl Portland, New York či Santa Monica... všechno to bylo nádherně popsaný. Tyler s Eden a další postavy mi budou chybět. Vlastně celý tenhle příběh mi bude chybět a mrzí mě, že už jsem to dočetla... Určitě doporučuji celou sérii. A někdy se možná opět k tomu vrátím :)

badliar_id

(+ SPOILER) Jako první napíšu, že jsem si tuhle sérii moc užila. I když nejsou předchozí díly extra skvělý, stejně mě to bavilo a ráda jsem četla příběh Eden a Tylera.
Postavy jsou zde o hodně vyspělejší, takže smýšlí už rozumněji, než předtím. Eden mi už tolik nevadila, právě naopak. Jen mě trošku naštvalo, jak jela bomby do Tylera kvůli jeho odchodu, aniž by so ho pořádně vyslechla (naštěstí to pak udělala, díky bohu!).
Tyler bude navždy moje oblíbená postava, protože ten jeho vývoj je neuvěřitelný a naprosto ho miluju! Líbí se mi, že na sobě zapracoval a to Centrum pro mládež? Geniální a něco takového bych potřebovala i tady doma :D..
Obě mamky jsou naprostý zlatíčka. Jsem ráda, že jim jejich vztah nevadil. Ovšem otec Eden je fakt blb. Takhle, po poslední kapitole na něho pohlížím jinak a trochu ho chápu, ale přesto je tohle chování špatné.
Bráchové Tylera jsou v pohodě, jen mě vytáčel Jamie. A taky jsem ráda, že se zde objevil Snake a Emily!! A hlavně Amélie.
Má to čtivost a skvělý vývoj postav. Konec byl nádherný a jsem ráda, že to takhle skončilo. Není to nejlepší romantická série, kterou jsem četla, ale nebylo to špatný, jen se člověk musí prokousat těmi nudnými kapitolami :D..

DejSemTuKnihu

Naprosto boží konec.. Nemám slov, takže tentokrát to bude kratší hodnocení. :D Tyler mega překvapil. Nechci tady spoilerovat takže.. dá se říct, že se snad od základu změnil (k dobrému samozřejmě). U tohoto dílu nemůžu vytknou asi nic. :) Takže pokud jste od prvního a druhého dílu došli až sem musíte to dočíst.. :*
(Hodnocení k ostatním dílům a k jiným knihám na mém profilu nebo přímo u dané knihy.)