Víš, že mi chybíš?

Víš, že mi chybíš? https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382418/bmid_vis-ze-mi-chybis-gHH-382418.png 4 619 113

DIMILY série

Strhující závěr bestsellerové série, která se v Británii zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih Je to rok, co Eden mluvila s Tylerem naposledy. Rok od té doby, kdy vyšli s pravdou ven, oznámili svůj vztah rodině a on ji pak zcela nepochopitelně opustil. Studium v Chicagu ji přivedlo na jiné myšlenky a pomohlo jí alespoň trošku zapomenout a jít dál. Teď se vrací na léto domů a není sama. Tyler přijíždí také. Eden už nechce otevírat staré rány, ale nevysvětlených otázek je tolik! Dozví se konečně, proč to Tyler udělal? Mají po tom všem, co mají za sebou, šanci na normální vztah, do kterého jim nikdo nebude mluvit? *DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskame má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Did I Mention I Miss You? , 2016

DomenicaRisa
08.02.2020 1 z 5

Po přečteni celé série opravdu nechápu, co tohle dělá mezi bestsellerem. Asi taky půjdu napsat dívčí román... Tenhle díl teda nebyl už 100% odpad, ale víc než půl hvězdičky se tomu dát prostě nedá. Kdyby autorka celou sérii sepsala do jedné knihy, přičemz by vynechala většinu prvních dvou dílu, možná by to bylo čitelné.

Zuzanka45
04.02.2020 5 z 5

Neuvěřitelné. Jak dokáže někdo napsat už 3. pokračování tak nádherné knihy a je to pořád tak úžasné. Od knihy jsem se nedokázala odtrhnout, netušila jsem co se stane na druhé stránce, prostě moc pěkné. Už se těším až si přečtu Tylerův příběh.

MisakiNezumi
29.01.2020 3 z 5

Na to jak mě předchozí dva díly bavily, tak tenhle mě zklamal. Možná to je tím, že jsem všechny tři díly přečetla do týdne a tak jsem toho posledního měla plné zuby. Ale byl slabší, proto dávám o dvě * míň.

TessV
26.01.2020 5 z 5

Láskyplný příběh s bezchybným zakončením. Eden a Tyler si zkrátka zasloužili šťastný konec:))

cukrovka
23.12.2019 4 z 5

Zakončení série bylo rozhodně lepší než předešlý díl. Eden konečně trochu dozrála a Tyler na sobě neskutečně zapracoval. Také oba konečně začali řešit své problémy nejen sami se sebou, ale i s rodinou.

Ivuska.09
30.11.2019 2 z 5

Tohle je krásný příklad toho, jak neustále natahovat příběh. Čím víc dílů, tím lépe... Oproti druhému tu chybí akce, už mě to moc nebavilo.

juni
16.11.2019 5 z 5

Závěrečný díl se mi moc líbil, hezké zakončení

Peťulka3
20.10.2019 5 z 5

Příběh a styl jak je kniha napsaná bych přirovnala ke Stmívání a Padesáti odstínů šedi. Čte se to samo. Člověk tuší jak to dopadne, ale stejně se od toho nedokáže odtrhnout a po dočtení je mu líto, že neví co bude dál.

Bettybook
14.10.2019 4 z 5

Tenhle díl se mi zdál oproti předchozím dvěma nejlepší. Tyler už nebyl takový idiot a Eden mi v rámci možností taky přišla lepší. A líbí se mi, jak se autorka vyžívá v popisu prostředí. Za mě od minulých dílu pokrok.

Falda
19.09.2019 3 z 5

Tady už mi Eden mírně vadila... poslední díl byl celkem nudný a hodně předvídatelný. Trochu mě to zklamalo. Jsem celkem ráda, že to mám za sebou.

Jeninas
15.09.2019 3 z 5

"Pověděl jsem mu, že jsem tu kvůli němu, kvůli tomu, že potřebuju zachránit toho ubožáka, kterého ze mě udělal."

Je pravda, že příběh ztratil i tu nepatrnou jiskru, kterou jsem mu stejně nevěřila, a změnil se v pohádku. Snad proto se mi tento díl od začátku líbil mnohem víc než dva předchozí. Jak si Tyler nakráčel domů a čekal, že si z něj všichni sednou na zadek, to bylo epický :-D Zamilovala jsem si unikátní atmosféru Portlandu a věřím, že v tomhle městě těm dvěma bude fajn. Celé to běhání ode zdi ke zdi se skvěle uzavřelo, takže na DIMILY nakonec budu vzpomínat spíše v dobrém. Uvítala bych dokonce ještě krátký epilog po x letech. Ale znovu už to číst určitě nebudu.

2688
02.09.2019 5 z 5

Myslím si že na 3 díly to nebylo nutné. Myšlenkové pochody hlavní hrdinky jsou prostě pubertální a dodávají na důvěryhodnosti.

Fallen_angel
13.08.2019 3 z 5

Třetí díl mě zas tak neohromil, čekala jsem od něj trochu víc. Těšila jsem se dlouho na něj a když s ním přišlo zklamání (naštěstí nikterak veliké) byla jsem smutná. Nicméně kniha se mi i přesto líbila. Je to zkrátka DIMILY! Ta si vás podmaní, tak jako mě. Velmi se mě ohromil konec knihy, který autorka, perfektně napsala a za to jí připočtu nějaké body. A taky za ty citáty. Jsou úžasné!!!
3,6/5

Citáty: ,,Už se nemusíme zkrývat. Pomyslím si. Konečně."
,,Nemáme o čem mluvit." ,,Měli bychom si promluvit úplně o všem." Měl pravdu.
,,Ale jsem si docela jistá, že lidé dělají jen takové věci, u kterých jim zbyla aspoň špetka naděje."
,,Někdy musejí být lidé sobečtí."
,,Když je člověk mladý, všechno mu připadá jako konec světa."

PODROBNĚJŠÍ RECENZE U MĚ NA PROFILU TAK SE MRKNĚTE.

Fallen_angel

Becca_books
30.07.2019

Opět jsem knihu zhltala snad za jeden den. Víc se mi líbilo když byly v New Yorku ale v tomto díle je celý příběh pěkně dotažený do konce, vše vysvětleno a "uzavřeno". Za mě je celá serie bomba a jsem moc ráda, že jsem na ni toto léto narazila.

Summer7
23.07.2019 2 z 5

Na knihu jsem se těšila, první 2 díly jsem přečetla během pár dní. Ale tento? Vracela jsem se k němu a četla to snad 3 měsíce, než jsem to dočetla. Úplně, ale úplně o ničem. Dialogy naprosto strohé, bez ničeho. Romantika a chemie absolutně nula. Malinko lze vidět vývoj postav a dospělejší chování. Kdyby série skončila druhým dílem nic se nestane. No nebo jsem možná už na young adult stará .. :))))

leuska
12.07.2019 4 z 5

Poslední díl byl slabší než předešlé dva, ale i tak se mi zakončení líbilo :)

Sabi1207
08.07.2019 5 z 5

Všechny knihy jsem přečetla během 10 dnu. Myslím, že má kniha vše, co náctileté zejména čtenářky zaujme.
Celý příběh je pravdu skvěle promyšlený a jeho konec se dal očekávat. Doporučuji jako oddychové letní čtení :)

ardeas
02.07.2019 odpad!

Pre vekovu kategóriu do 16r. Nad to neskusajte :D Jednym slovom nuda. Dej je uplakany, bez rytmu, zdĺhavý a nijak negraduje. Len si tak kraca, ako ked idem do obchodu, nakupim co mi treba a idem domov. Ziadny zasadny zvrat co by chytil za srdce.

genikuxik
11.06.2019 2 z 5

Nejhorší díl z celé série, od Sakramenta to byla hrozná nuda...mimochodem nechápu, jak celá série může být bestseller :-/

kalinka99
28.05.2019 4 z 5

Sice se dalo čekat, jak to celé dopadne, ale chtělo to trochu víc napětí. Posledních pár stran už jsem jenom čekala na ten konec, který mě ale zklamal. Na mě až moc přitažené za vlasy.Za mě byl určitě nejlepší 2.díl.