Víš, že mi chybíš?

Víš, že mi chybíš? https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382418/bmid_vis-ze-mi-chybis-gHH-382418.png 4 619 113

DIMILY série

Strhující závěr bestsellerové série, která se v Británii zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih Je to rok, co Eden mluvila s Tylerem naposledy. Rok od té doby, kdy vyšli s pravdou ven, oznámili svůj vztah rodině a on ji pak zcela nepochopitelně opustil. Studium v Chicagu ji přivedlo na jiné myšlenky a pomohlo jí alespoň trošku zapomenout a jít dál. Teď se vrací na léto domů a není sama. Tyler přijíždí také. Eden už nechce otevírat staré rány, ale nevysvětlených otázek je tolik! Dozví se konečně, proč to Tyler udělal? Mají po tom všem, co mají za sebou, šanci na normální vztah, do kterého jim nikdo nebude mluvit? *DIMILY je zkratka tvořená z prvních písmen názvu prvního dílu trilogie Did I Mention I Love You? Autorka Estelle Maskame má obrovskou fanouškovskou základnu a její série se ve světě stala fenoménem. Ve Velké Británii se DIMILY trilogie zařadila do žebříčku pěti nejlepších young adult knih všech dob.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Did I Mention I Miss You? , 2016

MarKy95
23.08.2018 4 z 5

Krásné zakončení série! Ráda se budu k těmto knihám :)

Abnička
22.08.2018 5 z 5

Vážení, jestli je tady někdo, kdo si předešlé dva díly nezamiloval, tak teď má příležitost. Naše postavy nám totiž dospěly. (A to už jsem si myslela ve druhém díle) Ale tady se setkáváme už s dospělými lidmi, kteří už musejí myslet na svou budoucnost. Oba dva už si něčím prošli a to je poznamenalo.
Na této knize si musela dát autorka hodě práce. Teda, alespoň to tak vypadá, protože tohle není jen tak ledajaký “Á plus” román. Tady se nám odvíjí opravdový příběh, který nebudete schopni odložit. Jednak proto, že to nebude možné a taky, že ani nebudete chtít.
Autorka nám dovedla postavy ke konci. A teď je na vás, jestli zjistíte zda k dobrému či tomu smutnému. (Já osobně pár slziček uronila)
Tak neváhejte a do knihy se ihned pusťe!
No Te Rindas!

jani.ruzicko
21.08.2018 4 z 5

Musím říct, že za mě je toto nejlepší díl série. Paradoxně je to většinou ten první, ale v tomto případě to tak není. =)

Tyler už konečně dospěl a srovnal se a Eden k tomu také spěla v celém díle. Teď už konečně chápu, proč byly postavy v prvním díle tak nesnesitelné a nepříčetné a já je nemohla vystát... sledovat tu jejich proměnu bylo vlastně děsně super :)

Příjemný závěr série a mohu doporučit. =)

Kiwicatko
20.08.2018 5 z 5

Vsechny tri dily prectene za dva dny a ten treti je nejlepsi :-)
Nejsem vekove cilena skupina, ale i presto nebo snad prave proto si dokazu uzit v letnim obdobi takovej peknej sladkej pribeh ;-)
A Tylerovi bych dala mozna ty facky i dve a zadnou omluvu za ne. Co si jako mysli? Roztoci takovej masakr, pak odejde na rok pryc, necha ji v tom placat a nakonec prijde s usmevem a jako "Zlato, sem doma. Proc nemas radost?" Trouba.... :-) V tu chvili jsem za ni byla tak nastvana, ze muze byt rad, ze tam byla ona a ne ja :-D

prcek19
19.08.2018 4 z 5

První dva díly sem četla v elektronické verzi, na tento sem se velmi těšila, tak sem si ho objednala už v předobjednávce a nelituji..skvělá série..po konci druhého dílu sem se nemohla dočkat až se dozvím, co se stane dál..autorka opět nezklamala a doufám, že se od ní dočkáme dalších knih :-)

betule3
17.08.2018 5 z 5

Třetí díl byl za mě nejlepší. Vůbec jsem se od knížky nedokázala odtrhnout a hltala jsem každé slovo.
Kam se sakra poděla ta nevyspělá Eden s dětinským smýšlením? KONEČNĚ taky dospěla a začala se chovat normálně. A Tyler... to je prostě zlatíčko. :) Celý díl se mi moc líbil a podle mě je to skvělé zakončení série, ke které se někdy zase ráda vrátím

Airin
15.08.2018 3 z 5

Byl to pěkný příběh, kterým autorka dobře završila sérii DIMILY. Knížka se četla sama, bylo to oddychové počteníčko. Možná jsem čekala něco trochu víc, něco trochu jiného, ale i tak to celkem ušlo :)
Více v recenzi bookhunter :)

Elliee
15.08.2018 5 z 5

Nádherné zakončení 3 dílu... Eden a Tyler si zasloužili HAPPY END! Knížka se mi moc líbila a rozhodně se zase jednou vrátím ke všem dílům! Knížka dokazuje že rodinu si každý nevybírá a že všechno zlé je k něčemu dobré.. Já knihu rozhodně doporučuji!

leník511
14.08.2018 5 z 5

Krásný konec, ale za mě asi nejslabší díl.

Evka3814
13.08.2018 5 z 5

Super zakončení této série. Opět kniha nezklamala,čtivý příběh plný lásky,odpouštění. Také dokazuje že si člověk rodinu nevybírá. Romantika se vším všudy,můžu jen doporučit

Defiiiii
12.08.2018 5 z 5

Krasne zakonceni serie a i krasnej konec.
Jen by to chtelo pak novelu, zda se pak rodina bavila dal, zda jammie se s tim smiril.
Zda nakonec i Dean jim odpustil a nakonec, zda i oni dva si zalozili rodinu.
Jinak opravdu neni co vytknout.

MarkettT
12.08.2018 5 z 5

Jsem opravdu nadšená, jak celá trilogie dopadla, nic jiného si dvojice nezasloužila, než šťastný konec,ještě dlouho budu snít o Tylerovi, vypracoval se opravdu daleko! Moc ráda se budu k sérii vracet!

dzenevi
11.08.2018 4 z 5

Moc pekny pribeh.Kniha se cetla sama.Dokonale zakonceni milostneho pribehu.Oddechove cteni pri kyerem si kazda divka preje najit presne takoveho muze jako je Tayler.