Víš, že mi chybíš?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Strhující závěr bestsellerové série, která se v Británii zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih Je to rok, co Eden mluvila s Tylerem naposledy. Rok od té doby, kdy vyšli s pravdou ven, oznámili svůj vztah rodině a on ji pak zcela nepochopitelně opustil. Studium v Chicagu ji přivedlo na jiné myšlenky a pomohlo jí alespoň trošku zapomenout a jít dál. Teď se vrací na léto domů a není sama. Tyler přijíždí také. Eden už nechce otevírat staré rány, ale nevysvětlených otázek je tolik! Dozví se konečně, proč to Tyler udělal? Mají po tom všem, co mají za sebou, šanci na normální vztah, do kterého jim nikdo nebude mluvit? *DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskame má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382418/big_vis-ze-mi-chybis-gHH-382418.png 4.1586
Série:

DIMILY 3.


Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Did I Mention I Miss You?, 2016


více info...
Nahrávám...

Komentáře (110)

Kniha Víš, že mi chybíš?

Wimmerka
27.09.2022

Závěr série nezklamal, i když sakra, potřebovala bych víc, skončilo to na mě hrozně otevřeně...
Tyler odjel a slíbil Eden že se vrátí... Tu však nenapadlo že to bude rok, rok bez toho aby se vůbec ozval. Ta se tak dostala od stýskání, přes neuvěřitelný smutek až k jeho nenávisti, že ji opustil a zanechal ji samotnou na celou jejich situaci, kdy ji zejména její otec, ale i Jamie dávají pěkně sežrat jejich vztah. Tyler se pak z ničehonic vrátí a počítá s tím, že ho Eden stále miluje a že mu skočí do náruče a budou opět spolu. To se však nestane... Netrvá to ale dlouhou a Tyler Eden přesvědčí, aby s ním odjela do Portlandu, kam se přestěhoval a my tak získáváme další město k objevování. No a určitě nebude žádný spoiler, když tu teď napíšu, že se samozřejmě dali opět dohromady a z Tylera je nový, lepší člověk :D Všechno bylo samozřejmě hrozně předvídatelné, ale bylo to super čtění:)

KnihomolkaPája
06.07.2022

(+ SPOILER) To byl odpočinkový díl po těch předchozích 2 dílech. I když, i já jsem s Eden soucítila a na Tylera byla opravdu naštvaná, že si odjel a pak si přijede a čeká, že se mu vrhne kolem krku...Jako vážně??
Ale pak to ustoupilo a moc jsem Tylerovi držela palce, aby Eden získal zpět.
Jsem ráda, jak si v tomto díle spolu rozuměli a že jí Tyler vše ukázal a konečně oba byli rozhodnutí, opravdu rozhodnutí, že budou spolu, i přesto co si ostatní myslí.
Knížku mám strašně moc ráda, celou tuhle sérii a doufám, že se zase po čase k ní vrátím. Tato série patří a bude patřit mezi mé nejoblíbenější, na tento příběh nikdy nezapomenu.


Elize
02.06.2022

Krásné zakončení celé série a že to byla pro hlavní hrdiny opravdu dlooouhá společná cesta. Zpočátku jsem Tylerovi hrozně držela palce, aby Eden přesvědčil a ji jsem zase chápala a rozuměla jsem jejímu zlomenému srdéčku. Každopádně nás příběh nenechal dlouho čekat a autorka ukázala, že má několik es v rukávu, jak příběh moc krásně rozzuzlit a vyřešit, ani mi nevadilo, že některé vztahy zůstaly otevřené, vždyť to tak je i ve skutečném životě. Moc krásná knížka a doporučuji celou sérii.

Ralemo
25.04.2022

Nádherné ukončení celého příběhu. Klobouk dolů, nejlepší díl, hodně emočně těžký, plný zloby, smutku, nenávisti, dramat. Ale konečně se šťastným koncem. Dlouhá cesta plná bolesti, každopádně vše dopadlo jak mělo. Tyler musel sám přijít na to, co je v životě podstatné a jak se má vyvíjet jeho vztah k životu, rodičům a k Eden. Ta i přes všechno, co jí provedl, se rozhodla mu dát poslední šanci a udělala nejlepší rozhodnutí v životě. Nádherný příběh, od kterého se nešlo odtrhnout. Těším se na poslední díl a pohled Tylera. :)

NikolaSkop
11.04.2022

Byla to opravdu dlouha cesta… Ale jsem stastna zato jak to dopadlo.

Tialexa
11.04.2022

Další díl a ani ten nestrácí originalitu.

claudiavas89
06.11.2021

Zatim ze serie se mi libila nejvic

teer.h
05.10.2021

Autorce se musí nechat, že má velmi čtivý styl psaní. Nicméně některé scény by mohla rozvinou více. Tohle byl za mě asi nejlepší díl z celé série. I když mě začátek knnihy štval, tak se mi kniha četla nejlépe. :)

1